06 TEMMUZ CUMARTESİ


TV DE SPOR EKRANI



FUTBOL

14:35 | Çin Super Ligi | Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua | SK 2 / Arena Sport 1 Slovakya / eir Sport 2 / ESPN Brasil / Sport TV3 Port. / Sportdigital TV / ST Sports Live / S Sport+


14:35 | Çin Super Ligi | Guangzhou - Chongqinp Lifan | Sport 1 İsrail

15:00 | Hazırlık Maçı | Ajax - Anderlecht | TV2 Sport Premium HD (SES 5 11385 V ; Thor 6 10747 H) / Ziggo Sport Voetbal (Astra 3B ; Eutelsat 9B)

16:00 | Hazırlık Maçı | Dordrecht - Feyenoord | Fox Sports 1 Niderland (Astra 3B ; Eutelsat 9B)

17:00 | Hazırlık Maçı | Boreham Wood - Arsenal | Sport 1 İsrail / Sport TV5 Por. / ESPN Brasil / Premier Sports 1 HD

18:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası 3.lük | İngiltere - İsveç | TRT Spor / İctimai TV / Bein Sports MENA Global / Bein Sports MENA 4-11 / BBC *RED button / BBC One / Match Futbol 3 / ZDF / TMC Fransa / TMC Suisse

19:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Nijerya - Kamerun | Spor Smart / Tele Sehel (şifresiz Türksat 4A frekans 12588 V ve 18699 L : Eutelsat 5 W A, 3646 R; Badr 6 ) Match TV / Match Futbol 1 / Time Sports DTT only (şifresiz Eutelsat 7 W A) / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 1 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak / Arena Sport 1

19:00 | Slovakya Super Kupası | Spartak Trnava - Slavia Prague | CT Sport (Astra 3B, Eutelsat 16A, Thor 6, Hispasat 30W-5) / Dvojka (RTV 2) ( Astra 3B, Eutelsat 16A, Thor 6, Hispasat 30W-5)

20:00 | Romanya Super Kupası | CFR Cluj - Viitorul | Dıgi Sport 1 Romanya (Thor 6, Intelsat 10-02) / Look Sport Romanya (Hellas Sat 3, Astra 5B, Thor 6) / Telekom Sport RO 1 (Hellas Sat 2-3)

21:15 | Hazırlık Maçı | Olimpija - Partizan | SK 2

22:00 | Copa America 3.lük | Arjantin - Şili | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Bein Sports France 2 / beIN Sports MENA 3-4 max / Premier Sports 1 Ukr / Setanta Qazaqstan / Orange Sport HD Slovak / Arena Sport 1 / Sport 1 İsrail / Polsat Sport

22:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Mısır - Güney Afrika | Spor Smart / Time Sports DTT only (şifresiz Eutelsat 7 W A) / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 2 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak / Match Futbol 2 / Fox Sports 4 Niderland / Arena Sport 2

02:00 | MLS | P. Union - Orlando City | FreeSports UK / Arena Sport 1

02:30 | MLS | Montreal M. - Minnesota Unt. | Nova Sport 2 CZ / Premier Sports 2 Ukr

02:30 | MLS | Columbus C. - Seattle S. | Fox Sports 4 Niderland

PLAJ FUTBOLU
16:30 | Avrupa Ligi Erkekler | Rusya - Türkiye | Match TV

BASKETBOL
19:00 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarı Final | Fransa - Büyük Britanya | NTV

19:45 | FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası | Portegiz - Türkiye | FIBA TV Youtube

21:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Yarı Final | İspanya - Sırbistan | NTV

22:00 - 00:00- 02:00 - 04:00 | NBA Summer League Las Vegas | NBA TV

VOLEYBOL
10:00 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | Türkiye - Brezilya | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD

14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | ABD - Çin | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD

18:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup Yarı Final | Küba - Türkiye | Volleyball World Youtube

20:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup Yarı Final | Slovenya - Belarus | Volleyball World Youtube

FORMULA 1
15.55 İdman TV

Beğeniler: 50
Favoriler: 15
İzlenmeler: 810
favori
like
share