20 TEMMUZ CUMARTESİ


TV DE BUGÜN SPOR EKRANI



FUTBOL

12.00 | Premier Lig Asya Kupası 3.lük | Newcastle - West Ham | S Sport / Bein Sports MENA 2-11 / Canal+ Sport Fransa / Diema Sport 2 / RMC Sport 1 / SK 1 / Sport TV1 Port / Spiler 1 TV / SuperSport 2 Arnavut / Sport 4 Israil


12.00 | Japonya J1 Ligi | Vissel Kobe - Yokohama F-M. | SK 2 / Sportdigital TV

14.30 | International Champions Cup | Manchester Unt - İnter | TRT Spor / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 1 Germany / Polsat Sport Extra / SK 1 / ST World Football / Sport 4 Israil

14.30 | Premier Lig Asya Kupası Final | Wolves - Manchester City | S Sport / Bein Sports MENA 2-11 / Canal+ Sport Fransa / Diema Sport 2 / RMC Sport 1 / SK 2 / Sport TV1 Port / Spiler 1 TV / SuperSport 2 Arnavut / Sport 3 Israil

14.35 | Çin Super Ligi | Guangzhou RF - Guangzhou E. | Sport 2 İsrail / Sportdigital TV / ST Sports Life / Arena Sport 1 Slovak

16.00 | Hazırlık Maçı | M.Basaksehir - F.Dusseldorf | Fortuna Düsseldorf Youtube / Bein Sports MENA 6 / TV2 Sport 2 (norge) (SES 5, Thor 6)

16.00 | Hazırlık Maçı | Konyaspor - Alanyaspor | Konyaspor TV Youtube

16.00 | Hazırlık Maçı | B.Leverkusen - Watford | Sport 1 Germany / Bein Sports MENA 5-12 / Arena Sport 1 / Fox Sports 4 Nider.

16.30 | Rusya Premier Ligi | Kryliya Sovetov - Arsenal Tula | Match TV / Match Premier

18.00 | Hazırlık Maçı | Monaco - Valencia | Arena Sport 1 / Fox Sports 4 Nider. / Sport TV2 Port

19.00 | Rusya Premier Ligi | CSKA M - Orenburg | Russian Premier Liga Youtube / Match Premier

19.30 | Hazırlık Maçı | Nurnberg - PSG | Bein Sports 2 / Sky Sports News DE (sifresiz Astra 1M) / Bein Sports France 2 / Sport 2 Israil / SportKlub 1 Slovenya

20.00 | UEFA U19 Avropa Şampiyonası | İspanya - İtalya | TRT Spor / BNT 3 / L Equipe TV / Match Futbol 3 / Sport 4 İsrail / SK 2

20.00 | UEFA U19 Avropa Şampiyonası | Portegiz - Ermenistan | uefa.tv / Match Futbol 2 / Sport 3 İsrail / RTP 1

20.05 | Hazırlık Maçı | Lyon - Genoa | Canal+ France

20.30 | İsrail Super Kupası | Bnei Yehuda - Maccabi Tel Aviv | 5 PLUS İsrail / 5 SPORT İsrail / Sport 1 İsrail

21.30 | Belçika Super Kupası | Genk - Mechelen | RTBL La Deux (Belcika Hotbird 13C, 10930 H) / Sport 2 İsrail / Arena Sport 2

23.00 | International Champions Cup | Benfica - Guadajalara | TRT Spor / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Polsat Sport Extra / SK 1 / Sport TV1 Port / Sport 4 Israil

01.00 | International Champions Cup | Arsenal - Fiorentina | TRT Spor / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Polsat Sport Extra / Sport 2 Israil / SK 1 / Sport TV2 Port

01.00 | Ligue 1 Guadragular 3.lük | St. Etienne - Montpellier | Bein Sports France 1

03.00 | International Champions Cup | Bayern Münih - Real Madrid | TRT Spor / CBC Sport / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Polsat Sport Extra / Sport 2 Israil / SK 1 / Sport TV1 Port

04.00 | Ligue 1 Guadragular Final | Marsilya - Bordeaux | Bein Sports France 1

BASKETBOL
16.30 | FIBA U20 Avrupa Şampiyonası Klasman | Türkiye - Büyük Britanya | FIBA TV Youtube

18.45 | FIBA U20 Avrupa Şampiyonası Yarı Finaller | FIBA TV Youtube

TENNİS
14.00 | ATP Bastad Yarı Final | N.Jarry - F.Delbonis | Sports tv

16.00 | ATP Bastad Yarı Final | J.I.Londero - A.Ramos | Sports tv

HENTBOL
19.00 | Kadınlar U19 Avrupa Şampiyonası Yarı Final |İsviçre - Türkiye | ehf TV Web Kanalı

Beğeniler: 98
Favoriler: 35
İzlenmeler: 1635
favori
like
share