24 OCAK 2020 CUMA ╚►TV'De #SporEkranı


FUTBOL



17:00 | Hazırlık Maçı | Dinamo Kiev - Hajduk Split | Dinamo TV Youtube

19:00 | Spor Toto 1. Lig | Akhisarspor - Bursaspor | Bein Sports Max 1

20:00 | Spor Toto Süper Lig | Gençlerbirliği - Gazişehir FK | Bein Sports 1

22:00 | Fransa Ligue 2 | Lorient - Nancy | Bein Sports beIN Connect

22:30 | Almanya Bundesliga | B.Dortmund - Köln | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
22:30 | Belçika Pro League | Standard Liege - Oostende | Uçankuş TV
22:45 | İtalya Serie A | Brescia - Milan | Bein Sports 4 / CBC Sport
22:45 | Fransa Ligue 1 | Nice - Rennes | Bein Sports Max 2
22:45 | İngiltere EFL League 1 | Sunderland - Doncaster | Bein Sports 2
23:00 | İspanya La Liga | Osasuna - Levante | Spor Smart / Smart Spor HD
23:00 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Numancia | La Liga 123 Youtube
23:00 | İngiltere FA Cup | QPR - Sheffield W. | Yayın Yok



BASKETBOL

13:30 | Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Nesibe Aydın - Mersin Üni. | TBF TV Youtube

18:00 | Basketbol 1. Ligi | Bornova Bld. - Manisa BB | TBF TV Youtube

19:00 | Basketbol 1. Ligi | Merkezefendi Bld. - Samsunspor | TBF TV Youtube

20:45 | THY Euroleague | Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano | beIN Sports Haber

21:00 | THY Euroleague | Zalgiris Kaunas - Alba Berlin | Bein Sports Max 2

22:30 | THY Euroleague | Panathinaikos - Asvel Villeurbanne | Bein Sports Max 1

23:00 | THY Euroleague | Real Madrid - Anadolu Efes | Bein Sports 3

23:00 | NBA | Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks | S Sport / S Sport Plus



VOLEYBOL

15:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Bursa BB | TRT Spor 2


HENTBOL

20:00 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | Norveç - Hırvatistan | Bein Sports beIN Connect

22:30 | Avrupa Hentbol Şampiyonası | İspanya - Slovenya | Bein Sports beIN Connect


TENİS

13:00 | Avustralya Açık | J.Millman - R.Federer | Eurosport

13:00 | Avustralya Açık | S.Zhang - S.Kenin | Eurosport 2

Beğeniler: 42
Favoriler: 19
İzlenmeler: 726
favori
like
share