12:00 | Hazırlık Maçı | Dinamo Kiev - Kairat Almaty | Dinamo TV Youtube
20:30 | Fransa Lig Kupası | Angers - Rennes | Bein Sports 2
22:45 | İngiltere Lig Kupası | Aston Villa - Leicester | Bein Sports 1 / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
22:45 | İtalya Kupası | Milan - Torino | TRT Spor HD / Varzish Sport
22:55 | Fransa Lig Kupası | Monaco - St.Etienne | Bein Sports 4
BASKETBOL
14:30 | TBF Uluslararası Yıldız Erkekler Turnuvası | Slovenya - Litvanya | TBF TV Youtube
17:00 | Euroleague Kadınlar | Ekaterinburg - TTT Riga | FIBA TV
17:00 | Euroleague Kadınlar | Nadezhda - USK Prague | FIBA TV
17:00 | TBF Uluslararası Yıldız Erkekler Turnuvası | Sırbistan - Rusya | TBF TV Youtube
18:00 | Euroleague Kadınlar | Çukurova Basket - Bourges Basket | FIBA TV
19:00 | Euroleague Kadınlar | Dynamo Kursk - Uni Girona | FIBA TV
19:30 | TBF Uluslararası Yıldız Erkekler Turnuvası | Letonya - Türkiye | TBF TV Youtube
20:00 | Euroleague Kadınlar | Arka Gdynia - Sopron | FIBA TV
20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Beşiktaş SJ - Neptunas | S Sport Plus / S Sport 2
20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Peristeri - Brose Bamberg | FIBA ŞL Youtube
20:00 | Eurocup | Tofaş - Joventut Badalona | S Sport Plus
20:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Anwil Wloclawek - Teksüt Bandırma | Ajansspor
22:00 | Euroleague Kadınlar | Asvel Villeurbanne - BLMA | FIBA TV
22:15 | Euroleague Kadınlar | Castors Braine - Venezia | FIBA TV
22:30 | Euroleague Kadınlar | Famila Schio - Fenerbahçe | FIBA TV
02:30 | NCAA | St.Johns - Villanova | FOX Sports HD
03:30 | NBA | Cleveland Cavaliers - NO Pelicans | NBA League Pass
03:30 | NBA | Philadelphia 76ers - GS Warriors | NBA League Pass
04:30 | NBA | Dallas Mavericks - Phoenix Suns | NBA TV HD
05:00 | NCAA | Duke - Pittsburgh | FOX Sports HD
TENİS
11:00 | Avustralya Açık | M.Raonic - N.Djokovic | Eurosport
03:00 | Avustralya Açık | A.Kontaveit - S.Halep | Eurosport
04:30 | Avustralya Açık | G.Muguruza - A.Pavlyuchenkova | Eurosport
VOLEYBOL
16:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | İzmir BB - Anadolu Üni. | Voleybol TV
17:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Kale 1957 | Voleybol TV
18:00 | TVF Kadınlar 1. Lig | İlbank - PTT | Voleybol TV
DİĞER SPORLAR
19:30 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Avusturya | Eurosport
22:30 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Avusturya 2.Yayın | Eurosport
23:00 | 6 Gün Bisiklet Turu | Berlin | Eurosport 2
01:00 | Vuelta San Juan Bisiklet Turu | 3.Etap | Eurosport
PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Kadınlar Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
10:00 | Spor Programı | Spor Medyası | A Spor
10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
10:30 | Spor Programı | Her Sabah Gazete | Tivibu Spor
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:15 | Futbol Programı | Bundesliga | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:05 | Futbol Programı | Kupa İtalya Magazin | TRT Spor HD
15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
16:00 | Futbol Programı | Avrupa'dan Futbol | GS TV
16:30 | Tenis Programı | Tenis Raporu | Tivibu Spor
17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
18:00 | Futbol Programı | 1. Lig | Bein Sports 2
18:00 | Spor Programı | Madalya Yolu | Bein Sports 4
18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
18:20 | Goller | Süper Lig | TRT Spor HD
18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
19:00 | Futbol Programı | İtalya'dan Futbol | Bein Sports 4
19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
19:40 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
20:00 | Futbol Programı | 90’a | A Spor
20:00 | Futbol Programı | Hedef Süper Lig | TRT Spor HD
21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
21:00 | Futbol Programı | Avrupa Futbol Ekranı | Tivibu Spor
21:00 | Spor Programı | Adanmış Hayatlar | GS TV
21:00 | Voleybol Programı | 5.Set | Sportstv
21:30 | Futbol Programı | Almanya'dan Futbol | TRT Spor HD
22:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
00:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
00:45 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD