HTC'nin yeni PDA telefonu, parmakla dokunarak menüler arasında ve İnternet’te dolaşmaya yeni bir boyut getiriyor. Microsoft Windows Mobile tabanlı akıllı cihazlar pazarında dünya lideri HTC Corp., şaşırtıcı derecede küçük ve tasarım harikası mobil telefonu HTC Touch'u tüm dünyada pazara sundu. HTC Touch, sezgisel dokunmatik ekran navigasyonuna yenilikçi bir yaklaşım ve günümüzde kullanıcıların istediği güçlü ve çok fonksiyonlu mobil cihaz deneyimine yepyeni bir sadelik getiriyor
Temelleri HTC'nin mobil telefon yenilikleriyle dolu 10 yıllık zengin tarihine dayanan HTC Touch, yoğun Ar-Ge çalışmaları ve parmak ucuyla kontrolünün daha verimli, doğal ve sezgisel dokunmatik ekran dolaşımına olanak tanıdığı inancıyla tasarlandı. Çığır açan HTC Touch, parmağı tanıyarak ve ekran üzerindeki hareketlerine tepki vererek dokunmatik ekran tabanlı cihazların kontrolünde yeni ve benzersiz bir yol sunuyor. Öyle ki cihaz ekrana dokunan parmakla kalem arasındaki farkı algılayıp ona göre tepki veriyor.



HTC Touch, HTC tarafından geliştirilen dokunmatik ekran teknolojisinin temelini oluşturan TouchFLO özelliğine sahip ilk cihaz olma özelliğini taşıyor. Kullanıcıların "Kişiler", "Medya" ve "Uygulamalar" başlıkları altında 3 ekranı kapsayan, 3 boyutlu hareketli arayüze erişmek için sadece parmaklarını yukarı doğru hareket ettirmeleri yetiyor. Ekranın sağına veya soluna parmak hareketleriyle, arayüz dönebiliyor. Bu da kullanıcıların en çok kullandıkları özelliklere kolay erişmelerini sağlıyor. TouchFLO ayrıca Web siteleri, dokümanlar, mesajlar ve kişi listelerinde parmak dokunuşuyla kaydırarak gezinmeye de olanak tanıyor.



Akıllı, şık ve çok fonksiyonlu HTC Touch, kullanıcıların iş yaşamlarıyla özel hayatlarını dengelemelerine olanak tanıyan iletişim, eğlence ve iş yaşamıyla ilgili birçok özelliği bir araya getiriyor. HTC tarafından tasarlanan yeni ekran e-posta, mesajlar, takvim randevuları ve kişilere, dünya çapında yüzlerce şehrin hava durumuyla ilgili bilgilere tek bir dokunuşla erişim olanağı sunuyor.



Windows Mobile 6 Professional işletim sisteminin çok sayıda fonksiyonuna sahip olan HTC Touch, Outlook Mobile, Office Mobile, Windows Live ve binlerce 3. parti uygulamayı çalıştırabilecek özellikleri içinde barındırıyor. Kullanıcılar Internet Explorer'la İnternet’te gezinebiliyor, e-posta alıp gönderebiliyor, Messenger'da sohbet edebiliyor ve Windows Live ile Web'de kendi alanlarına dosya gönderebiliyorlar.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 810
favori
like
share
karlıdağ Tarih: 27.07.2007 13:09
Eline Sağlik
karlıdağ Tarih: 27.07.2007 13:09
Teşekkürler
karlıdağ Tarih: 27.07.2007 13:09
Teşekkürler