'Tamer'le Aşk Yaşıyor Olsam, Başkaları Çıkıp da Onunla Olan Aşkını Anlatamaz. Beni Bilen Bilir, Çeker Alırım Ama Bir İlişki Yok'

[COLOR=chocolate]Gecce.com'un 12 Haziran 2007 Salı geccesi Adile Sultan Sarayı'nda verdiği mekan oscarları töreninde aynı masada oturan Tamer Karadağlı ve Seda Sayan hakkında gecceden sonra birlikteler, aşk yaşıyorlar diye haberler çıktı. Tamer Kardağlı çıkan haberlere 'Yeter artık, bunlar deli saçması' diye isyan ederken Seda Seyan suskunluğunu bu sabah kendi programında bozdu.


Sayan, 'hakkımda 6 erkekle aşk yaşıyor diye ayrı ayrı haber çıkıyor. Özcan Deniz, Davut Güloğlu, Özcan Deniz, Tamer Karadağlı ve ismini veremeyeceğim, hatta dilimin söyleyemeye bile varmadığı iki isimle daha adım anılıyor.' dedi. Programın konuklarından İdil Çeliker, teker teker isimleri sayıp Seda Sayan'ın yorumunu aldı. İşte Seda'nın isminin anıldığı erkekler ve onlar hakkındaki yorumları:

1- Özcan Deniz: O benim kardeşim!

2- Davut Güloğlu: Hiç işim olmaz, onlar bilirler nedenini!

Ve Tamer Karadağlı!

Tamer Karadağlı'yı çok seviyorum. Büyük oyuncu, sanatçı, çok beyfendi ve de çok yakışıklı! Ama bir ilişki var mı? Asla yok! Peki neden? Hala birileri Tamer'le olan aşkını anlatıyorsa ben olur muyum orada? Ben Tamer'le aşk yaşacağım da başka birileri çıkıp onunla olan aşkını anlatacak; mümkün mü? Beni bilen bilir. Bana uyar mı uymaz! Ben ilişki yaşarsam, alırım, benim olur. Ama başkasının elinden almam. Alırsam, benim yanımda durur, ben yanında dururum. Yok diyorsam yoktur, gerisine sakın inanmayın dedi!

Öte yandan 'O gecce kimse nerede oturacağını bilmiyordu, herkes kendi istediği yere oturdu' diye çıkan haberler karşısında Seda Sayan, Kenan Erçetingöz ve ekibine sorabilirsiniz diyerek o iddiayı yalanladı. Seda Hanım haklıydı, Adile Sultan Sarayı'nda verilen davetin oturma planı günler öncesinden yapılmıştı ve gelen misafirlere girişte masa numaraları verilmişti. Seda Sayan ve Tamer Karadağlı'nın masa numarası da belliydi. O gecce 1 numaralı masada oturmuşlardı!

:89:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 932
favori
like
share
missx Tarih: 30.06.2007 13:39
seda sayan harbi kadındır bişey diyorsa doğrudur bence..
magazinciler iyicene sapıttılar artık..
BoardBeLasi Tarih: 30.06.2007 12:20
bu magazincilerde hepten sasirdi yaff
Sindy Tarih: 29.06.2007 09:49
:89: anna tamer karadaglimi ilk duydum

bu sedada amma sapitti ha :89: