09 ŞUBAT 2020 PAZAR ╚►TV'De #SporEkranı


FUTBOL

13:00 | TFF 2. Lig | Samsunspor - Afjet Afyonspor | TRT Spor HD

13:00 | TFF 3. Lig | Elazığ Bld. - Cizrespor | RTV 23 Elazığ / Kanal Fırat Elazığ

13:00 | TFF Elit U15 Ligi | Fenerbahçe - Fatih Karagümrük | FB TV

13:00 | TFF Elit U15 Ligi | Galatasaray - Bursaspor | GS TV

13:30 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Antalyaspor | Bein Sports 2
13:30 | TFF 3. Lig | Aksaray Bld. - Bucaspor | Kanal 68
14:00 | Spor Toto 1. Lig | Ümraniyespor - Balıkesirspor | Bein Sports Max 1
14:00 | İspanya La Liga | Espanyol - Mallorca | Varzish Sport / CBC Sport
14:00 | İspanya La Liga 2 | Albacete - Ponferradina | La Liga 123 Youtube
14:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Deportivo | La Liga 123 Youtube
14:30 | İtalya Serie A | Spal - Sassuolo | Bein Sports 4
15:00 | TFF Elit U16 Ligi | Fenerbahçe - Fatih Karagümrük | FB TV
15:00 | TFF Elit U16 Ligi | Galatasaray - Bursaspor | GS TV
15:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Manchester Utd - Chelsea | The FA Player
15:30 | Almanya Bundesliga 2 | Arminia Bielefeld - SSV Regensburg | S Sport 2
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Sivasspor - M.Başakşehir | Bein Sports 1
16:00 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Athletic Bilbao | Spor Smart / Smart Spor HD / CBC Sport
16:30 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - Bursaspor | Bein Sports Max 1
16:30 | İngiltere Championship | Millwall - WBA | Bein Sports Max 2
17:00 | İtalya Serie A | Brescia - Udinese | Bein Sports Max 2
17:00 | İtalya Serie A | Genoa - Cagliari | Bein Sports 4
17:00 | İtalya Serie A | Napoli - Lecce | Bein Sports 3
17:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Arsenal - Tottenham | The FA Player
17:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Birmingham - Brighton | The FA Player
17:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Everton - Liverpool | The FA Player
17:00 | İngiltere Premier Lig | Sheffield Utd - Bournemouth | S Sport / S Sport Plus
17:00 | Fransa Ligue 1 | Montpellier - St. Etienne | Bein Sports beIN Connect
17:00 | Hazırlık Maçı | Dinamo Kiev - Borac Banja Luka | Dinamo TV Youtube
17:30 | Almanya Bundesliga | B.M.Gladbach - Köln | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV
18:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | Bristol City - Reading | The FA Player
18:00 | İngiltere Kadınlar Süper Ligi | West Ham - Manchester City | The FA Player
18:00 | İspanya La Liga | Osasuna - Real Madrid | Spor Smart / Smart Spor HD / CBC Sport
18:00 | İspanya La Liga 2 | Sporting Gijon - Mirandes | La Liga 123 Youtube
19:00 | Fransa Ligue 1 | Strasbourg - Reims | Bein Sports Max 2
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Galatasaray | Bein Sports 1
19:00 | Spor Toto 1. Lig | Altay - Boluspor | Bein Sports Max 1
19:30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - West Ham | S Sport / S Sport Plus
20:00 | İtalya Serie A | Parma - Lazio | Bein Sports 3 / CBC Sport
20:00 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Leipzig | S Sport Plus / S Sport 2 / Idman TV
20:00 | Belçika Pro League | Antwerp - Genk | Uçankuş TV
20:15 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Elche | La Liga 123 Youtube
20:15 | İspanya La Liga 2 | Rayo Vallecano - Real Oviedo | La Liga 123 Youtube
20:30 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Sevilla | Spor Smart / Smart Spor HD / Match TV Rusya
22:30 | İspanya La Liga 2 | Malaga - Numancia | La Liga 123 Youtube
22:45 | İtalya Serie A | Inter - Milan | Bein Sports 3 / Varzish Sport / Match TV Rusya / CBC Sport
23:00 | Fransa Ligue 1 | PSG - Lyon | Bein Sports 4
23:00 | İspanya La Liga | Real Betis - Barcelona | Spor Smart / Smart Spor HD



BASKETBOL

13:00 | Basketbol Süper Ligi | İTÜ - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor 2

14:00 | Basketbol 1. Ligi | Bandırma Kırmızı - Manisa BB | TBF TV Youtube

14:00 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Gelişim Koleji - Gaziantep Basket | TBF TV Youtube

15:15 | Basketbol Süper Ligi | Büyükçekmece - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2 / TRT Spor HD

17:30 | Basketbol Süper Ligi | Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 2
19:30 | FIBA Intercontinental Cup | San Lorenzo - RG Valley Vipers | FIBA TV
20:00 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Afyon Bld. | Tivibu Spor 2
20:30 | İspanya Basketbol Ligi | Gran Canaria - Barcelona | Spor Smart Kanal 82 / Smart Spor Kanal 82
22:00 | FIBA Intercontinental Cup | Virtus Bologna - Iberostar Tenerife | FIBA TV
23:30 | NBA | OKC Thunder - Boston Celtics | S Sport Plus / S Sport



VOLEYBOL

13:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Fenerbahçe Opet - Galatasaray HDIS | TRT Spor 2

14:00 | TVF Erkekler 1. Lig | Saint Joseph - Afyon Bld. | Voleybol TV

15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Karayolları - Aydın BB | Voleybol TV

16:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beşiktaş - Eczacıbaşı | Voleybol TV

16:00 | TVF Erkekler 1. Lig | TFL Altekma - Bigadiç Bld. | Voleybol TV
16:30 | TVF Erkekler 2. Lig | Yeniköy Spor - Aydın BB | Voleybol TV
17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - PTT | Voleybol TV
18:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Beylikdüzü - THY | Voleybol TV
18:30 | TVF Kadınlar 1. Lig | Küçükyalı - Anadolu Üni. | Voleybol TV
19:30 | TVF Kadınlar 2. Lig | Nova Gençlik - Nilüfer Bld. | Voleybol TV



HENTBOL

19:00 | Hentbol Kadınlar Süper Ligi | Yalıkavak - Mardin BB | TRT Spor 2




BUZ HOKEYİ

21:00 | Didi Buz Hokeyi Süper Ligi | Buz Beykoz - Buz Adamlar GSK | TRT Spor 2


DİĞER SPORLAR

12:50 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Almanya | Eurosport

14:45 | Alp Disiplini Dünya Kupası | Fransa | Eurosport

15:00 | Serbest Stil Kayak Dünya Kupası | Feldberg | TRT Spor 2

10:00 | Bisiklet Tour de Langkawi | 3.Etap | Eurosport 2

16:30 | Bisiklet Volta a la Comunitat Valenciana | İspanya | Eurosport
12:00 | Türkiye Wushu Şampiyonası | Antalya | Wushu Türk TV Youtube
18:00 | Kayakla Atlama Dünya Kupası | Almanya | Eurosport
11:30 | Kayaklı Koşu Dünya Kupası | Çin | Eurosport 2
15:50 | Snooker Dünya Grand Prix | 7.Gün | Eurosport 2
21:55 | Snooker Dünya Grand Prix | 7.Gün 2.Yayın | Eurosport


Beğeniler: 71
Favoriler: 30
İzlenmeler: 1216
favori
like
share
MAIN-BOARD Tarih: 10.02.2020 15:20
Tebrikler!
Paylaşımınız haftanın en popüler içerikleri arasında.
Ödüllü Paylaşımlar