01 ARALIK 2019 PAZAR

TV´De SporEkranı



FUTBOL
08:00 | Avustralya A Ligi | Western United - Sydney FC | My FootbALL Youtube
10:00 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - Wellington Phoenix | My FootbALL Youtube
10:00 | Çin Süper Ligi | Evergrande - Shanghai Shenhua | S Sport Plus
11:00 | Ampute Futbol Süper Ligi | İzmir - Esenyurt Bld. | TRT Spor 2
13:00 | TFF 2. Lig | Bayburt GÖİ - Eyüpspor | Bayburtspor Youtube
13:00 | TFF 2. Lig | Elazığspor - Vanspor | RTV 23 Elazığ
13:00 | TFF 2. Lig | Kahramanmaraş - Bodrum Bld. | Aksu TV Kahramanmaraş
13:00 | TFF Elit U16 Ligi | Fenerbahçe - İstanbulspor | FB TV
13:30 | TFF 3. Lig | Aksaray Bld. - Artvin Hopa | Kanal 68
13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Afjet Afyonspor | Yayın Yok
13:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Sarıyer | Burada TV
14:00 | Spor Toto Süper Lig | Gazişehir FK - Denizlispor | Bein Sports 1
14:00 | İspanya La Liga | Sevilla - Leganes | Smart Spor HD / Spor Smart
14:00 | İspanya La Liga 2 | Fuenlabrada - Cadiz | La Liga 123 Youtube
14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sebail - Neftçi Bakü | CBC Sport
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Akhisarspor | Bein Sports Max 1
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Adana Demirspor | Bein Sports Max 2
14:15 | Hollanda Eredivisie | Twente - Ajax | S Sport Plus
14:30 | İtalya Serie A | Juventus - Sassuolo | Bein Sports 4 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
15:00 | İskoçya Premier Lig | Ross Country - Celtic | Smart Spor HD / Spor Smart
15:30 | Almanya Bundesliga 2 | Sandhausen - Stuttgart | S Sport 2
16:00 | Almanya Bundesliga 3 | Unterhaching - 1860 Münih | Almanya FF Youtube
16:30 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Antalyaspor | Bein Sports 2
16:30 | Rusya Premier Lig | Lokomotiv Moskova - Dinamo Moskova | Rusya PL Youtube
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Menemenspor | Bein Sports Max 1
17:00 | İtalya Serie A | Inter - Spal | Bein Sports 4 / Varzish Sport
17:00 | İtalya Serie A | Lazio - Udinese | Bein Sports beIN Connect
17:00 | İtalya Serie A | Parma - Milan | Bein Sports 3 / CBC Sport
17:00 | İngiltere Premier Lig | Norwich City - Arsenal | S Sport / S Sport Plus
17:00 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Sheffield Utd | TRT Spor HD
17:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Toulouse | Bein Sports beIN Connect
17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Freiburg | S Sport 2 / S Sport Plus / Idman TV
18:00 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Rayo Vallecano | La Liga 123 Youtube
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Galatasaray | Bein Sports 1
19:00 | Rusya Premier Lig | Zenit - Spartak Moskova | Rusya PL Youtube / Varzish Sport
19:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - St.Etienne | Bein Sports Max 2
19:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabah Bakü - Karabağ | CBC Sport
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
19:30 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Everton | TRT Spor HD
19:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Aston Villa | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
19:30 | Rusya Premier Lig | CSKA Moskova - Arsenal Tula | Rusya PL Youtube
20:00 | İtalya Serie A | Napoli - Bologna | Bein Sports 3 / CBC Sport
20:00 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Werder Bremen | S Sport 2 / S Sport Plus
20:00 | İspanya La Liga 2 | Elche - Racing Santander | La Liga 123 Youtube
20:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Deportivo | La Liga 123 Youtube
22:00 | İspanya La Liga 2 | Extremadura - Las Palmas | La Liga 123 Youtube
23:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Barcelona | CBC Sport / Smart Spor HD / Spor Smart / Varzish Sport / IRIB Varzesh
23:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - PSG | Bein Sports 4
23:00 | Portekiz Liga NOS | Gil Vicente - Sporting Lisbon | S Sport Plus / S Sport 2

BASKETBOL

13:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çankaya Üni. - OGM Orman | Tivibu Spor
14:00 | Basketbol 1. Ligi | Bandırma Kırmızı - Mamak Bld. | TBF TV Youtube
15:15 | Basketbol Süper Ligi | Bursaspor - Gaziantep Basket | Tivibu Spor 2
15:15 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Beşiktaş | Tivibu Spor
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2
20:00 | Basketbol Süper Ligi | OGM Orman - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2
20:30 | İspanya Basketbol Ligi | Zaragoza - Real Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart
21:00 | NBA G-League | Maine Red Claws - Long Island Nets | NBA TV HD
22:00 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona - Iberostar Tenerife | Yayın Yok
23:00 | NBA G-League | Capital City GG - Greensboro Swarm | NBA G-League Twitch
00:00 | NBA | LA Lakers - Dallas Mavericks | S Sport / S Sport Plus
01:00 | NBA | Detroit Pistons - SA Spurs | NBA TV HD
02:00 | NBA | Orlando Magic - GS Warriors | NBA League Pass
06:30 | NBA | LA Clippers - Washington Wizards | S Sport / S Sport Plus

VOLEYBOL
11:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Ziraat Bankası - Ordu Anadolu İHL | Voleybol TV
13:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Karayolları - Kalecik Bld. | Voleybol TV
14:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | İzmir BB - Göztepe | Voleybol TV
15:00 | TVF Efeler Ligi | Spor Toto SK - Bursa BB | Voleybol TV
15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Numune Gençlik - İnkılap İÖO | Voleybol TV
15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Nilüfer Bld. - Nova Gençlik | Voleybol TV
16:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - Kale 1957 | Voleybol TV
17:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Maliye Okulları - Başkent Beşiktaşlılar | Voleybol TV
18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Büyükçekmece VA | Voleybol TV
18:45 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Trentino - Perugia | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82
19:00 | TVF Efeler Ligi | İstanbul BB - Fenerbahçe HDIS | TRT Spor 2

HENTBOL
17:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Aygaz - Beykoz Bld. | TRT Spor 2
19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | PSG - Barcelona | Spor Smart / Smart Spor HD

PLAJ FUTBOLU
22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | 3.lük Maçı | Eurovision Sport Web TV
00:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Final | Yayın Yok

AMERİKAN FUTBOLU
21:00 | NFL | Baltimore Ravens - SF 49ers | FOX Sports HD
00:25 | NFL | Kansas Chiefs - Oakland Raiders | FOX Sports HD
04:20 | NFL | Houston Texans - NE Patriots | FOX Sports HD

BUZ HOKEYİ
16:00 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Buz Adamlar GSK - Zeytinburnu Bld. | Buz Hokeyi TV
20:15 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Yükseliş SK - Gümüş Patenler | Buz Hokeyi TV

MOTOR SPORLARI
16:10 | Formula 1 | Abu Dabi GP | S Sport Plus / Bein Sports Max 2 / Smart Spor HD / Spor Smart / Tivibu Spor 4 / IRIB Varzesh

DİĞER SPORLAR
20:55 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
22:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
14:15 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 2.Yayın | Eurosport
17:45 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 3.Yayın | Eurosport
13:30 | Bisiklet Track Dünya Kupası | Hong Kong | Eurosport 2
13:45 | Karate 1 Premier League | Madrid | Sportstv
16:30 | Karate 1 Premier League | Madrid 2.Yayın | Sportstv
16:40 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
18:45 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
11:00 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
13:20 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
15:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
11:25 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin | Eurosport 2 / Sportstv
12:35 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin 2.Yayın | Sportstv
16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 2.Gün | Eurosport 2
21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 2.Gün Akşam | Eurosport 2

PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Spor Programı | Olimpiyat Ateşi | TRT Spor HD
11:00 | Basketbol Programı | Overtime | FB TV
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
14:00 | Futbol Programı | Bir Zamanlar Futbol | A Spor
14:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
14:30 | Maç Özetleri | Serie A | beIN Sports Haber
14:45 | Maç Özetleri | Ligue 1 | beIN Sports Haber
15:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:00 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor HD
15:00 | Futbol Programı | UEFA Avrupa Ligi | Bein Sports 2
17:00 | Futbol Programı | Dev Maça Doğru | A Spor
17:00 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Önü | Bein Sports 1
18:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
18:00 | Spor Programı |

01 ARALIK 2019 PAZAR

TV´De SporEkranı



FUTBOL
08:00 | Avustralya A Ligi | Western United - Sydney FC | My FootbALL Youtube
10:00 | Avustralya A Ligi | Adelaide United - Wellington Phoenix | My FootbALL Youtube
10:00 | Çin Süper Ligi | Evergrande - Shanghai Shenhua | S Sport Plus
11:00 | Ampute Futbol Süper Ligi | İzmir - Esenyurt Bld. | TRT Spor 2
13:00 | TFF 2. Lig | Bayburt GÖİ - Eyüpspor | Bayburtspor Youtube
13:00 | TFF 2. Lig | Elazığspor - Vanspor | RTV 23 Elazığ
13:00 | TFF 2. Lig | Kahramanmaraş - Bodrum Bld. | Aksu TV Kahramanmaraş
13:00 | TFF Elit U16 Ligi | Fenerbahçe - İstanbulspor | FB TV
13:30 | TFF 3. Lig | Aksaray Bld. - Artvin Hopa | Kanal 68
13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Afjet Afyonspor | Yayın Yok
13:30 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Sarıyer | Burada TV
14:00 | Spor Toto Süper Lig | Gazişehir FK - Denizlispor | Bein Sports 1
14:00 | İspanya La Liga | Sevilla - Leganes | Smart Spor HD / Spor Smart
14:00 | İspanya La Liga 2 | Fuenlabrada - Cadiz | La Liga 123 Youtube
14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sebail - Neftçi Bakü | CBC Sport
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Akhisarspor | Bein Sports Max 1
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - Adana Demirspor | Bein Sports Max 2
14:15 | Hollanda Eredivisie | Twente - Ajax | S Sport Plus
14:30 | İtalya Serie A | Juventus - Sassuolo | Bein Sports 4 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
15:00 | İskoçya Premier Lig | Ross Country - Celtic | Smart Spor HD / Spor Smart
15:30 | Almanya Bundesliga 2 | Sandhausen - Stuttgart | S Sport 2
16:00 | Almanya Bundesliga 3 | Unterhaching - 1860 Münih | Almanya FF Youtube
16:30 | Spor Toto Süper Lig | M.Başakşehir - Antalyaspor | Bein Sports 2
16:30 | Rusya Premier Lig | Lokomotiv Moskova - Dinamo Moskova | Rusya PL Youtube
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Boluspor - Menemenspor | Bein Sports Max 1
17:00 | İtalya Serie A | Inter - Spal | Bein Sports 4 / Varzish Sport
17:00 | İtalya Serie A | Lazio - Udinese | Bein Sports beIN Connect
17:00 | İtalya Serie A | Parma - Milan | Bein Sports 3 / CBC Sport
17:00 | İngiltere Premier Lig | Norwich City - Arsenal | S Sport / S Sport Plus
17:00 | İngiltere Premier Lig | Wolves - Sheffield Utd | TRT Spor HD
17:00 | Fransa Ligue 1 | Nantes - Toulouse | Bein Sports beIN Connect
17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Freiburg | S Sport 2 / S Sport Plus / Idman TV
18:00 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Rayo Vallecano | La Liga 123 Youtube
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Galatasaray | Bein Sports 1
19:00 | Rusya Premier Lig | Zenit - Spartak Moskova | Rusya PL Youtube / Varzish Sport
19:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - St.Etienne | Bein Sports Max 2
19:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sabah Bakü - Karabağ | CBC Sport
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Eskişehirspor | Bein Sports Max 1
19:30 | İngiltere Premier Lig | Leicester - Everton | TRT Spor HD
19:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester Utd - Aston Villa | S Sport / S Sport Plus / Idman TV / IRIB Varzesh
19:30 | Rusya Premier Lig | CSKA Moskova - Arsenal Tula | Rusya PL Youtube
20:00 | İtalya Serie A | Napoli - Bologna | Bein Sports 3 / CBC Sport
20:00 | Almanya Bundesliga | Wolfsburg - Werder Bremen | S Sport 2 / S Sport Plus
20:00 | İspanya La Liga 2 | Elche - Racing Santander | La Liga 123 Youtube
20:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Deportivo | La Liga 123 Youtube
22:00 | İspanya La Liga 2 | Extremadura - Las Palmas | La Liga 123 Youtube
23:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Barcelona | CBC Sport / Smart Spor HD / Spor Smart / Varzish Sport / IRIB Varzesh
23:00 | Fransa Ligue 1 | Monaco - PSG | Bein Sports 4
23:00 | Portekiz Liga NOS | Gil Vicente - Sporting Lisbon | S Sport Plus / S Sport 2

BASKETBOL

13:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Çankaya Üni. - OGM Orman | Tivibu Spor
14:00 | Basketbol 1. Ligi | Bandırma Kırmızı - Mamak Bld. | TBF TV Youtube
15:15 | Basketbol Süper Ligi | Bursaspor - Gaziantep Basket | Tivibu Spor 2
15:15 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Beşiktaş | Tivibu Spor
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Pınar Karşıyaka - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2
20:00 | Basketbol Süper Ligi | OGM Orman - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2
20:30 | İspanya Basketbol Ligi | Zaragoza - Real Madrid | Smart Spor HD / Spor Smart
21:00 | NBA G-League | Maine Red Claws - Long Island Nets | NBA TV HD
22:00 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona - Iberostar Tenerife | Yayın Yok
23:00 | NBA G-League | Capital City GG - Greensboro Swarm | NBA G-League Twitch
00:00 | NBA | LA Lakers - Dallas Mavericks | S Sport / S Sport Plus
01:00 | NBA | Detroit Pistons - SA Spurs | NBA TV HD
02:00 | NBA | Orlando Magic - GS Warriors | NBA League Pass
06:30 | NBA | LA Clippers - Washington Wizards | S Sport / S Sport Plus

VOLEYBOL
11:00 | TVF Erkekler 2. Lig | Ziraat Bankası - Ordu Anadolu İHL | Voleybol TV
13:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Karayolları - Kalecik Bld. | Voleybol TV
14:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | İzmir BB - Göztepe | Voleybol TV
15:00 | TVF Efeler Ligi | Spor Toto SK - Bursa BB | Voleybol TV
15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Numune Gençlik - İnkılap İÖO | Voleybol TV
15:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Nilüfer Bld. - Nova Gençlik | Voleybol TV
16:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - Kale 1957 | Voleybol TV
17:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Maliye Okulları - Başkent Beşiktaşlılar | Voleybol TV
18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Büyükçekmece VA | Voleybol TV
18:45 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Trentino - Perugia | Smart Spor Kanal 82 / Spor Smart Kanal 82
19:00 | TVF Efeler Ligi | İstanbul BB - Fenerbahçe HDIS | TRT Spor 2

HENTBOL
17:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beşiktaş Aygaz - Beykoz Bld. | TRT Spor 2
19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | PSG - Barcelona | Spor Smart / Smart Spor HD

PLAJ FUTBOLU
22:15 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | 3.lük Maçı | Eurovision Sport Web TV
00:00 | FIFA Plaj Futbolu Dünya Kupası | Final | Yayın Yok

AMERİKAN FUTBOLU
21:00 | NFL | Baltimore Ravens - SF 49ers | FOX Sports HD
00:25 | NFL | Kansas Chiefs - Oakland Raiders | FOX Sports HD
04:20 | NFL | Houston Texans - NE Patriots | FOX Sports HD

BUZ HOKEYİ
16:00 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Buz Adamlar GSK - Zeytinburnu Bld. | Buz Hokeyi TV
20:15 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Yükseliş SK - Gümüş Patenler | Buz Hokeyi TV

MOTOR SPORLARI
16:10 | Formula 1 | Abu Dabi GP | S Sport Plus / Bein Sports Max 2 / Smart Spor HD / Spor Smart / Tivibu Spor 4 / IRIB Varzesh

DİĞER SPORLAR
20:55 | Alp Disiplini Dünya Kupası | ABD | Eurosport
22:00 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Kanada | Eurosport
14:15 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 2.Yayın | Eurosport
17:45 | Biatlon Dünya Kupası | İsveç 3.Yayın | Eurosport
13:30 | Bisiklet Track Dünya Kupası | Hong Kong | Eurosport 2
13:45 | Karate 1 Premier League | Madrid | Sportstv
16:30 | Karate 1 Premier League | Madrid 2.Yayın | Sportstv
16:40 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
18:45 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
11:00 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
13:20 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Finlandiya | Eurosport
15:45 | Kuzey Kombine Dünya Kupası | Finlandiya 2.Yayın | Eurosport
11:25 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin | Eurosport 2 / Sportstv
12:35 | ITTF Masa Tenisi Dünya Turu | Çin 2.Yayın | Sportstv
16:00 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 2.Gün | Eurosport 2
21:45 | Snooker Birleşik Krallık Şampiyonası | 2.Gün Akşam | Eurosport 2

PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Spor Programı | Olimpiyat Ateşi | TRT Spor HD
11:00 | Basketbol Programı | Overtime | FB TV
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
14:00 | Futbol Programı | Bir Zamanlar Futbol | A Spor
14:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
14:30 | Maç Özetleri | Serie A | beIN Sports Haber
14:45 | Maç Özetleri | Ligue 1 | beIN Sports Haber
15:00 | Futbol Programı | Premier Show | S Sport Plus / S Sport
15:00 | Futbol Programı | Maç Günü | A Spor
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:00 | Futbol Programı | Avrupa Stüdyosu | TRT Spor HD
15:00 | Futbol Programı | UEFA Avrupa Ligi | Bein Sports 2
17:00 | Futbol Programı | Dev Maça Doğru | A Spor
17:00 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Önü | Bein Sports 1
18:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
18:00 | Spor Programı | Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
18:00 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
18:30 | Futbol Programı | Futbol Center | Sportstv
19:00 | Futbol Programı | Skorbord 1.Yarı | A Spor
19:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
19:15 | Maç Özetleri | Süper Lig | beIN Sports Haber
20:00 | Futbol Programı | Skorbord 2.Yarı | A Spor
20:30 | Spor Programı | Spor ve Sağlık | Bein Sports 4
20:45 | Futbol Programı | Football Center | Sportstv
20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
21:00 | Futbol Programı | Orta Nokta | Tivibu Spor
21:00 | Futbol Programı | Maç Sonu | GS TV
21:00 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Sonu | Bein Sports 1
21:30 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor HD
21:45 | Maç Özetleri | Spor Toto Süper Lig | beIN Sports Haber
22:00 | Futbol Programı | 4x4 Futbol | Tvnet
23:10 | Futbol Programı | Pazar Akşamı Futbol | CNN Türk
23:30 | Tartışma Programı | Beyaz Futbol | Beyaz TV
00:00 | Futbol Programı | 90+ | NTV
00:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
00:30 | Futbol Programı | Teknik Analiz | TRT Spor HD


Hafta Sonu Spor | Tivibu Spor
18:00 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
18:30 | Futbol Programı | Futbol Center | Sportstv
19:00 | Futbol Programı | Skorbord 1.Yarı | A Spor
19:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
19:15 | Maç Özetleri | Süper Lig | beIN Sports Haber
20:00 | Futbol Programı | Skorbord 2.Yarı | A Spor
20:30 | Spor Programı | Spor ve Sağlık | Bein Sports 4
20:45 | Futbol Programı | Football Center | Sportstv
20:55 | Futbol Programı | 100% Futbol | NTV
21:00 | Futbol Programı | Takım Oyunu | A Spor
21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
21:00 | Futbol Programı | Orta Nokta | Tivibu Spor
21:00 | Futbol Programı | Maç Sonu | GS TV
21:00 | Futbol Programı | Süper Lig Maç Sonu | Bein Sports 1
21:30 | Futbol Programı | Stadyum | TRT Spor HD
21:45 | Maç Özetleri | Spor Toto Süper Lig | beIN Sports Haber
22:00 | Futbol Programı | 4x4 Futbol | Tvnet
23:10 | Futbol Programı | Pazar Akşamı Futbol | CNN Türk
23:30 | Tartışma Programı | Beyaz Futbol | Beyaz TV
00:00 | Futbol Programı | 90+ | NTV
00:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
00:30 | Futbol Programı | Teknik Analiz | TRT Spor HD

Beğeniler: 44
Favoriler: 16
İzlenmeler: 738
favori
like
share