9 MAYIS PERŞEMBE


TV DE BUGÜN SPOR EKRANI



FUTBOL

16:30 | TFF 2. Lig Play-Off | Sarıyer - Kastamonuspor | TRT Spor HD

16:30 | TFF 2. Lig Play-Off | Tuzlaspor - Manisa BB | Yayın Yok

20:30 | TFF 2. Lig Play-Off | Şanlıurfaspor - Karagümrük | Yayın Yok

20:45 | TFF 2. Lig Play-Off | Sakaryaspor - Samsunspor | TRT Spor
21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Belçika - İrlanda | UEFA.tv Youtube
21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Yunanistan - Çekya | UEFA.tv Youtube
21:45 | İngiltere EFL League 2 Play-Off | Newport - Mansfield | Bein Sports Max 1
22:00 | UEFA Avrupa Ligi | Valencia - Arsenal | Bein Sports 1 / CBC Sport / Match TV Rusya / IRIB Varzesh / Arena Sport 1
22:00 | UEFA Avrupa Ligi | Chelsea - E.Frankfurt | Bein Sports 2 / Idman TV / Varzish Sport / BNT 3 Bulgaristan / BNT 1 Bulgaristan / Arena Sport 2
01:15 | Copa Libertadores | Godoy Cruz - De Concepcion | S Sport 2
03:30 | Copa Libertadores | Boca Juniors - Atletico PR | S Sport 2

BASKETBOL
13:00 | THY Euroleague | F.Bahçe Medya Günü | FB TV
15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi Play-Off | Elazığ Öİ - Bayraklı Bld. | TBF TV Youtube
16:30 | VTB Ligi | Nihny Novogrod - CSKA Moskova | Match TV Rusya
20:00 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2
21:00 | THY Euroleague | Final Four Özel | FB TV
22:30 | İspanya Basketbol Ligi | Real Madrid - Estudiantes | Smart Spor HD / Spor Smart
03:00 | NBA Play-Off | Philadelphia 76ers - Toronto Raptors | S Sport Plus / S Sport
05:30 | NBA Play-Off | Portland TB - Denver Nuggets | Yayın Yok

TENİS
13:00 | ATP Madrid | M.Cilic - L.Djere | Bein Sports 3
13:00 | WTA Madrid | S.Halep - A.Barty | Bein Sports 4
15:00 | ATP Madrid | N.Djokovic - J.Chardy | Bein Sports 3
15:00 | WTA Madrid | N.Osaka - B.Bencic | Bein Sports 4
17:00 | ATP Madrid | R.Federer - G.Monfils | Bein Sports 3
17:00 | WTA Madrid | S.Stephens - P.Martic | Bein Sports 4
18:30 | ATP Madrid | H.Hurkacz - A.Zverev | Bein Sports 3
21:00 | ATP Madrid | F.Tiafoe - R.Nadal | Bein Sports 3
22:30 | WTA Madrid | K.Bertens - P.Kvitova | Bein Sports 3

VOLEYBOL
14:00 | Lansman | HDI Sigorta | GS TV

HENTBOL
21:45 | Fransa Hentbol Ligi | Aix - PSG | Bein Sports Max 2

RUGBY
12:50 | NRL | G.Coast Titans - Cronulla Sharks | FOX Sports HD

BEYZBOL
03:10 | MLB | Houston Astros - Texas Rangers | FOX Sports HD

DART
21:10 | Dart Premier Ligi | M.Smith - J.Wade | FOX Sports HD
22:00 | Dart Premier Ligi | M.Suljovic - R.Cross | FOX Sports HD
22:45 | Dart Premier Ligi | D.Gurney - G.Price | FOX Sports HD
23:30 | Dart Premier Ligi | M.van Gerwen - P.Wright | FOX Sports HD

ESPOR
23:00 | NBA 2K League | Wizards - Magic | NBA 2K Youtube
00:00 | NBA 2K League | Pistons - Raptors | NBA 2K Youtube
01:00 | NBA 2K League | Grizz - T Wolwes | NBA 2K Youtube
02:00 | NBA 2K League | Celtics - Nets | NBA 2K Youtube
03:00 | NBA 2K League | Knicks - Lakers | NBA 2K Youtube
04:00 | NBA 2K League | Heat - Warriors | NBA 2K Youtube
05:00 | NBA 2K League | 76ers - Hawks | NBA 2K Youtube

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
10:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
11:30 | Spor Programı | Yakın Takip | FB TV
12:30 | Spor Programı | S Sport Gündem | S Sport
13:00 | Spor Programı | beIN Gün Ortası | beIN Sports Haber
13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
14:30 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
15:00 | Basketbol Programı | Siyah Beyaz Basketbol | BJK TV
15:30 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor HD
17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
17:15 | Futbol Programı | Avrupa'dan Futbol | FB TV
17:30 | Spor Programı | Pano | GS TV
18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
20:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD
20:00 | Tenis Programı | Center Court | Sportstv
20:30 | Futbol Programı | Basın Merkezi | TRT Spor HD
21:00 | Futbol Programı | Futbol Meydanı | A Spor
22:00 | Futbol Programı | 1. Lig Gündemi | TRT Spor HD
22:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
22:00 | Spor Programı | Teknoloji ve Spor | Sportstv
22:30 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv
23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
23:30 | Basketbol Programı | NBA Aktüel | S Sport
23:30 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
00:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
00:00 | Futbol Programı | Avrupa Ligi | Bein Sports 1
00:45 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor HD

Beğeniler: 38
Favoriler: 16
İzlenmeler: 669
favori
like
share