13 MAYIS 2019 PAZARTESİ

╚►TV'De #SporEkranı


FUTBOL

13:30 | U21 Süper Ligi | Beşiktaş - A.Alanyaspor | BJK TV

15:30 | TFF 2. Lig Play-Off | Kastamonuspor - Sarıyer | TRT Spor HD
16:00 | TFF 2. Lig Play-Off | Manisa BB - Tuzlaspor | Manisa BB Web TV
20:00 | İtalya Serie A | Bologna - Parma | Bein Sports 2 / CBC Sport
20:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - A.Alanyaspor | Bein Sports 1
20:30 | TFF 2. Lig Play-Off | Samsunspor - Sakaryaspor | TRT Spor HD
21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Macaristan - İspanya | UEFA.tv Youtube
21:45 | İngiltere EFL League 2 Play-Off | Forest Green - Tranmare | Bein Sports Max 1
22:00 | İtalya Serie A | Inter - Chievo | Bein Sports 2 / CBC Sport / IRIB Varzesh
22:00 | İspanya La Liga 2 | Malaga - Real Oviedo | La Liga 123 Youtube

BASKETBOL
17:45 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe - Çukurova Basket | Tivibu Spor
18:00 | Basketbol 1. Ligi Play-Off | Akhisar Bel - Karesispor | TBF TV Youtube
18:30 | Basketbol 2. Ligi Play-Off | Merkezefendi Bld. - Fethiye Bld. | Kanal 58 / TBF TV Youtube
20:00 | Özel Röportaj | Ergin Ataman | Bein Sports 3
21:00 | Özel Röportaj | Shane Larkin | Bein Sports 3
21:30 | Belgesel | Final Four A.Efes | Bein Sports 3

TENİS
12:00 | ATP Roma | B.Coric - F.Auger Aliassime | Bein Sports 4
12:00 | ATP Roma | F.Verdasco - K.Edmund | Bein Sports Max 1
14:00 | WTA Roma | S.Williams - R.Peterson | Bein Sports 4
14:00 | ATP Roma | L.Sonego - K.Khachanov | Bein Sports Max 1
16:00 | WTA Roma | V.Williams - E.Mertens | Bein Sports 4
16:00 | ATP Roma | A.De Minaur - M.Cecchinato | Bein Sports Max 1
18:00 | WTA Roma | V.Azarenka - S.Zhang | Bein Sports 4
20:00 | ATP Roma | R.Gasquet - J.Chardy | Bein Sports Max 1
20:30 | ATP Roma | J.W.Tsonga - F.Fognini | Bein Sports 4
22:00 | WTA Roma | S.Kenin - J.Paolini | Bein Sports 4

BUZ HOKEYİ
17:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | Rusya - Çekya | Sportstv / Varzish Sport
21:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | Norveç - İsveç | Sportstv / Varzish Sport
04:00 | NHL Play-Off | SJ Sharks - St.Louis Blues | FOX Sports HD

BİSİKLET
14:05 | Giro dItalia Bisiklet Turu | 3.Etap | Eurosport
00:00 | California Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
10:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
11:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | beIN Gün Ortası | beIN Sports Haber
14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
15:00 | Futbol Programı | Futbol Akademisi | BJK TV
16:00 | Futbol Programı | Fransa'dan Futbol | beIN Sports Haber
17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
17:30 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
17:30 | Futbol Programı | UEFA ŞL Magazin | beIN Sports Haber
18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
18:00 | Futbol Programı | Beşiktaş'ın Maçı Var | BJK TV
18:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
19:00 | Futbol Programı | Futbol Anadolu | TRT Spor HD
19:00 | Futbol Programı | beIN Final | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
19:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | BJK TV
20:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
20:00 | Spor Programı | Dünyanın Sporu | GS TV
20:45 | Futbol Programı | beIN Devre Arası | beIN Sports Haber
20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
21:00 | Basketbol Programı | Basketbol Gecesi | Sportstv
21:45 | Futbol Programı | Haftanın Gündemi | beIN Sports Haber
21:50 | Futbol Programı | Analiz | BJK TV
22:00 | Futbol Programı | beIN Final Maç Sonu | Bein Sports 1
22:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
22:15 | Futbol Programı | Stadyum Özel | TRT Spor HD
22:30 | Futbol Programı | Fenerbahçe WinWin | TV8 / FB TV
23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv
23:00 | Dizi | Game of Thrones Tekrar | Bein Series SCI-FI
23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
23:30 | Tartışma Programı | Derin Futbol | Beyaz TV
01:00 | Spor Programı | Gün Sonu | TRT Spor HD
01:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
01:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD

Beğeniler: 53
Favoriler: 17
İzlenmeler: 865
favori
like
share