FUTBOL
11:25 | Ampute Futbol Süper Ligi | Bursagücü - İzmir BB | TRT Spor HD
12:00 | Avustralya A Ligi Play-Off | Sydney FC - Melbourne Victory | My FootbALL Youtube
13:00 | İspanya La Liga 2 | Almeria - Elche | La Liga 123 Youtube
13:30 | İtalya Serie A | Torino - Sassuolo | Bein Sports 2 / Varzish Sport
14:00 | İskoçya Premier Lig | Glasgow Rangers - Celtic | IRIB Varzesh / Arena Sport 1
14:15 | İngiltere EFL League 1 Play-Off | Doncaster - Charlton Athletic | Bein Sports 4
14:35 | Çin Süper Ligi | Shanghai SIPG - Shandong Luneng | S Sport Plus
15:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Fransa - Çekya | UEFA.tv Youtube
15:00 | Spor Toto BAL | Derincespor - Oğuzhanspor | Kanal 58
15:30 | Hollanda Eredivisie-Dönüşümlü | Ajax - Utrecht | TVT
15:30 | Hollanda Eredivisie-Dönüşümlü | AZ Alkmaar - PSV | TVT
16:00 | İtalya Serie A | Frosinone - Udinese | Bein Sports beIN Connect
16:00 | İtalya Serie A | Sampdoria - Empoli | Bein Sports beIN Connect
16:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Guingamp | Yayın Yok
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Kasımpaşa | Bein Sports 2
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Trabzonspor | Bein Sports 1
16:30 | Almanya Bundesliga 2 | Paderborn - Hamburg | S Sport 2
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - Balıkesirspor | Bein Sports 4
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - İstanbulspor | Yayın Yok
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Denizlispor - K.Karabükspor | Bein Sports Max 1
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Gazişehir FK - Gençlerbirliği | Bein Sports Max 2
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Hatayspor - Giresunspor | Yayın Yok
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Boluspor | Yayın Yok
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - Altay | Yayın Yok
16:30 | Rusya Premier Lig | Spartak Moskova - Ufa | Rusya PL Youtube
17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Brighton - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport / IRIB Varzesh
17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Burnley - Arsenal | S Sport / S Sport Plus
17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Crystal Palace - Bournemouth | S Sport / S Sport Plus
17:00 | İngiltere Premier Lig | Fulham - Newcastle | Bein Sports beIN Connect
17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Leicester - Chelsea | S Sport / S Sport Plus
17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Liverpool - Wolves | S Sport / S Sport Plus
17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Manchester Utd. - Cardiff City | S Sport / S Sport Plus
17:00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Huddersfield | Bein Sports beIN Connect
17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Tottenham - Everton | S Sport / S Sport Plus
17:00 | İngiltere Premier Lig-Konferans Yayın | Watford - West Ham | S Sport / S Sport Plus
17:00 | İspanya La Liga 2 | Deportivo - Cadiz | La Liga 123 Youtube
17:00 | İspanya La Liga 2 | Rayo Majadahonda - Albacete | La Liga 123 Youtube
18:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Bordeaux | Bein Sports beIN Connect
19:00 | İtalya Serie A | Spal - Napoli | Bein Sports beIN Connect
19:00 | İngiltere Premier Lig | Şampiyonluk Özel | S Sport / S Sport Plus
19:00 | Belçika Pro League Play Off | Club Brugge - Genk | S Sport Plus
19:00 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Mainz | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV
19:00 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Ankaragücü | Bein Sports 1
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Y.Malatyaspor - BB Erzurumspor | Bein Sports 2
19:00 | Rusya Premier Lig | Zenit - CSKA Moskova | Rusya PL Youtube / Match TV Rusya
19:30 | İspanya La Liga | Barcelona - Getafe | Bein Sports 3
19:30 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Real Madrid | Bein Sports 4 / IRIB Varzesh
19:30 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Sevilla | Bein Sports Max 1 / CBC Sport / Varzish Sport
19:30 | İspanya La Liga | Valencia - Alaves | Bein Sports beIN Connect
19:30 | İspanya La Liga | Athletic Bilbao - Celta Vigo | Bein Sports beIN Connect
19:30 | İspanya La Liga | Girona - Levante | Bein Sports beIN Connect
19:30 | İspanya La Liga | Rayo Vallecano - Valladolid | Bein Sports beIN Connect
20:00 | İngiltere EFL League 2 Play-Off | Mansfield - Newport | Bein Sports beIN Connect
21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Belçika - Hollanda | UEFA.tv Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Las Palmas - Cordoba | La Liga 123 Youtube
21:30 | İtalya Serie A | Roma - Juventus | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh
22:00 | Portekiz Liga NOS | Rio Ave - Benfica | S Sport Plus / S Sport 2
22:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Lyon | Bein Sports 3
BASKETBOL
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Banvit - Türk Telekom | Tivibu Spor
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - Tofaş | Tivibu Spor 2
13:30 | İspanya Basketbol Ligi | Joventut Badalona - Manresa | Smart Spor HD / Spor Smart
15:00 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe 1907 - Beşiktaş | FB TV
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Gaziantep Basket | Tivibu Spor
20:30 | İspanya Basketbol Ligi | MoraBanc Andorra - Barcelona Lassa | Smart Spor HD / Spor Smart
22:30 | NBA Play-Off | Denver Nuggets - Portland TB | Yayın Yok
02:00 | NBA Play-Off | Toronto Raptors - Philadelphia 76ers | S Sport / S Sport Plus
TENİS
19:30 | ATP Madrid | N.Djokovic - S.Tsitsipas | Bein Sports Max 2
RUGBY
09:05 | NRL | SS Rabbitohs - NQ Cowboys | FOX Sports HD
BEYZBOL
02:05 | MLB | Chicago Cubs - Milwaukee Brewers | FOX Sports HD
BUZ HOKEYİ
17:15 | Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası | İtalya - İsveç | Sportstv
22:00 | NHL Play-Off | Boston Bruins - Carolina Hurricanes | FOX Sports HD
MOTOR SPORLARI
11:30 | Dünya Touring Car Şampiyonası | Slovakya | Eurosport
13:35 | Porsche Super Cup | Barcelona | Eurosport
16:00 | Dünya Touring Car Şampiyonası | Slovakya | Eurosport 2
16:10 | Formula 1 | Katalunya GP | Life Plus TV / Smart Spor HD / Bein Sports 3 / Spor Smart / Tivibu Spor 2 / Match TV Rusya
18:30 | Blancpain GT Series | Silverstone | Eurosport 2
MOTOSİKLET
12:00 | Superbike | Superpole | Eurosport 2
13:00 | Supersport | Yarış | Eurosport 2
15:00 | Superbike | 2.Yarış | Eurosport 2 / S Sport 2
DİĞER SPORLAR
14:25 | Giro dItalia Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport
02:00 | California Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport
21:00 | Yüzme Şampiyonlar Serisi | Budapeşte | Eurosport
TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
08:55 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
09:00 | Futbol Programı | Maç Sabahı | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:20 | Spor Programı | Sporcu Vizesi | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Basketbol Programı | Taktik Tahtası | beIN Sports Haber / Bein Sports 3
11:00 | Basketbol Programı | Overtime | FB TV
12:50 | Futbol Programı | Avrupa Studyosu | TRT Spor HD
14:00 | Futbol Programı | Bir Zamanlar Futbol | A Spor
14:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu Öğlen | TRT Spor HD
14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
14:30 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
18:00 | Futbol Programı | Stadyum Özel | TRT Spor HD
18:00 | Futbol Programı | beIN FC Maç Önü | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
19:00 | Futbol Programı | Skorbord İlk Yarı | A Spor
19:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu Akşam | TRT Spor HD
19:45 | Futbol Programı | Devre Arası | A Spor
19:45 | Futbol Programı | Devre Arası | beIN Sports Haber
20:00 | Futbol Programı | Skorbord İkinci Yarı | A Spor
20:45 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor HD
20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
21:00 | Futbol Programı | beIN FC Maç Sonu | Bein Sports 1
22:00 | Tartışma Programı | 4x4 Futbol | Tvnet