14 MAYIS SALI


TV DE BUGÜN SPOR EKRANI


FUTBOL

14:00 | UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Almanya - Portekiz | UEFA.tv Youtube / Match Fubol 2 / SK 3


17:30 | Hırvatistan Ligi | İstra - İnter Z | Arena Sport 3 / HNL

18:30 | UEFA U17 Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarı Final | İspanya - Hollanda | UEFA.tv Youtube / SK 4

19:15 | Almanya Bundesliga Gençler Play-Off Yarı Final | Stuttgart - Wolfsburg | Almanya FF Youtube

20:00 | Hırvatistan Ligi | Rudes - Hajduk | Arena Sport 3 / HNL

21:00 | Çekya Ligi | Banik O - S. Liberec | Arena Sport 4

21:30 | Polonya Ligi Ekstraklasa Play Off | Gornik Z - Wisla P | Canal+Sport 2

21:30 | Polonya Ligi Ekstraklasa Play Off | Zaglebie S - Korona K | nSport+

22:00 | İngiltere Championship Play-Off Yarı Final | WBA - Aston Villa (1-2) | Bein Sports 1 / beIN Sports MENA 2 / SK 2 / Sport 2 İsrael / Eleven Sports 1 Poland / Betfred TV

01:00 | Arjantin Kupası | Racing C. - Tigre | Arena Sport 1

03:10 | Arjantin Kupası | River Plate - Atl. Tucuman | Arena Sport 1

BASKETBOL
17:00 | Basketbol 1. Ligi Play-Off | Konyaspor - Düzce Bld. | TBF TV Youtube

18:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi Play-Off | Bayraklı Bld. - Elazığ Öİ | TBF TV Youtube

20:00 | Özel Röportaj | Zeljko Obradovic | Bein Sports 3

21:30 | Final Four Hikaye | Fenerbahçe Beko | Bein Sports 3

04:00 | NBA Play-Off | GS Warriors - Portland TB | NBA League Pass

VOLEYBOL
17:30 | Kadınlar Montreux Volley Masters | Almanya - Çin | Smart Spor HD / SK 3 / Polsat Sport Extra

19:45 | Kadınlar Montreux Volley Masters | İsviçre - Tailand | SK 3 / Polsat Sport

21:30 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi Play-Off Final | Perugia - Lube Civitanova | Smart Spor HD / SK 3

22:15 | Kadınlar Montreux Volley Masters | Tayland - İtalya | Smart Spor HD

22:15 | Kadınlar Montreux Volley Masters | Polonya - Japonya | Polsat Sport

BUZ HOKEYİ
17:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | İtalya - Letonya | Match TV / Sport 2 Israel

17:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | İngşltere - Danmarka | Sport 3 Israel / Match İgra

21:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | Almanya - Fransa | Sportstv / Varzish Sport / Match TV / Arena Sport 1 / TVP Sport / Sport 3 Israel

21:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | İsviçre - Avusturya | Match İgra

03:00 | NHL Play-Off | Carolina Hurricanes - Boston Bruins | FOX Sports HD / Varzish Sport / Arena Sport 2

Beğeniler: 26
Favoriler: 11
İzlenmeler: 444
favori
like
share