15 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ


TV'De #SporEkranı


FUTBOL

14:30 | Toulon U21 Turnuvası | Meksika - İrlanda | Bein Sports 1

16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Hollanda - Kamerun | Eurovision Sport Web TV
17:00 | Toulon U21 Turnuvası | Brezilya - Japonya | Bein Sports 1
18:50 | FIFA U20 Dünya Kupası | Ukrayna - Güney Kore | TRT Spor HD
22:00 | Copa America | Venezuela - Peru | TRT Spor HD / IRIB Varzish
22:00 | İspanya La Liga 2 Play-Off | Malaga - Deportivo | Bein Sports 1
22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Kanada - Yeni Zelanda | Eurovision Sport Web TV
01:00 | Copa America | Arjantin - Kolombiya | TRT Spor HD / Varzish Sport / IRIB Varzish / Match TV Rusya

BASKETBOL
17:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2 / TRT Spor HD
22:00 | İspanya Basketbol Ligi Play-Off | Real Madrid - Barcelona Lassa | Smart Spor HD / Spor Smart
03:00 | WNBA | Dallas Wings - Atlanta Dream | S Sport Plus / S Sport 2

TENİS
12:00 | WTA Hertogenbosch | A.Riske - V.Kudermetova | Bein Sports 4
14:00 | ATP Stuttgart | J.L.Struff - M.Berrettini | Sportstv
14:00 | WTA Hertogenbosch | K.Bertens - E.Rybakina | Bein Sports 4
14:00 | WTA Nottingham | T.Maria - D.Vekic | Bein Sports 2
16:00 | ATP Stuttgart | F.Auger Aliassime - M.Raonic | Sportstv
16:00 | WTA Nottingham | C.Garcia - J.Brady | Bein Sports 2

BEYZBOL
20:10 | MLB | Tampa Bay Rays - LA Angels | FOX Sports HD
23:05 | MLB | Washington Nationals - Arizona DB | FOX Sports HD

BOKS
21:30 | WBSS Muhammed Ali Kupası | M.Briedis - K.Glowacki | DMAX Türkiye
22:00 | IBF Tüy Sıklet | J.Warrington - K.Galahad | S Sport Plus / S Sport 2
22:30 | WBSS Muhammed Ali Kupası | Y.Dorticos - A.Tabiti | DMAX Türkiye

ESPOR
14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | 1907 Fenerbahçe - Royal Bandits | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Super Massive - İstanbul Wild Cats | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Beşiktaş ES - Galatasaray ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - Dark Passage | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
18:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Bursaspor ES - Galakticos | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

DİĞER SPORLAR
16:45 | Global Champions League | Stockholm | Bein Sports Max 1
20:30 | Global Champions Tour | Stockholm | Bein Sports Max 1 / Eurosport 2
14:45 | Macaristan Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport 2
16:30 | Criterium du Dauphine Bisiklet Turu | 7.Etap | Eurosport 2
22:00 | WWE | WWE Raw | S Sport
23:45 | WWE | WWE Smackdown | S Sport
12:20 | Eskrim Asya Şampiyonası | Japonya | Eurosport 2
14:00 | Kağıthane Sadabad Yağlı Güreşleri | | Tek Rumeli TV
10:00 | 24 Saat Le Mans | Fransa | Eurosport
17:00 | 24 Saat Le Mans | 2.Yayın | Eurosport
23:00 | 24 Saat Le Mans | 3.Yayın | Eurosport
04:00 | 24 Saat Le Mans | Fransa | Eurosport
15:10 | MotoGP | Sıralama Turları | S Sport

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
09:35 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Spor Sayfası | Life Plus TV
10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
12:00 | Basketbol Programı | NBA Saati | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
16:25 | Futbol Programı | Bizim Hikayemiz | TRT Spor HD
16:30 | Basketbol Programı | Maç Başlıyor | FB TV
17:00 | Basketbol Programı | Maç Havası | FB TV
17:30 | Spor Programı | Spor+ | Life Plus TV
19:00 | Basketbol Programı | Maçın Ardından | FB TV
20:50 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
21:00 | Futbol Programı | beIN Transfer | beIN Sports Haber
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:50 | Futbol Programı | Transfer Günlüğü | TRT Spor HD

Beğeniler: 61
Favoriler: 27
İzlenmeler: 1054
favori
like
share