28 KASIM 2019 PERŞEMBE




FUTBOL

18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Trabzonspor - Getafe | Bein Sports 1

18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Astana - Manchester Utd | Bein Sports Max 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / BNT 3 Bulgaristan

18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Krasnodar - Basel | Bein Sports 2 / Match TV Rusya

20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Beşiktaş - Slovan Bratislava | Bein Sports 1
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | M.Başakşehir - Roma | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / BNT 3 Bulgaristan
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Wolfsberger - B.M.Gladbach | Bein Sports Max 1
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Braga - Wolves | Bein Sports beIN Connect
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Feyenoord - Glasgow Rangers | Bein Sports Max 2
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | AZ Alkmaar - Partizan | Yayın Yok
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | CSKA Moskova - Ludogorets | Match TV Rusya / BNT 1 Bulgaristan
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Ferencvaros - Espanyol | Yayın Yok
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Oleksandriya - Wolfsburg | Bein Sports beIN Connect
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | St.Etienne - Gent | Yayın Yok
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Young Boys - Porto | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Arsenal - E.Frankfurt | Bein Sports 2 / Varzish Sport / Match TV Rusya
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Sevilla - Karabağ | CBC Sport / Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Celtic - Rennes | Yayın Yok
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Dudelange - Apoel Nicosia | Yayın Yok
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Lazio - CFR Cluj | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Lugano - Kopenhag | Yayın Yok
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Malmö - Dinamo Kiev | Bein Sports Max 2
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Rosenborg - LASK Linz | Yayın Yok
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Sporting Lisbon - PSV | Bein Sports Max 1 / BNT 3 Bulgaristan

PLAJ FUTBOLU
22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Çeyrek Final 1.Maç | Eurovision Sport Web TV
23:50 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Çeyrek Final 2.Maç | Eurovision Sport Web TV
01:25 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Çeyrek Final 3.Maç | TRT Spor HD
03:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Çeyrek Final 4.Maç | Eurovision Sport Web TV

AMERİKAN FUTBOLU
20:30 | NFL | Detroit Lions - Chicago Bears | FOX Sports HD
00:30 | NFL | Dallas Cowboys - Buffalo Bills | FOX Sports HD

PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:15 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
17:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
18:50 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
20:40 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
21:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
22:00 | Spor Programı | Dakika ve Skor | TRT Spor HD
22:45 | Spor Programı | Aktüel Futbol Maç Sonu | TRT Spor HD
23:00 | Futbol Programı | AL Özel | A Spor
23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
00:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD



BASKETBOL

18:00 | Eurocup Kadınlar | Botaş - KP Brno | Yayın Yok

18:00 | Eurocup Kadınlar | Hatay BB - Ruzomberok | Yayın Yok

19:00 | Eurocup Kadınlar | MBA Moskova - Beşiktaş | FIBA TV

20:00 | Euroleague Kadınlar | Sopron - Arka Gdynia | FIBA TV
20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Khimki Moskova | Bein Sports 3
21:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Valencia Basket | Bein Sports beIN Connect
21:00 | Eurocup Kadınlar | A3 Basket Umea - Kayseri Basket | Yayın Yok
22:00 | THY Euroleague | Alba Berlin - Zalgiris Kaunas | Bein Sports beIN Connect
22:00 | THY Euroleague | Panathinaikos - Baskonia | Bein Sports 4
22:05 | THY Euroleague | Maccabi FOX - Asvel Villeurbanne | Bein Sports beIN Connect


VOLEYBOL

19:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Fenerbahçe Opet - Budowlani Lodz |

Spor Smart / Smart Spor HD

Beğeniler: 41
Favoriler: 16
İzlenmeler: 690
favori
like
share