13:00 | TFF 2. Lig | Elazığspor - Sivas Bld. | RTV 23 Elazığ
13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Başkent Akademi | Kanal On6 Bursa
13:30 | TFF 3. Lig | Aksaray Bld. - Yomraspor | Kanal 68
13:30 | TFF 3. Lig | Nazilli Bld. - Nevşehir Bld. | Ege TV
14:00 | İspanya La Liga 2 | Ponferradina - Girona | La Liga 123 Youtube
15:00 | İngiltere EFL League 1 | Tranmare - Wycombe | Bein Sports 3
16:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Malaga | La Liga 123 Youtube
17:00 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Sırbistan - Ukrayna | S Sport Plus
17:00 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Lüksemburg - Portekiz | S Sport Plus
18:00 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Sporting Gijon | La Liga 123 Youtube
20:00 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Kosova - İngiltere | S Sport Plus
20:30 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Racing Santander | La Liga 123 Youtube
20:30 | İspanya La Liga 2 | Mirandes - Las Palmas La Liga 123 Youtube
21:00 | FIFA U17 Dünya Kupası 3.lük 3.lük Maçı | Hollanda - Fransa | MATCH! Futbol3
22:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Andorra - Türkiye | TRT 1
22:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Arnavutluk - Fransa | S Sport Plus
22:45 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Moldova - İzlanda | S Sport Plus
23:00 | İspanya La Liga 2 | Tenerife - Cadiz | La Liga 123 Youtube
23:00 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Albacete | La Liga 123 Youtube
BASKETBOL
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Darüşşafaka - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2
14:00 | Basketbol 1. Ligi | Bandırma Kırmızı - Merkezefendi Bld. | TBF TV Youtube
14:00 | Basketbol Gençler Ligi | Tarsus AC - Darüşşafaka | TBF TV Youtube
14:30 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona - Estudiantes | Spor Smart / Smart Spor HD
15:15 | Basketbol Süper Ligi | Tofaş - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2 / TRT Spor HD
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - Bursaspor | Tivibu Spor 2
17:30 | FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası Eleme | Türkiye - Litvanya | FIBA TV / TRT Spor 2
20:30 | İspanya Basketbol Ligi | Bilbao Basket - Real Madrid | Yayın Yok
21:00 | NBA G-League | Maine Red Claws - Raptors 905 | NBA TV HD
23:00 | NBA | Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers | NBA League Pass
23:00 | NCAA | Uconn - Florida | S Sport Plus
01:00 | NBA G-League | Austin Spurs - Stockton Kings | NBA G-League Twitch
02:00 | NBA | Memphis Grizzlies - Denver Nuggets | S Sport / S Sport Plus
03:00 | NBA | NO Pelicans - GS Warriors | NBA League Pass
04:00 | NBA G-League | SC Warriors - Salt Lake Stars | NBA G-League Twitch
05:30 | NBA | LA Lakers - Atlanta Hawks | NBA League Pass
VOLEYBOL
13:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Eryaman Gençlik - Kalecik Bld. | Voleybol TV
14:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | İzmir BB - Büyükçekmece VA | Voleybol TV
15:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Sorgun Bld. | Voleybol TV
15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Karayolları - İnkılap İÖO | Voleybol TV
16:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | TFL Altekma - Marmaris Akademi | Voleybol TV
16:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Galatasaray HDIS - Yeşilyurt | Voleybol TV
16:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Kartal Anadolu - Fenerbahçe | Voleybol TV
17:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | İlbank - Kahramankazan Bld. | Voleybol TV
18:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Gelişim Koleji - İzmirspor | Voleybol TV
18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Bolu Bld. | Voleybol TV
20:00 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray HDIS - Bursa BB | TRT Spor 2
HENTBOL
16:00 | Hentbol Kadınlar Challenge Cup | Yenimahalle Bld. - Sokol Pruba | Çay TV Rize
19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | PSG - Flensburg | Spor Smart / Smart Spor HD
AMERİKAN FUTBOLU
21:00 | NFL | Baltimore Ravens - Houston Texans | FOX Sports HD
00:25 | NFL | Philadelphia Eagles - NE Patriots | FOX Sports HD
04:20 | NFL | LA Rams - Chicago Bears | FOX Sports HD
BUZ HOKEYİ
17:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Kocaeli GH - İzmir BB | Buz Hokeyi TV
MOTOR SPORLARI
20:10 | Formula 1 | Brezilya GP | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / Match TV Rusya
13:00 | Moto3 | İspanya GP | S Sport
14:20 | Moto2 | İspanya GP | S Sport
16:00 | MotoGP | İspanya GP | S Sport Plus
DİĞER SPORLAR
16:10 | Grand Slam of Darts | P.Wright - G.Durrant | FOX Sports HD
11:00 | Körling Avrupa Şampiyonası | İsveç 2.Yayın | Eurosport 2
16:00 | Körling Avrupa Şampiyonası | İsveç 3.Yayın | Eurosport 2
15:45 | Snooker Kuzey İrlanda Açık | 7.Gün | Eurosport
21:45 | Snooker Kuzey İrlanda Açık | 7.Gün Akşam | Eurosport
22:00 | Uluslararası Yüzme Ligi | Washington | Eurosport 2
PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Spor Programı | Olimpiyat Ateşi | TRT Spor HD
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:00 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor HD
14:00 | Futbol Programı | Bir Zamanlar Futbol | A Spor
14:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
14:30 | Spor Programı | Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
19:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
20:30 | Özel Röportaj | John Obi Mikel | Bein Sports 1
20:45 | Futbol Programı | Maça Doğru | TRT Spor HD
21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
21:00 | Futbol Programı | Unutulmayan Maçlar | A Spor
21:00 | Futbol Programı | UEFA Avrupa Ligi | Bein Sports 2
22:00 | Futbol Programı | 4x4 Futbol | Tvnet
22:00 | Futbol Programı | Milli Maça Doğru | A Spor
22:00 | Futbol Programı | Milli Maç Özel | Bein Sports 1
22:00 | Spor Programı | Spor ve Sağlık | Bein Sports 2
22:15 | Futbol Programı | Maç Başlıyor | FB TV
23:10 | Futbol Programı | Pazar Akşamı Futbol | CNN Türk
23:30 | Tartışma Programı | Beyaz Futbol | Beyaz TV
23:30 | Futbol Programı | Devre Arası | TRT Spor HD
23:45 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor HD
00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
00:00 | Futbol Programı | 90+ | NTV
00:30 | Futbol Programı | Maçın Ardından | TRT Spor HD
00:45 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor