08 ŞUBAT 2020 CUMARTESİ ╚►TV'De #SporEkranı

FUTBOL
13:30 | TFF 2. Lig | Sarıyer - Manisa FK | Sarıyer Youtube
14:00 | Spor Toto Süper Lig | Konyaspor - Denizlispor | Bein Sports 2
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Giresunspor - İstanbulspor | Bein Sports Max 1
15:00 | Almanya Bundesliga 2 | Stuttgart - Erzgebirge Aue | S Sport Plus / S Sport 2
15:30 | İngiltere Premier Lig | Everton - Crystal Palace | S Sport / S Sport Plus / Idman TV IRIB Varzesh
15:30 | İngiltere Championship | Wigan - Preston | Bein Sports 4
16:00 | Almanya Bundesliga 3 | 1860 Münih - Mannheim | Almanya FF Youtube
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Eskişehirspor - Altınordu | Bein Sports Max 1
16:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Sumqayıt - Zira | CBC Sport
17:00 | İtalya Serie A | Fiorentina - Atalanta | Bein Sports 3
17:00 | Spor Toto Süper Lig | Gençlerbirliği - Trabzonspor | Bein Sports 2
17:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Gazişehir FK | Bein Sports 1
17:00 | Fransa Ligue 2 | Guingamp - Lorient | Bein Sports Max 2
17:30 | Almanya Bundesliga | Freiburg - Hoffenheim | S Sport Plus / Idman TV
17:30 | Almanya Bundesliga | Hertha Berlin - Mainz | IRIB Varzesh
17:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Paderborn | S Sport Plus / S Sport 2
18:00 | İspanya La Liga | Getafe - Valencia | Spor Smart / Smart Spor HD / D Smart Youtube
18:00 | İspanya La Liga 2 | Extremadura - Tenerife | La Liga 123 Youtube
18:00 | İspanya La Liga 2 | Girona - Huesca | La Liga 123 Youtube
18:00 | İngiltere Championship | Reading - Hull City | Bein Sports 4
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adana Demirspor - Adanaspor | Bein Sports Max 1
19:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Karabağ - Neftçi Bakü | CBC Sport
19:30 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - Toulouse | Bein Sports 3
20:00 | İtalya Serie A | Torino - Sampdoria | Bein Sports 4
20:00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - A.Alanyaspor | Bein Sports 1
20:15 | İspanya La Liga 2 | Las Palmas - Cadiz | La Liga 123 Youtube
20:30 | Almanya Bundesliga | Leverkusen - B.Dortmund | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
20:30 | İngiltere Premier Lig | Brighton - Watford | S Sport / S Sport Plus
20:30 | İspanya La Liga | Valladolid - Villarreal | Spor Smart / Smart Spor HD
20:30 | İngiltere Championship | Nottingham Forest - Leeds United | Bein Sports Max 2
21:45 | Hollanda Eredivisie | PSV - Willem II | Uçankuş TV
22:00 | Fransa Ligue 1 | Amiens - Monaco | Bein Sports 4
22:00 | Fransa Ligue 1 | JDA Dijon - Nantes | Bein Sports beIN Connect
22:00 | Fransa Ligue 1 | Metz - Bordeaux | Bein Sports Max 1
22:45 | İtalya Serie A | Verona - Juventus | Bein Sports 3 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
23:00 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Granada | Spor Smart / Smart Spor HD
23:00 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Fuenlabrada | La Liga 123 Youtube
23:30 | Portekiz Liga NOS | Porto - Benfica | S Sport Plus / S Sport 2


BASKETBOL
13:00 | Basketbol Süper Ligi | Gaziantep Basket - Darüşşafaka | Tivibu Spor 2
13:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Joventut Badalona - Fenerbahçe Beko | Zalgiris Kaunas Youtube
15:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Zaragoza - JSF Nanterre | Zalgiris Kaunas Youtube
15:15 | Basketbol Süper Ligi | Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor 2 / TRT Spor HD
16:00 | Basketbol 1. Ligi | Mamak Bld. - Samsunspor | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Gemlik Basket - Final Gençlik | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Akhisar Bel - Balıkesir BB | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Fethiye Bld. - Konyaspor | TBF TV Youtube
17:00 | Basketbol 1. Ligi | Yalovaspor - Merkezefendi Bld. | TBF TV Youtube
17:15 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Zalgiris Kaunas - Umana Venezia | Zalgiris Kaunas Youtube
17:30 | Basketbol Süper Ligi | Türk Telekom - Tofaş | Tivibu Spor 2
19:15 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Fenerbahçe Beko - Barking Abbey | Zalgiris Kaunas Youtube
20:00 | Basketbol Süper Ligi | Bursaspor - OGM Orman | Tivibu Spor 2
21:15 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Lietuvos Rytas - Joventut Badalona | Zalgiris Kaunas Youtube
22:30 | İspanya Basketbol Ligi | Bilbao Basket - Unicaja Malaga | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82
01:00 | NBA | Orlando Magic - Milwaukee Bucks | S Sport / S Sport Plus
02:00 | NCAA | North Carolina - Duke | S Sport Plus / S Sport 2
03:00 | NBA | Charlotte Hornets - Dallas Mavericks | NBA TV HD
04:00 | NBA G-League | Wisconsin Herd - Maine Red Claws | NBA G-League Twitch
04:00 | NBA | Minnesota TW - LA Clippers | NBA TV HD / Varzish Sport
04:30 | NBA | GS Warriors - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus


VOLEYBOL
14:00 | TVF Kadınlar 2. Lig | Sultan Spor - Tepebaşı Gençlik | Voleybol TV
15:00 | TVF Efeler Ligi | Spor Toto SK - Tokat Plevne | Voleybol TV
15:00 | TVF Efeler Ligi | Arkas - Arhavi Voleybol | Voleybol TV
16:00 | TVF Efeler Ligi | Bursa BB - Galatasaray HDIS | Voleybol TV
16:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | TVF Spor Lisesi - Eryaman Gençlik | Voleybol TV
17:00 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Verona - Vibo Valentia | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82
17:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | İzmir BB - Edremit Bld. | Voleybol TV
18:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Fenerbahçe HDIS | TRT Spor 2
19:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Marmara Akademi - Göztepe | Voleybol TV


HENTBOL
15:00 | Hentbol Kadınlar EHF Kupası | Kastamonu Bld. - Thüringer HC | TRT Spor 2
19:15 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Montpellier HB - Kielce Vive | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82


BOKS
22:00 | Boks Gecesi | Fatih Keleş - I.Njegac | DMAX Türkiye
22:30 | Boks Gecesi | Emre Çukur - D.Faraci | DMAX Türkiye
23:00 | Boks Gecesi | Hüseyin Çinkara - D.Bosnjak | DMAX Türkiye
23:30 | Boks Gecesi | Erkan Teper - I.Mihaljevic | DMAX Türkiye
00:00 | Boks Gecesi | Volkan Gökçek - W.Mendes | DMAX Türkiye
00:30 | Boks Gecesi | Fırat Arslan - K.Lerena | DMAX Türkiye


BUZ HOKEYİ
17:30 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Kocaeli GH - Zeytinburnu Bld. | Buz Hokeyi TV

Beğeniler: 63
Favoriler: 26
İzlenmeler: 1074
favori
like
share