[COLOR=chocolate]Brad Pıtt ve Angelına Jolıe Bir Yaşına Giren Kızları Shıloh'a 17 Bin Dolar Değerinde Elmaslarla Süslü Bir Emzik Aldı!Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin son zamanlarda çocuklarını fazla şımarttığı konuşuluyor, Hollywood kulislerinde! Dört çocukları için son derece cömert davranan Brad Pitt ve Angelina Jolie, deyim yerindeyse bütün servetlerini çocukları için harcıyorlar. Star Magazine adlı internet sitesine göre çiftin geçen mayıs ayında 1 yaşına giren kızları Shiloh'un emziği diğer bebeklerinkinden çok farklı. Minik kızın elmasla süslü emziğinin tam 17 bin dolar değerinde olduğu söyleniyor. İddialara göre çocukları konusunda eli açık davranan çift geçenlerde Zahara için her biri 120 dolardan üç tane kot pantolon satın aldı.


Brad Pitt ve Angelina Jolie farklı ülkelerden evlatlık edindikleri çocuklarının kendi kültürlerine yabancı kalmaması için de çaba harcıyor. Etiyopya kökenli Zahara'nın odasını minik kızın anavatanının en ünlü ressamının yapıtları süslüyor. Kamboçyalı Maddox'un odasında Khmer heykelleri var, Vietnamlı Pax Tien'in odasının duvarlarında da ülkesinin çağdaş sanatçılarının imzalarını taşıyan fotoğraflar asılı.

Pitt, Shiloh'un odasını da ailesinin yaşadığı Missouri'yi görüntüleyen fotoğraflarla donatmış.

Çifte yakın kaynaklar Pitt ve Jolie'nin çocuklarıının TV izlemesine de sıcak bakmadığını ileri sürüyor.

Ünlü çift dört çocuğun sadece akşam haberlerini izlemesine izin veriyor. Bu durum da 'Bu çocuklar akşam haberlerini izlemek için fazla küçük değil mi' yorumlarına neden oluyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2017
favori
like
share
Sindy Tarih: 30.06.2007 13:52
ucuzmus
missx Tarih: 30.06.2007 13:38
para olunca sapıtıyorlar..
BoardBeLasi Tarih: 30.06.2007 12:22
vasssss :89: 17 bin dolarmi :89: