Mevki: Forvet
Doğum Tarihi: 14.04.1982
Doğum Yeri: Türkiye
Boy: 1.78 cm
Kilo: 72 kg
Oynadığı Takımlar: Karadenizspor, Alibeyköyspor, Kocaelispor, Ankaraspor ve Gençlerbirliği


Uğur Boral'dan hiç duymadıklarınız


G.Birliğinin müthiş solak oyuncusu Uğur Boral, bu sezon ortasında kendisini 3 yıllığına F.Bahçeli yapan sözleşmeye imza atmıştı. F.Bahçenin 100. yılında sarı-lacivertli formayı giyecek olan Uğur, ailesinin İstanbulda yaşadığını ve büyük şehrin kendisini bozamayacağını söyledi. Futbola Karadenizsporda başlayan ardından Alibeyköyspor, Kocaeli ve G.Birliği formalarını giyen Uğur, Ailem İstanbulda ve onlara düşkünüm. Sıkıntı çekmem. Ankarada da beni yalnız bırakmıyorlardedi.

Milli Takım aşkı
Türkiyede az sayıda defans oyuncusunun bulunmasının kendisi için avantaj olduğunu söyleyen Uğur,Ben iyi futbolcuyum, çok özelliklerim var. Tek hayalim milli forma altında devleşmek. İlk kez formayı giydiğimde bile yabancılık çekmedim, bana çok iyi davrandılar. Sadece bek olarak değil, hücumda da oynarım. Bir futbolcu olarak en iyi özelliğim süratim. En zayıf yönüm ise sağ ayağım. İdmanlarda sürekli sağ ayağımı geliştirmeye çalışıyorum şeklinde konuştu.

Sergen ve Gigs...
Dünyada en çok İngiltere Premier Ligini beğendiğini söyleyen Uğur, Dünyada en çok beğendiğim futbolcu Ryan Gigs, Türkiyede ise Sergen Yalçın. Ancak kendime kimseyi örnek almıyorum. Kendim gibi oynadığım sürece her takımda başarılı olacağıma inanıyorum. Eğer kafama göre, anlaşacağım birini bulursam hemen evlenirim. Evlilikten korkmuyorum. Huzurlu, düzenli bir yaşantım olsun istiyorum. Bu bir profesyonel futbolcu için en önemli şey açıklamasında bulundu.

En iyisi Mesut Hoca
Transferinden çok G.Birliğinin başarısını düşündüğünü söyleyen Uğur, Şu anda tek düşüncem takımımın UEFA ya kalması. Takımda arkadaşlık süper. Hocamız Mesut Bakkalın üzerimde çok emeği var. Bana güveniyor, ben de onun sözünden çıkmıyorum. Bence Mesut Hoca Türkiyenin son dönemde yetiştirdiği en iyi teknik direktör. Bütün vaktimi kulüpte geçiriyorum. Boş zamanlarımda ise sinemaya gidiyorum ve alışveriş yapıyorum ifadesini kullandı.

Gönlü rahat
F.Bahçede oynayacak olması Uğuru korkutmuyor. Üstelik doğup büyüdüğü şehre geri dönecek olması onu motive ediyor. Uğur, G.Birliğindeki günlerini ise asla unutamayacağını belirterek, Başkan İlhan Cavcavı da baba gibi gördüğünü söylüyor... Futbolcunun en yakın destekçisi ise ağabeyi Bülent Boral...

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 771
favori
like
share