21 TEMMUZ PAZAR


TV DE BUGÜN SPOR EKRANI



FUTBOL

14.30 | International Champions Cup | Juventus - Tottenham | TRT Spor / CBC Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 1 Germany / Polsat Sport Extra / Polsat Sport Premium 1 / SK 1 / Sport 4 Israil / Sport TV1 Port


14.35 | Çin Super Ligi | Jiangsu S - Beijing G | Sport 2 İsrail / SK 2 / Sportdigital TV / ST Sports Life / Arena Sport 1 Slovak

17.00 | İsviçre Super Ligi | Young Boys - Servette | Arena Sport 2 / RSI La 2 HD / RTS Deux HD / SRF Zwei HD

17.00 | İskoçya Lig Kupası | St Johnstone - Ross Caunty | 5 LIVE İsrail / Arena Sport 3 / BT Sport 1

18.00 | Uruguay Ligi | Rambla J - Cerro | Arena Sport 4

18.30 | Hazırlık Maçı | Beşiktaş - Kocaelispor | Yayın Belli Değil

19.00 | Hazırlık Maçı | Eibar - Kayserispor | Kayserispor Youtube / SportKlub 3 Slovenya (Eutelsat 16A, 11231 V 42000)

19.00 | Rusya Premier Ligi | Dinamo M - Rubin | Match TV / Varzish Sport / Match Premier / Russian Premier Liga Youtube

20.00 | UEFA U19 Avropa Şampiyonası | Fransa - Norveç | TRT Spor / L Equipe TV / Match Futbol 3 / SK 2 / NRK 2 HD / ERT Sports

20.00 | UEFA U19 Avropa Şampiyonası | İrlanda - Çekya | UEFA TV Web / RTE 2 İrlanda / Match Futbol 2 / CT Sport

21.00 | Norveç Ligi | Molde - Sarpsborg 08 | Arena Sport 3 / MAX Norge (Thor 6)

21.30 | Rusya Premier Ligi | Sochi - Zenit | Varzish Sport / Match Premier / Russian Premier Liga Youtube

23.00 | MLS | Atlanta Unt - DC United | Arena Sport 2 / Sport 2 İsrail / Bein Sports France 3 / Sport TV2 Port / Fox Sports 4 Nider / Nova Sport 1 CZ

01.00 | Hazırlık Maçı | Liverpool - Sevilla | Sport 1 İsrail / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 2-11 / Eleven Sports 1 Polanda / Eleven Sports 1 Belgium / LFC TV HD (Astra 2F) / Viasat Jalkapallo Finland (Thor 5, 11278 V) / Viasat Sport Premium (Astra 4A, Thor 7) / Ziggo Sport Select (Astra 3B ; Eutelsat 9B)

02.30 | MLS | Orlando City - New York RB | FreeSports UK / Nova Sport 1 CZ / Sport TV2 Port / Bein Sports France 4 max

BASKETBOL
20.30 | FIBA U20 Avrupa Şampiyonası Final | FIBA TV Youtube

22.00 | WNBA | Washington Mystics - Atlanta Dream | NBA TV

TENNIS
15.00 | ATP Bastad Final | N.Jarry - J.I.Londero | Sports tv / Varzish Sport

17.00 | WTA Bükreş Final | P.M.Tig - E.Rybakina | Bein Sports 2 / Digi Sport 2 Macar

Beğeniler: 160
Favoriler: 67
İzlenmeler: 2735
favori
like
share
MAIN-BOARD Tarih: 22.07.2019 12:00
Tebrikler!
Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.
Ödüllü Paylaşımlar