27 KASIM 2019 ÇARŞAMBA

╚►TV'De #SporEkranı



FUTBOL

14:00 | UEFA Gençlik Ligi | Zenit - Lyon | Match TV Rusya

14:35 | Çin Süper Ligi | Hebei - Evergrande | S Sport Plus

15:00 | UEFA Gençlik Ligi | Slavia Prag - Inter | Slavia Prag Youtube
16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Barcelona - B.Dortmund | UEFA.tv
18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Liverpool - Napoli | UEFA.tv
18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Guimaraes - Standard Liege | Yayın Yok
20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Valencia - Chelsea | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport
20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Zenit - Lyon | Bein Sports 2 / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Barcelona - B.Dortmund | Bein Sports 2 / Idman TV / Match TV Rusya
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Genk - Salzburg | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lille - Ajax | Bein Sports Max 1
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Liverpool - Napoli | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Leipzig - Benfica | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Slavia Prag - Inter | Bein Sports Max 2
23:00 | İngiltere Championship | WBA - Bristol City | Bein Sports 3

BASKETBOL
17:00 | FIBA Europe Cup | Bahçeşehir Klj - CSU Sibiu | FIBA TV
19:30 | Euroleague Kadınlar | Fenerbahçe - Famila Schio | FIBA TV
19:30 | Eurocup Kadınlar | Galatasaray - ACS Sepsi | Yayın Yok
19:30 | FIBA Europe Cup | BC Dnipro - Lukoil Levski | FIBA TV
19:30 | FIBA Europe Cup | Tsmoki Minsk - BC Kiev | FIBA TV
20:00 | Euroleague Kadınlar | BLMA - Asvel Villeurbanne | FIBA TV
20:00 | Euroleague Kadınlar | Venezia - Castors Braine | FIBA TV
20:00 | FIBA Europe Cup | Apoel Nicosia - Medi Bayreuth | FIBA TV
20:00 | FIBA Europe Cup | Bakken Bears - Legia Varşova | FIBA TV
20:00 | FIBA Europe Cup | Balkan - Södertalje Kings | FIBA TV
20:00 | FIBA Europe Cup | Cluj Napoca - BC Enisey | FIBA TV
20:00 | FIBA Europe Cup | CSM Oradea - Fribourg Olympic | FIBA TV
20:00 | FIBA Europe Cup | Inter Bratislava - Benfica | FIBA TV
20:00 | FIBA Europe Cup | Kataja - Kormend | FIBA TV
20:30 | FIBA Europe Cup | Pınar Karşıyaka - Phoenix Brussels | FIBA TV
20:30 | Euroleague Kadınlar | TTT Riga - Ekaterinburg | FIBA TV
20:30 | FIBA Europe Cup | Donar Groningen - Spirou Charleroi | FIBA TV
21:00 | Euroleague Kadınlar | USK Prague - Nadezhda | FIBA TV
21:00 | Eurocup Kadınlar | Polkowice - OGM Orman | Yayın Yok
21:00 | FIBA Europe Cup | Kapfenberg Bulls - Keravnos | FIBA TV
21:00 | FIBA Europe Cup | Sigal Prishtina - Ventspils | FIBA TV
21:30 | FIBA Europe Cup | Hammers Zwolle - Nes Ziona | FIBA TV
22:00 | Euroleague Kadınlar | Bourges Basket - Çukurova Basket | FIBA TV
22:00 | FIBA Europe Cup | Leiden - Pecsi VSK | FIBA TV
22:15 | Euroleague Kadınlar | Uni Girona - Dynamo Kursk | FIBA TV
22:30 | NCAA | North Carolina - Alabama | S Sport Plus / FOX Sports HD / S Sport 2
03:00 | NBA | Cleveland Cavaliers - Orlando Magic | NBA League Pass
03:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Sacramento Kings | NBA League Pass
04:00 | NBA | Houston Rockets - Miami Heat | NBA TV
05:30 | NBA | NO Pelicans - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus
06:30 | NBA | GS Warriors - Chicago Bulls | NBA TV

VOLEYBOL
21:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Nova KBM Branik - Vakıfbank | Spor Smart / Smart Spor HD

HENTBOL
22:30 | Fransa Hentbol Ligi | PSG - St.Raphael | Bein Sports 4

PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:15 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
20:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD
21:00 | Futbol Programı | Futbol’a | A Spor
21:00 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
21:00 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor HD
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
23:00 | Futbol Programı | Premier Futbol | TRT Spor HD
00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
00:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD

Beğeniler: 39
Favoriler: 16
İzlenmeler: 667
favori
like
share