12 TEMMUZ CUMA


TV DE BUGÜN SPOR EKRANI


FUTBOL


14:35 | Çin Super Ligi | Hebei CFFC - Shanghai S. | SK 3 / Arena Sport 1 Slovak / eir Sport 2 / Premier Sports 1 / ST Sports Live


14:35 | Çin Super Ligi | Daliyang Y - Guangzhou R&F | Sport 1 Israil

18:30 | Hazırlık Maçı | Schweingberg - B.Dortmund | Bein Sports MENA 1 / Sport 1 Israil / ESPN Internacional / Fox Sports 4 Niderland / Planet Sport 3 Hırvatistan / TVPlay Sports Baltic

18:30 | Romanya Ligi | Voluntari - Sepsi OSK | Digi Sport 1 Romanya / Digi Sport 1 Macar. / Look Sport Romanya / Telekom Sport RO 1 (Hellas Sat 2-3)

18:45 | Bulgaristan Ligi | Botev V - Beroe | Nova Sport / HD Bulgaristan (Intelsat 12 ; Hellas Sat 2 ; Eutelsat 16A)

19:00 | Çekya Ligi | Jablonec - Bohemians 1905 | CT 2 / HD (Astra 3B ; Eutelsat 16A ; Thor 6 ; Hispasat 30W-5)

19:00 | Hazırlık Maçı | Ried - Union Berlin | Sport 1 Germany (sifresiz Astra 1L, Eutelsat 9B)

19:30 | Hazırlık Maçı | Salzburg - Feyernoord | Arena Sport 1

20:00 | Danmarka Super Ligi | Midtjylland - Esbjerg | TV3 Sport (Dan) / HD (SES 5 ; Astra 4A ; Thor 5)

21:00 | Hazırlık Maçı | Luzern - Eintracht Frankfurt | Sport 1 Germany / Bein Sports MENA 1 / TV2 Sport 2 HD (SES 5; Thor 6)

21:00 | Bulgaristan Ligi | CSKA Sofya - Etar | Diema Sport (Intelsat 12 ; Hellas Sat 2 ; Eutelsat 16A)

21:45 | İskoçya Lig Kupası | Hearts - Dundee United | 5 SPORT İsrail / Arena Sport 3 / BT Sport 1 (Astra 2E ; Astra 2F) / Fox Sports 1 Afrika / Sport TV1 Slovenya / ViaSport 1 Norvec

22:00 | Hazırlık Maçı | Real Betis - Sheffield Unt. | Arena Sport 1 / ESPN / Sport TV1 Port.

02:00 | MLS | DC United - New England R | Arena Sport 1 / FreeSports UK / Bein Sports France 4 max / ESPN Inter. / Fox Sports 4 Nider. / MAX Sport 4 Bulgar. / Nova Sport 2 CZ / Sport TV3 Port.

04:00 | MLS | Houston D - Los Angeles | FreeSports UK / Arena Sport 3 / Fox Sports 4 Nider.

06:00 | MLS | L.A Galaxy - San Jose E. | FreeSports UK / Fox Sports 4 Nider. / MAX Sport 4 Bulgar. / Bein Sports France 5 max

BASKETBOL

19:45 | FIBA U18 Kızlar Avrupa Şampiyonası Çeyrek Final | FIBA TV Youtube

23:30 | NBA Summer League Las Vegas 1. Klansman | S Sport / NBA TV

VOLEYBOL

13:00 | Universiada Yari Final | Idman Az / Varzish Sport

21:00 | Universiada Final | Idman Az / Varzish Sport

01:00 | Milletler Ligi F6 (Final 6) | Brezilya - Iran | Varzish Sport / SK 2 / Sport 2 Israil / Polsat Sport / Match Iqra

04:00 | Milletler Ligi F6 (Final 6) | ABD - Rusya | Varzish Sport / Match TV / SK 2 / Sport 2 Israil / Polsat Sport / Match Iqra

JIMNASTIKA

14:00 - 19.00 Universiada | Match TV

JUDO

18:00 | Grand Prix Budapest | Varzish Sport

Beğeniler: 84
Favoriler: 33
İzlenmeler: 1420
favori
like
share