14:35 | Çin Süper Ligi | Shandong Luneng - Jiangsu Suning | S Sport Plus
16:05 | Toulon U21 Turnuvası | İngiltere - Japonya | Bein Sports 1
18:30 | Basın Toplantısı | Şenol Güneş | TRT Spor HD / A Spor / Tivibu Spor / beIN Sports Haber
18:30 | Toulon U21 Turnuvası | Portekiz - Şili | Bein Sports 1
19:00 | Antrenman | Türkiye | TRT Spor HD / A Spor / Tivibu Spor / beIN Sports Haber
20:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Gimnastic | La Liga 123 Youtube
22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Tottenham - Liverpool | Bein Sports 1 / CBC Sport / beIN Sports Haber / Varzish Sport / Match TV Rusya
00:00 | MLS | Montreal Impact - Orlando City | S Sport Plus / S Sport 2
00:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Kupa Seremonisi | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
BASKETBOL
13:30 | İspanya Basketbol Ligi | CAI Zaragoza - Baskonia | Spor Smart / Smart Spor HD
16:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası | Tofaş - Teşvikiye | TBF TV Youtube
16:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası | Galatasaray - Mersin BB | TBF TV Youtube
18:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe Beko - Tofaş | Tivibu Spor 2
18:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası | Galatasaray - Beylikdüzü | TBF TV Youtube
18:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası | Fenerbahçe - Emlak Konut | TBF TV Youtube
HENTBOL
6:15 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi Yarı Final | Veszprem - Kielce Vive | Spor Smart / Smart Spor HD
19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi Yarı Final | Barcelona Lassa - Vardar | Spor Smart / Smart Spor HD / Varzish Sports
BOKS
02:00 | IBF-WBA-WBO-IBO Ağır Sıklet | A.Joshua - A.Ruiz | S Sport Plus / S Sport 2
BUZ HOKEYİ
03:00 | NHL Stanley Cup Final | St.Louis Blues - Boston Bruins | FOX Sports HD / Varzish Sport
DÖVÜŞ SPORLARI
20:00 | UFC Dövüş Serisi | A.Gustafsson - A.Smith | S Sport Plus
22:00 | WWE | WWE Raw | S Sport
DİĞER SPORLAR
15:10 | MotoGP | Sıralama Turları | S Sport
12:50 | Global Champions League | Hamburg | Bein Sports 3
16:05 | Global Champions Tour | Hamburg | Bein Sports 3
14:00 | Giro dItalia Bisiklet Turu | 20.Etap | Eurosport
TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
09:35 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
14:15 | Futbol Programı | Gol | NTV
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
18:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
19:15 | Futbol Programı | Spor Haftasonu Akşam | TRT Spor HD
20:30 | Futbol Programı | İstanbul Mücizesi | beIN Sports Haber
20:30 | Futbol Programı | Şampiyonlar Sahnesi | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
21:00 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
00:00 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor HD
00:30 | Futbol Programı | Şampiyonlar Sahnesi | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
08:00 | Skate Street X Games | Şangay | S Sport Plus / S Sport