06.10.2019 | PAZAR | TV'DE FUTBOL EKRANI


11.00 | Rusya Premier Lig | Ural-Zenit | Football Tjk HD


13.00 | İspanya La Liga | Mallorca - Espanyol | CBC Sport & Eleven Sports 3-4 &


13.00 | TFF Elit U14 Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV

13.15 | Hollanda Eredivisie | ADO Den Haag - Ajax | S Sport+ & Polsat Sport News & Sport 3 İsrail

13.30 | İtalya Serie A | Fiorentina - Udinese | beIN Sports 3 & IRIB Varzesh & Match TV & Türkmen Sport & KRTK Sport & Eleven Sports 1 & Digi Sport 1 Hu

14.00 | Rusya Premier Lig | Lokomotif Moskova-Arsenal Tula | Football Tjk HD

14.00 | TFF Süper Lig | Sivasspor - Ankaragücü | beIN Sports 1

14.00 | TFF 1. Lig | Ümraniyespor - Adanaspor | beIN Sports Max 1

14.00 | İskoçya Premier Lig | Livingston - Celtic | Spor Smart & 5 SPORT Israel & Arena Sport 2 &

14.30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Augsburg | S Sport 2 & S Sport+ & Eleven Sports 2 & Sport 2 Hu

15.00 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Athletic Bilbao | CBC Sport & Varzish Sport & Eleven Sports 4

15.00 | TFF Elit U15 Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV

15.30 | Hollanda Ligi Eredevise | Fortuna Sittard-Feyrnoord | Polsat Sport News

16.00 | İtalya Serie A | Roma - Cagliari | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & Digi Sport 2 Hu & Digi Sport 3 Ro & Eleven Sports 3 &

16.00 | İtalya Serie A | Atalanta - Lecce | beIN Connect & Arena Sport 3

16.00 | İtalya Serie A | Bologna - Lazio | beIN Connect & Arena Sport 1 & Eleven Sports 1

16.00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Nimes | beIN Sports 4 & Arena Sport 5

16.00 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - Bournemouth | TRT Spor & Idman TV

16.00 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Wolves | S Sport & IRIB Varzesh & Varzesh Tv Farsi & Sport İsrail 2 & Football Tjk HD & KTRK Sport

16.00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Chelsea | S Sport+ & Canal+ Polonya & Digi Sport 1 Hu & Sport İsrail 4

16.30 | TFF Süper Lig | Beşiktaş - Alanyaspor | beIN Sports 1 & Sport 2 Cz

16.30 | TFF 1. Lig | BB Erzurumspor - Altınordu | beIN Sports Max 2

16.30 | TFF 1. Lig | Osmanlıspor - Hatayspor | Bein Sports Max 1

16.30 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Union Berlin | S Sport 2 & S Sport+ & Canal+ Sport 2 & Sport 2 Hu & Sport 3 İsrail

17.00 | Azerbaycan Premier Ligi | Zira-Qabala | CBC Sport

17.00 | İspanya La Liga | Real Valladolid-Atletico Madrid | Türkmen Sport & Eleven Sports 2

17.45 | Hollanda Ligi Eredevise | PSV-VVV Venlo | Polsat Sport Extra & Sport İsrail 4

18.00 | Fransa Ligue 1 | Rennes-Reims | beIN Sports 4 & Digi Sport 3 Hu

18.30 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Manchester Utd | S Sport & Idman TV & IRIB Varzesh & Canal+ Sport 2 & Football Tjk HD & KTRK Sport & Varzesh Tv Farsi

19.00 | İtalya Serie A | Torino - Napoli | beIN Sports 3 & Arena Sport 2 & Eleven Sports 1 & Türkmen Sport

19.00 | TFF Süper Lig | Gazişehir FK - M.Başakşehir | beIN Sports 2

19.00 | TFF Süper Lig | Ç.Rizespor - Trabzonspor | beIN Sports 1

19.00 | TFF 1. Lig | Adana Demirspor - Menemenspor | beIN Sports Max 1

19.00 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - Werder Bremen | S Sport 2 & S Sport+ & Eleven Sports 4 & Sport İsrail 3

19.00 | Belçika Pro League | Antwerp - Standard Liege | S Sport+

19.00 | Rusya Premier Lig | Krasnodar - Spartak Moskova | Varzish Sport & Match TV

19.30 | Azerbaycan Premier Ligi | Qarabağ - Sabah Bakü | CBC Sport

21.45 | İtalya Serie A | Inter - Juventus | beIN Sports 3 & CBC Sport & Varzish Sport & Match TV & Varzesh TV Farsi & Türkmen Sport & Arena Sport 1

22.00 | İspanya La Liga | Barcelona - Sevilla | Idman TV & IRIB Varzesh & Football Tjk HD & Canal+ Sport 2 &

22.00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Lyon | beIN Sports 4 & Arena Sport 3

Beğeniler: 52
Favoriler: 19
İzlenmeler: 866
favori
like
share