06 KASIM 2019 ÇARŞAMBA

╚►TV'De #SporEkrani


FUTBOL

15:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Kura Çekimi | A Spor

15:00 | UEFA Gençlik Ligi | Lokomotiv Moskova - Juventus | Match TV Rusya
16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Atalanta - Manchester City | UEFA.tv
18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Real Madrid - Galatasaray | UEFA.tv
18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Dinamo Kiev - PAOK | Dinamo TV Youtube
18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Guimaraes - Arsenal | Bein Sports beIN Connect / CBC Sport
20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Olympiakos | Bein Sports 2
20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lokomotiv Moskova - Juventus | Bein Sports Max 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Atalanta - Manchester City | Bein Sports Max 1 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Kızılyıldız - Tottenham | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Dinamo Zagreb - Shakhtar Donetsk | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Leverkusen - Atletico Madrid | Bein Sports Max 2 / Idman TV / Match TV Rusya
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | PSG - Club Brugge | Bein Sports 2
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Real Madrid - Galatasaray | Bein Sports 1 / CBC Sport
02:00 | FIFA U17 Dünya Kupası | Brezilya - Şili | TRT Spor HD / Varzish Sport

BASKETBOL
16:00 | Eurocup Kadınlar | OGM Orman - A3 Basket Umea | Yayın Yok
17:00 | Euroleague Kadınlar | Nadezhda - Venezia | FIBA TV
18:00 | Euroleague Kadınlar | Çukurova Basket - TTT Riga | FIBA TV
18:00 | Eurocup Kadınlar | Kayseri Basket - Polkowice | Yayın Yok
18:30 | Eurocup Kadınlar | Tsmoki Minsk - Hatay BB | FIBA TV
19:00 | Euroleague Kadınlar | Dynamo Kursk - Fenerbahçe | FIBA TV / FB TV
20:00 | FIBA Europe Cup | CSU Sibiu - Bahçeşehir Klj | FIBA TV
20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Teksüt Bandırma - AEK | Ajansspor
20:15 | Euroleague Kadınlar | Castors Braine - Bourges Basket | FIBA TV
20:15 | Eurocup | Darüşşafaka - Cedevita Olimpija | S Sport 2 / S Sport Plus
21:00 | Eurocup Kadınlar | Lulea - Galatasaray | Yayın Yok
21:15 | Euroleague Kadınlar | USK Prague - Ekaterinburg | FIBA TV
22:00 | Euroleague Kadınlar | Asvel Villeurbanne - Sopron | FIBA TV
22:00 | Eurocup | Limoges - Tofaş | S Sport Plus
22:30 | FIBA Europe Cup | Phoenix Brussels - Pınar Karşıyaka | FIBA TV
22:30 | Euroleague Kadınlar | Famila Schio - BLMA | FIBA TV
22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Strasbourg - Hapoel Holon | FIBA ŞL Youtube
22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | HC Brindisi - Beşiktaş SJ | S Sport 2 / S Sport Plus
22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Manresa - Türk Telekom | S Sport Plus
02:30 | NCAA | Butler - IUPUI | FOX Sports HD
03:30 | NBA | Houston Rockets - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus
04:30 | NCAA | DePaul - Chicago | FOX Sports HD
05:00 | NBA | Utah Jazz - Philadelphia 76ers | NBA TV

VOLEYBOL
19:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe HDIS - Galatasaray HDIS | TRT Spor 2

HENTBOL
21:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Flensburg - PSG | Smart Spor HD / Spor Smart

PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:25 | Maç Özetleri | Almanya Bundesliga | TRT Spor HD
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
10:15 | Basketbol Programı | Euroleague'de Bu Hafta | Bein Sports 3
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:15 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
15:30 | Futbol Programı | Serie A Full Impact | Bein Sports 4
16:00 | Futbol Programı | Maksimum Spor | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
17:00 | Maç Özetleri | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bein Sports 1
17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
18:00 | Futbol Programı | Lig Özetleri | Bein Sports 2
18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
18:30 | Spor Programı | Spor Okulları | GS TV
19:00 | Spor Programı | Spor Akademisi | Bein Sports 4
19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
19:15 | Futbol Programı | Süper Lig Top 10 | beIN Sports Haber
19:30 | Özel Röportaj | Guilherme | beIN Sports Haber
20:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
20:30 | Futbol Programı | Premier Futbol | TRT Spor HD
21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
21:00 | Futbol Programı | Futbol’a | A Spor
21:00 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
21:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Maç Önü | Bein Sports 1
21:30 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor HD
21:30 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
22:00 | Futbol Programı | Haftanın Öyküleri | beIN Sports Haber
23:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
23:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
23:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
01:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Özel | A Spor
01:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
01:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Maç Sonu | Bein Sports 1
01:00 | Futbol Programı | Maç Sonu | GS TV

Beğeniler: 52
Favoriler: 19
İzlenmeler: 864
favori
like
share