15 MAYIS ÇARŞAMBA


TV DE BUGÜN SPOR EKRANI



FUTBOL

15:00 | TFF 3. Lig Play-Off | Van BB - Karşıyaka | TRT Kürdi


17:00 | Asya AFC Kupası | Dordoi - İstiqlal | Varzsih Sport


17:00 | Hırvatistan Ligi | Slaven - Lokomotiva | Arena Sport 3

18:30 | Sırbistan Kupası Yarı Final | Mladost L - Kızıl Yıldız (1-4) | Arena Sport 1

19:00 | Rusya Kupası Yarı Final | Arsenal Tula - Ural (0-1) | Match TV / Match Futbol 1

19:00 | Hırvatistan Ligi | Dinamo Z - Gorica | Arena Sport 3

19:15 | Almanya Bundesliga Gençler Play-Off Yari Final | Schalke 04 - B.Dortmund | German Football Youtube

19:30 | Rusya Kupası Yarı Final | Rostov - Lokomotiv (2-2) | Match Premier / SK 3

19:30 | TFF 3. Lig Play-Off | Kocaelispor - Y.Çorumspor | Yayıncı Belli Değil

20:30 | Hollanda Eredivisie-Dönüşümlü | De Graafschap - Ajax | TVT / Polsat Sport News / Sport 2 Israel

20:30 | Hollanda Eredivisie-Dönüşümlü | PSV - Heracles | TVT

20:45 | Ziraat Türkiye Kupası Final | Galatasaray - Akhisarspor | ATV / ATV Avrupa / Idman TV / Max Sport 4 Bulgaria / Max Sport 4 (hellas) / Sport TV 5 Portegiz / SK 4

21:00 | Sırbistan Kupası Yarı Final | Radnicki Nis - Partizan (0-1) | Arena Sport 1

21:00 | Çekya Ligi play off | Slavia P - Jablonec | Arena Sport 2

21:30 | Polonya Ekstraklasa Play Off | Lech Poznań - Lechia Gdańsk | Canal+Sport 2

21:30 | Polonya Ekstraklasa Play Off | Pagon S - Piast | nSport+ (LIgde Puan durumu 1. Piast -68, 2. Legia W -67 3. Lechia G -64. Ligin bitmesine daha 2 hafta var)

21:45 | İtalya Kupası Final | Lazio - Atalanta | TRT Spor HD / Varzsih Sport / IRIB Varzesh / Match Futbol 2 / SK 2 / RAI 1 / Lazio Style Channel (Hotbird 13E) / Look Plus / L Equipe TV / Sport 1 Mac. / TVP Sport / Sport 4 Israel

21:45 | İngiltere Championship Play-Off Yarı Final | Leeds United - Derby Country (1-0) | Bein Sports 1 / beIN Sports MENA 2-11 / beIN Sports France 1 HD / SK 3 / Eleven Sports1 Poland / Sport 1 Israel / ESPN Int.

03:00 | MLS | Toronto - DC United | Arena Sport 3 / Max Sport 4 Bulgaria

03:30 | Brezilya Kupası | Corinthinas - Flamengo | Arena Sport 4

BASKETBOL
15:00 | Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe 1907 - İzmir BB | FB TV

17:45 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe - Çukurova Basket | Tivibu Spor

20:00 | Özel Röportaj | Sinan Güler | Bein Sports 3

20:30 | Özel Röportaj | Doğuş Balbay | Bein Sports 3

03:30 | NBA Play-Off Final | Milwaukee Bucks - Toronto Raptors | S Sport / S Sport Plus / SK 1 / Canal+Sport

VOLEYBOL
17:30 | Kadınlar Montreux Volley Masters | Çin - Polonya | Smart Spor HD / Spor Smart / SK 3 / Polsat Sport

19:45 | Kadınlar Montreux Volley Masters | İtalya - Türkiye | Smart Spor HD / Spor Smart / Polsat Sport

22:15 | Kadınlar Montreux Volley Masters | Japonya - Almanya | Smart Spor HD / Spor Smart

HENTBOL
18:00 | Hentbol Erkekler Türkiye Kupası-Final | Beşiktaş Mogaz - Selkaspor | Çay TV / BJK TV

BUZ HOKEYİ
17:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | İsviçre - Norveç | Sportstv / Sport 2 Israel

17:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | ABD - Ingiltere | Sport 4 Israel / Match Iqra

21:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | Rusya - İtalya | Match TV

21:15 | Buz Hokeyi Dünya Kupası | Almanya - Slovakya | Arena Sport 5

03:00 | NHL Play-Off Final | St.Louis Blues - SJ Sharks | FOX Sports HD / Varzsih Sport / Arena Sport 2 / TVP Sport

Beğeniler: 42
Favoriler: 14
İzlenmeler: 691
favori
like
share