13 NİSAN CUMARTESİ


| TV'DE SPOR EKRANI



FUTBOL


12:00 | U17 Gelişim Ligi | Galatasaray - Fenerbahçe | GS TV


13:00 | U21 Süper Ligi | Beşiktaş - M.Başakşehir | BJK TV

14:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Galatasaray - Fenerbahçe | GS TV

12.50 | Avustralya A Ligi | Western Sydney - Sydney FC | Arena Sport 1

14.00 | Almanya 2. Lig | Paderborn - Duisburg | Eleven Sports 2 (Polonya) & Sport İsrail 3

14.00 | İspanya La Liga | Espanyol - Alavés | beIN Sports Max 2 & beIN Sports Fransa Max 4 & Eleven Sports 1-4 (Polonya) & MAX Sport 4 & ONE Sport Israel

14.00 | TFF 1. Lig | Hatayspor - Afjet Afyonspor | beIN Sports Max 1

14.00 | Ukrayna Premier Lig | Mariupol - Dynamo Kyiv | Futbol 2 (Ukrayna)

14.30 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Huddersfield | S Sport & Canal+ Sport 2 (Polonya) & Digi Sport 2 (Macaristan) & Futbol 1 (Ukrayna) & RMC Sport 1 & Sport Israel 1

14.30 | Çin Süper Lig | Tianjin Teda - Tianjin Quanjian | Sport İsrail 4

15.00 | TFF 2. Lig | Hacettepe - Samsunspor | Haberaks Tv

15.30 | Hollanda Ligi Eredevise | Ajax - Excelsior | TVT

16.00 | İtalya Serie A | SPAL - Juventus | beIN Sports Max 1 & Arena Sport 1 & beIN Sports France 3 & Digi Sport 1 (Macaristan) & Eleven Sports 2 (Polonya) & Futbol 1 (Ukrayna) & MAX Sport 3 & ONE2 Sport (Israel)

16.00 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Sivasspor | beIN Sports 1

16.00 | Spor Toto Süper Lig | Çaykur Rizespor - Göztepe | beIN Sports 2 & Digi Sport 3 (Macaristan) & Sport Portugal 3

16.30 | Almanya Bundesliga | Hannover 96 - Mönchengladbach | beIN Sports France Max 9 & Eleven Sports 3 (Polonya)

16.30 | Almanya Bundesliga | RB Leipzig - Wolfsburg | S Sport Plus+ beIN Sports France Max 4 & Canal+ (Poland)

16.30 | Almanya Bundesliga | Stuttgart - Bayer Leverkusen | S Sport 2 & beIN Sports France Max 5 & Sport İsrail 3 & Eleven Sports 4 (Polonya)

16.30 | Almanya Bundesliga | Werder Bremen - Freiburg | beIN Sports Fransa Max 9

17.00 | İngiltere Championship | Sheffield United - Millwall | beIN Sports & Sport İsrail 2

17.00 | İngiltere Championship | Brighton - Bournemouth | beIN Sports Max 2 & Sport İsrail 1

17.00 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Everton | S Sport & Spiler 1

17.00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Wolves | beIN Sports Max 1 & Canal+ Sport 2 (Polonya) & RMC Sport 1

17.00 | Ukrayna Premier Lig | Shakhtar Donetsk - Zorya Luhansk | Futbol 2 (Ukrayna)

17.15 | İspanya La Liga | Huesca - Barcelona | beIN Sports 3 & İdman Azerbaycan Tv & beIN Sports France 2 & Eleven Sports 1 (Polonya) & MAX Sport 4 & ONE Sport Israel & Spíler 2 & Varzish Sport HD

18.00 | Fransa League 1 | Marseille - Nîmes | beIN Sports 4 & 5 SPORT Israel & Arena Sport 1 & beIN Sports France 1 & Digi Sport 2 (Macaristan) & TV5 Monde

19.00 | İtalya Serie A | Roma - Udinese | beIN Sports 2 & Arena Sport 2 & Digi Sport 1 (Macaristan) & Eleven Sport 2-4 (Polonya) & MAX Sport 3 & ONE2 Sport Israel &

19.00 | Rusya Premier Lig | Akhmat Grozny - Lokomotiv Moscow | Match Tv Russia

19.00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Başakşehir | beIN Sports 1 & beIN Sports Fransa Max 4 & Digi Sport 3 (Macaristan)

19.30 | Hollanda Ligi Eredevise | Feyenoord - Heracles | TVT

19.30 | İngiltere Premier Lig | Manchester United - West Ham | S Sport & İdman Azerbaycan Tv & Canal+ Sport 2 (Polonya) & Futbol 1 (Ukrayna) & RMC Sport 1 & Sport Israel 1 & Spíler 1 TV & Varzish Sport HD

19.30 | Almanya Bundesliga | Borussia Dortmund - Mainz 05 | S Sport 2 & beIN Sports France Max 8 & Eleven Sports 1 (Polonya) & Sport 2 (Macaristan) & Sport Israel 2

19.30 | İspanya La Liga | Atlético Madrid - Celta Vigo | beIN Sports 3 & CBC Sport HD & beIN Sports Fransa 2 & Eleven Sports 3 (Polonya) & MAX Sport 4 & ONE Sport Israel & Spíler 2 TV

19.30 | TFF 1. Lig | Denizlispor - Boluspor | beIN Sports Max 1

19.30 | TFF 1. Lig | Eskişehirspor - Elazığspor | beIN Sports Max 2

19.30 | Ukrayna Premier Lig | Lviv - Oleksandria | Futbol 2 (Ukrayna)

20:00 | Portegiz Ligi | Portimonense - Porto | RTP İnternational (Hotbird 13°E -11334 H 27500 ) / SİC İnternational (Eutelsat 16°E -12569 H 3703 -Biss Biss CW: 12 45 78 CF 87 54 21 FC SID: 0001)

21.00 | Fransa League 1 | Caen - Angers | beIN Sports Fransa Max 4

21.00 | Fransa League 1 | Dijon - Amiens | beIN Sports Fransa Max 5

21.00 | Fransa League 1 | Monaco - Reims | beIN Sports 4 & beIN Sports Fransa Max 6 & Arena Sport 5 & Digi Sport 2 (Macaristan)

21.00 | Fransa League 1 | Strasbourg - Guingamp | beIN Sports Fransa Max 7

21.30 | Belçika Pro Lig | AA Gent - Antwerp | Arena Sport 4 & Futbol 2 (Ukrayna) & Sport Israel 1

21.30 | İtalya Serie A | Milan - Lazio | beIN Sports 2 & CBC Sport & Arena Sport 1 & beIN Sports France Max 8 & Digi Sport 1 (Macaristan) & Eleven Sports 1 (Polonya) & Futbol 1 (Ukrayna) & Match Tv Russia & MAX Sport 3 & ONE2 Sport Israel & Varzish Sport HD

21.45 | İspanya La Liga | Sevilla - Real Betis | beIN Sports 3 & beIN Sports France Max 9 & Canal+ Sport 2 (Polonya) & İdman Azerbaycan Tv & MAX Sport 4 & ONE Sport Israel & Spíler 2 TV

BASKETBOL

13.00 | Basketbol Süper Lig | Galatasaray - Sakarya BB. | Tivibu Spor 2 & Sport İsrail 2 & SportKlub (Polonya)

13.00 | Kadınlar Basketbol Ligi | Beşiktaş - Adana Basket | Tivibu Spor

15.15 | Basketbol Süper Lig | Pınar Karşıyaka - Büyükçekmece | Tivibu Spor 2 & SportKlub (Polonya)

16.00 | Kadınlar Basketbol Ligi | Fenerbahçe - Çukurova Basket | Tivibu Spor

17.30 | Basketbol Süper Lig | Tofaş - Gaziantep | Tivibu Spor 2

19.00 | İspanya Basketbol Ligi | CAI Zaragoza - Barcelona Lassa | Spor Smart & Arena Sport 5

21.30 | NBA Play Off | PhiladeIphia 76ers - Brooklyn Nets | S Sport & beIN Sports 3 Fransa

Voleybol
14.00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Eczacıbaşı - Galatasaray HDI | TRT Spor

Beğeniler: 49
Favoriler: 23
İzlenmeler: 865
favori
like
share