11 HAZİRAN SALI

TV DE SPOR EKRANI

FUTBOL
16:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Yeni Zelanda - Hollanda | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-14 / Canal+ Sport Fransa / TV2 Sport Premium / DR3 HD

18:00 | EURO-2020 Elemeleri | Kazakistan - San Marino | beIN Sports MENA 3 / QazSport / San Marino RTV / Match Futbol 1 / Futbol 1 Ukr / Sport 1 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Por / SK 1 / Polsat Sport Extra

18:30 | FİFA U20 Dünya Kupası Yarı Final | Ukrayna - İtalya | beIN Sports MENA Global / IRIB Varzesh / BNT 3 / M4 Sport / RAI Sport / RAI Sport+ / RTS 2 Serbia / RTSH Sport / Slovenia TV2 / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / UA Perishiy

19:00 | EURO-2020 Elemeleri | Azerbaycan - Slovakya | CBC Sport / beIN Sports MENA 2 / Match Futbol 1 / 20 Mediaset (Italya) / Be Mad (Ispanya) / Djoyka (RTV 2) / Futbol 2 Ukr / Polsat Sport / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Por / SK 1

19:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Şili - İsveç | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-14 / BBC *RED button / C More Football / Canal+ Sport Fransa / DR3 HD / NRK 1 / NRK 2

21:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Türkiye - Kosova | Yayın Belli Diyil

21:30 | FİFA U20 Dünya Kupası Yarı Final | Ecuador - Güney Kore | beIN Sports MENA Global / BNT 2 BG / FreeSports UK / NRK 3 / RTS 2 / RTSH Sport / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / CT Sport

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | İzlanda - Türkiye | TRT 1 / beIN Sports MENA 3 / Match Futbol 1 / SK 3

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Andorra - Fransa | 5 SPORT İsrail / M6 (Fransa) / M6 Suisse / Sport TV 2 Port / SuperSport 5 Arnavut

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Arnavutluk - Moldova | Prime (Moldova) / RTSH 1 / SuperSport 2

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | İtalya - Bosna Hersik | İdman TV / beIN Sports MENA 1 / RAI 1 / Match Futbol 2 / 5 PLUS Israil / Irib Varzesh / Polsat Sport News / L Equipe TV / Futbol 2 Ukr / Sport TV 5 Por / Sport 1 Macar / SK 1

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Rusya - Güney Kıprız | Channel 1 Rusya / Match Premier / Sport 2 Israil / beIN Sports MENA 4

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Belçika - İskoçya | beIN Sports MENA 2-11 / Match TV / C More 2 Live / Polsat Sport Extra / Sport 1 İsrail / Sport TV 3 Por / RTBF La Une / SK 4

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Almanya - Estonya | RTL / HD (Deutschland) (Turksat 4A 11775 V) / beIN Sports MENA 5 / Match Futbol 3 / Polsat Sport / Sport 4 Israil / Sport TV 1 Portegiz / Sport 2 Macar

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Macaristan - Galler | beIN Sports MENA 12 / 5 STARS Israil / M4 Sport Macar. / S4C Digital / SK 2

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Belarus - Küzey İrlanda | beIN Sports MENA 10

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Yunanistan - Ermenistan | beIN Sports MENA 7 / Armenia TV / Open TV

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Lihtenşteyn - Finlandiya | beIN Sports MENA 13

21:45 | Hazırlıq Maçı | Hırvatistan - Tunus | Nova TV / Sony TEN 1 / Sport TV4 Port

22:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | ABD - Tayland | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 9 / BBC Four / RTE Irland / Canal+Sport Fransa

22:00 | Futsal İspanya Ligi Final | Barcelona - Murcia | Arena Sport 2

BASKETBOL
18:45 | Super Lig Play Off Final | Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 2 / Sport 3 Israil

22:00 | İspanya Ligi Play Off Yarı Final | Zaragoza - Barcelona | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 1 / Sport 3 Israil

Beğeniler: 95
Favoriler: 34
İzlenmeler: 1579
favori
like
share
MAIN-BOARD Tarih: 12.06.2019 19:20
Tebrikler!
Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.
Ödüllü Paylaşımlar