11 TEMMUZ PERŞEMBE


TV DE SPOR EKRANI



FUTBOL

17:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Ordabasy - Torpedo Kutaisi | QazSport


18:30 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Laci - Hapoel Beer Sheva | Sport 1 Israil

18:30 | Hazırlık Maçı | West Ham - Altach | Arena Sport 2 / Sport 2 Israil / ESPN Extra / TVPlay Sports+Baltic HD (Astra 4A)

18:30 | Hazırlık Maçı | Shakhtar D - APOEL Nicosia | Futbol 2 Ukr / Laola1 TV Web

19:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Sabail - CS Universitatea Craiova | CBC International (CBC Azerbaycan)

19:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Çeyrekfinal | Fildişi Sahili - Cezayir | Spor Smart / Match TV / Match Futbol 1 / 5 SPORT Israil / Arena Sport 1 / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / Ring.bg / Sport 1 Macaristan / RTS 2 Senegal (şifresiz Eutelsat 9B, 11900 H) / Time Sports DTT only (şifresiz Eutelsat 7 W A, 11449 H)

19:30 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Ruzemberok - Leviski Sofya | Diema Sport / Dvojka (RTV 2) / HD

20:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Speranta - Neftci | CBC Sport / Laola1 TV Web

20:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Radnik B - Spartak Trnava | Arena Sport 1 BiH (Bosni Hersik) / Arena Sport 2 Croatia

20:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Brondby - Inter Turku | 6'Eren (Danmarka / HD (Thor 6 10778 V 25000 (HD) / 10809 H 24500)

20:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Debrecen - Kukesi
| M4 Sport Macaristan (şifresiz Eutelsat 9B ; Thor 6; Amos 3)

20:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Maccabi Haifa - Mura | Sport 3 Israil

21:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Olimpija - Rigas FS | SK 2

21:30 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Zeta - MOL Vidi | Duna World / HD (şifresiz Optus 02 ; Eutelsat 9B ; Thor 6 ; Amos 3 ; Intelsat 21 ; Galaxy 19 uydularinda) / Laola1 TV Web

21:30 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Dunajska Str. - Cracovia Cra . | Dvojka (RTV 2) / HD / TVP Sport

21:30 | Hazırlık Maçı | Tranmere Rovers - Liverpool | Bein Sports MENA 1-11 / Sport 1 Israil / Eleven Sports 1 Portegiz / ESPN / LFC TV HD / TV2 Sport Premium / TV3 Sport (Danm.)

22:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Çeyrekfinal | Madagascar - Tunus | Spor Smart / Match TV / Match Futbol 1 / 5 SPORT Israil / Arena Sport 1 / Bein Sports France 1 / Bein Sports MENA 1-2 max / Ring.bg / Sport 1 Macaristan / RTS 2 Senegal (şifresiz Eutelsat 9B, 11900 H) / Time Sports DTT only (şifresiz Eutelsat 7 W A, 11449 H)

22:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Honved - Zalgiris | M4 Sport Macar. / Arena Sport 1 Slovakya

22:00 | UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme | Siroki Brijeg - Kairat Almaty | Arena Sport 1 HD BiH / Laola1 TV Web

02:00 | Copo do Brasil Çeyrekfinal | Cruzeiro - A.Mineiro | Arena Sport 1 / PFC Internacional / Sportdigital TV HD

03:30 | Copa Sudamericana son 16lar | Colon Sante Fe - Arjentinos Juniors | S Sport / Arena Sport 2 / Bein Sports MENA 4 / MAX Sport 4 Bulgar. / Sport TV3 Port.

BASKETBOL
01:00-03:00-05:00 NBA Summer League Las Vegas maçları NBA TV

Beğeniler: 50
Favoriler: 16
İzlenmeler: 822
favori
like
share