07 TEMMUZ PAZAR


TV DE SPOR EKRANI


FUTBOL




18:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası Final | ABD - Fransa | TRT Spor / İctimai TV / Bein Sports MENA Global / ARD Das Eriste / BBC One / BNT 3 / Match Futbol 3 / M4 Sport / TF1 Fransa / TMC Suisse / RTE 2 İrland / TVP Sport / UA Pershiy


18:00 | Hazırlık Maçı | Nice - PSV | Sport 1 Israil / Arena Sport 3

19:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Madagascar - Kongo DC | Spor Smart / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 1 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak

21:00 | MLS | Atlanta Unt. - New York RB | S Sport 2 / S Sport+ / Arena Sport 3 / Bein Sports France 3 / Eleven Sports 1 Belgium / Fox Sports Afrika / MAX Sport 4 Bulgar. / Sport 1 İsrail

22:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Cezayir - Gine | Spor Smart / Arena Sport 2 / Bein Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Ring.bg / Sport 2 Macar / Sport 1 Cekya-Slovak

23:00 | Copa America Final | Brezilya - Peru | TRT Spor / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / Bein Sports France 2 / beIN Sports MENA 3-4 max / Premier Sports 1 Ukr / Setanta Qazaqstan / Orange Sport HD Slovak / Fox Sports 1-4 Nider. / EuroSport 1 Romanya / Polsat Sport / Sport 4 İsrail

01:30 | MLS | New York City - Portland T. | Arena Sport 1 / Fox Sport 4 Nider. / Nova Sport CZ / Sport 2 İsrail

04:00 | CONCACAF Gold Cup Final | Meksika - ABD | FreeSports UK / Match Futbol 2 / Arena Sport 1 Slovakya / SK 1 / Fox Sport 4 Nider. / Sport 2 İsrail

BASKETBOL
15:15 | FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası | Türkiye - İsviçre | FIBA TV Youtube

21:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Final | İspanya - Fransa | NTV

21:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası 3.lük |Sırbistan - Büyük Britanya | S Sport / S Sport+

23:00 - 01:00- 03:00 - 05:00 | NBA Summer League Las Vegas | NBA TV

VOLEYBOL
10:00 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı 3.lük | Türkiye - Çin | S Sport / S Sport+ / SK 3 / Sport 1 Israil

14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı Final | Brezilya - ABD | S Sport / S Sport+ / SK 3 / Sport 1 Israil

18:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup 3.lük | Türkiye - Belarus | Volleyball World Youtube / SK 4

21:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup Final | Kuba - Slovenya | Volleyball World Youtube / SK 3

Beğeniler: 93
Favoriler: 43
İzlenmeler: 1629
favori
like
share
MAIN-BOARD Tarih: 08.07.2019 18:40
Tebrikler!
Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.
Ödüllü Paylaşımlar