30 KASIM 2019 CUMARTESİ

╚►TV'De #SporEkranı


FUTBOL

09:15 | Avustralya A Ligi | Brisbane Roar - CC Mariners | My FootbALL Youtube

11:30 | Avustralya A Ligi | Newcastle Jets - WS Wanderers | My FootbALL Youtube
13:00 | TFF 3. Lig | Erokspor - Ağrı 1970 | TRT Kürdi
14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Qabala - Zira | CBC Sport
15:00 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - Kasımpaşa | Bein Sports 2
15:00 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Konyaspor | Bein Sports 1
15:00 | İspanya La Liga | Alaves - Real Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart / Varzish Sport / IRIB Varzesh
15:00 | Almanya Bundesliga 2 | Bochum - Erzgebirge Aue | S Sport 2
15:30 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Manchester City | S Sport / S Sport Plus / Idman TV
15:30 | İngiltere Championship | Charlton Athletic - Sheffield W. | Bein Sports 4
16:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Keşla - Sumqayıt | CBC Sport
16:30 | Fransa Ligue 2 | Sochaux - Troyes | Bein Sports beIN Connect
16:30 | Rusya Premier Lig | Rostov - Ural | Rusya PL Youtube
17:00 | İtalya Serie A | Brescia - Atalanta | Bein Sports 3
17:30 | Spor Toto Süper Lig | Alanyaspor - Ankaragücü | Bein Sports 1
17:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - B.Dortmund | S Sport 2 / S Sport Plus / Varzish Sport
17:30 | Almanya Bundesliga | Hoffenheim - F.Düsseldorf | S Sport Plus
18:00 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Brighton | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
18:00 | İngiltere Premier Lig | Tottenham - Bournemouth | S Sport Plus
18:00 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Eibar | CBC Sport / Smart Spor HD / Spor Smart / D Smart Youtube
18:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Huesca | La Liga 123 Youtube
18:00 | İspanya La Liga 2 | Mirandes - Sporting Gijon | La Liga 123 Youtube
18:00 | İngiltere Championship | Derby Country - QPR | Bein Sports 4
19:30 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Lyon | Bein Sports 3
20:00 | İtalya Serie A | Genoa - Torino | Bein Sports 4
20:00 | Spor Toto Süper Lig | Göztepe - Fenerbahçe | Bein Sports 1
20:00 | İspanya La Liga 2 | Ponferradina - Albacete | La Liga 123 Youtube
20:00 | İspanya La Liga 2 | Tenerife - Almeria | La Liga 123 Youtube
20:00 | UEFA Euro 2020 Elemeleri | Kura Çekimi | TRT Spor HD / Match TV Rusya
20:00 | Belçika Pro League | Club Brugge - Mouscron | S Sport Plus
20:30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Leverkusen | S Sport 2 / S Sport Plus / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh
20:30 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Watford | S Sport / S Sport Plus
20:30 | İspanya La Liga | Mallorca - Real Betis | CBC Sport
21:00 | Portekiz Liga NOS | Benfica - Maritimo | S Sport Youtube
22:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - JDA Dijon | Bein Sports 4
22:00 | Fransa Ligue 1 | Montpellier - Amiens | Bein Sports beIN Connect
22:00 | Fransa Ligue 1 | Nice - Angers | Bein Sports Max 1
22:00 | Fransa Ligue 1 | Reims - Bordeaux | Bein Sports Max 2
22:45 | İtalya Serie A | Fiorentina - Lecce | Bein Sports 3
22:45 | İtalya Serie A | Verona - Roma | Bein Sports 3
23:00 | İspanya La Liga | Valencia - Villarreal | CBC Sport / Smart Spor HD / Spor Smart / Varzish Sport
23:00 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Girona | La Liga 123 Youtube

BASKETBOL
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş SJ - İTÜ | Tivibu Spor 2 / TRT Spor HD
14:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Bursa BB - Mersin Üni. | TBF TV Youtube
15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Emlak Konut - Urla Bld. | TBF TV Youtube
15:00 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Edremit Bld. - Mardin BB | TBF TV Youtube
15:15 | Basketbol Süper Ligi | Teksüt Bandırma - Bahçeşehir Klj | Tivibu Spor 2
16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe - Canik Bld. | FB TV / TBF TV Youtube
16:00 | Basketbol 1. Ligi | Petkimspor - Manisa BB | TBF TV Youtube
16:00 | Basketbol 1. Ligi | Konyaspor - Final Gençlik | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Fethiye Bld. - Düzce Bld. | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Yalovaspor - Balıkesir BB | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Akhisar Bel - Merkezefendi Bld. | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Gemlik Basket - Bornova Bld. | TBF TV Youtube
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Darüşşafaka - Tofaş | Tivibu Spor 2
20:00 | Basketbol Süper Ligi | Büyükçekmece - Türk Telekom | Tivibu Spor 2
01:00 | NBA | Sacramento Kings - Denver Nuggets | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport
03:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Indiana Pacers | NBA League Pass
04:00 | NBA | Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets | NBA TV
04:30 | NBA G-League | RG Valley Vipers - SB Lakers | NBA G-League Twitch

VOLEYBOL
14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Nilüfer Bld. | Voleybol TV
14:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Ziraat Bankası - Haliliye Bld. | Voleybol TV
14:00 | TVF Erkekler 1. Lig | TFL Altekma - Düzce Bld. | Voleybol TV
16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Saint Joseph - Bigadiç Bld. | Voleybol TV
16:30 | TVF Erkekler 2. Lig | Anadolu Voleybol - TVF Spor Lisesi | Voleybol TV
19:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Fenerbahçe Opet - Karayolları | TRT Spor 2

HENTBOL
17:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | İzmir BB - Kastamonu Bld. | TRT Spor 2

PLAJ FUTBOLU
22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | İtalya - Rusya | Eurovision Sport Web TV / Match TV Rusya
00:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Japonya - Portekiz | Eurovision Sport Web TV

AMERİKAN FUTBOLU
20:00 | NCAA Amerikan Futbolu | Michigan - Ohio State | FOX Sports HD
23:30 | NCAA Amerikan Futbolu | Minnesota - Wisconsin | FOX Sports HD
03:30 | NCAA Amerikan Futbolu | Utah - Colorado | FOX Sports HD

BOKS
23:30 | Frank Warren Boks Gecesi | L.Richards - L.Clarke | S Sport Plus / S Sport 2

MOTOR SPORLARI
13:00 | Formula 1 | Antrenman Turları | S Sport Plus / S Sport
16:00 | Formula 1 | Sıralama Turları | S Sport Plus / Bein Sports Max 2 / Tivibu Spor 4 / Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82 / Match TV Rusya

DİĞER SPORLAR
20:50 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
22:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
15:00 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç | Eurosport
16:30 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 2.Yayın | Eurosport
13:00 | Bisiklet Track Dünya Kupası | Hong Kong | Eurosport 2
12:00 | Dünya Kickboks Şampiyonası | Antalya | TRT Spor 2
18:15 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
10:20 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
11:35 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
13:00 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
15:50 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
20:35 | Kızak Dünya Kupası | ABD | Eurosport 2
12:30 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin | Sportstv
14:00 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin 2.Yayın | Sportstv
16:40 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 1.Gün | Eurosport 2
21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 1.Gün Akşam | Eurosport 2

PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor HD
10:25 | Spor Programı | Salto | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Spor Programı | Ajans Saati | TRT Spor HD
11:00 | Basketbol Programı | Euroleague | Bein Sports 3
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:00 | Basketbol Programı | NBA Saati | TRT Spor HD
13:00 | Futbol Programı | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bein Sports 1
14:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
14:00 | Spor Programı | Gün Ortas

Beğeniler: 37
Favoriler: 14
İzlenmeler: 623
favori
like
share