Dizilerden bölüm başına 40 bin YTL, konser başına bir gecede 80 bin YTL kazanan, filmleri gişe rekorları kıran ünlülerin kazançlarını nereye harcadıklarını hiç merak ettiniz mi? Yaptıkları işler kadar kazandıkları paralarla da konuşulan şöhretlerin bazılarının servetleri dudak uçuklatıyor. Çoğu kazancını gayri menkule yatırıyor. Kimi de ya otomobil koleksiyonu yapıyor ya da taksi plakası alıyor.

Örneğin Gülben Ergen'in 50 adet ticari taksisi olduğunu duymuş muydunuz? Bir adet ticari taksi plakasının 500 bin YTL olduğu göz önüne alınırsa Ergen'in yıllar önce başladığı yatırımının ne kadar kârlı olduğunu herkes anlar. Bülent Ersoy ise sahibi olduğu 5 adet inşaat iş makinesini şantiyelere kiraya verip çalıştırıyor. Ayrıca Marmaris'te bir bensin istasyonu da işletiyor. Akaryakıt ticareti kazançlı ki Cem Yılmaz, Ferdi Tayfur ve Adnan Şenses de servetlerinin bir kısmıyla bu iş koluna yatırım yapmış. Mankenler içinde ise Tuğba Özay ile Esin Moralıoğlu mal varlıklarıyla meslektaşlarına fark atanlardan. Hangi ünlü kazancını nasıl değerlendirmiş öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki listeye bir göz atmanız yeterli olacak... haber7

İBAHİM TATLISES: Seyrantepe'de iş hanı, Seyrantepe'de market, Seyrantepe'de mağaza, Seyrantepe'de kebapçı, Seyrantepe'de 120 kişinin çalıştığı konfeksiyon fabrikası, Cevahir Alışveriş Merkezi'nde bir mağaza, Cevahir Alışveriş Merkezi'nde solaryum salonu, Bodrum'da otel, Kuşadası'nda otel, Bodrum'da gece kulübü, uçak taksi şirketi, Bodrum'da lüks yazlık site, Zekeriyaköy'de villa, Levent'te villa, Tatlıses TV, Adana'da yerel TV kanalı, 1 yarış atı, Almanya Hamburg'ta yoğurt, ayran ve peynir fabrikası, bir cip, iki Mercedes otomobil, bankada nakit para. ..

BÜLENT ERSOY: 2002 model spor Mercedes otomobil, Marmaris'te bir koy, Marmaris'te bir daire, Marmaris'te bir benzin istasyonu, 5 adet inşaat iş makinesi, Bodrum'da bir villa, Antalya'da bir daire, İstanbul'da bir daire, Fenerbahçe'de bir sauna, 700 bin YTL değerinde mücevher, Vizon kürk, Çinçila kürk. .. haber7

FERDİ TAYFUR: 2003 model Suzuki marka otomobil, Eşinin kullandığı Hyundai münübüs, Marmaris'te bir yarımada, Marmaris'te benzin istasyonu, Adana'da 50 daire, İstanbul Emirgan'da 6 villa, Sarıyer'de bir daire,Tarabya'da bir daire, Tarabya'da 4 katlı bir villa, bankada bir miktar nakit. ..

CEM YILMAZ: Levent'te bir villa 1 milyon dolar değerinde bir tekne (Bu sene aldı), Çeşme'de villa, bir benzin istasyonu, Bentley otomobil, 2005 model ve 300 bin euro değerinde, 3 Maxi Scooter motosiklet, 1 Mini Cooper, 1 antika Anadol, 1 cip, 3 Porsche (Toplam değeri 1 milyon YTL), Mini Cooper'ın son modeli Sidewalk (652 bin dolarlık fiyatıyla 2004 yılının en pahalı otomobili olarak lanse edilen Ferrari Enzo sipariş eden Yılmaz, bu girişimi basına yansıyınca aracı almaktan vazgeçmişti.) ..

HÜLYA AVŞAR: Sarıyer'de köşk, Ayvalık'ta yazlık, Ayvalık'ta zeytinyağı fabrikası, konfeksiyon fabrikası, Tarabya Nurol Sitesi'nde bir daire, Riva'da arazi, Etiler'de daire, Londra'da Docklands Canary Wharf'ta şehrin en yüksek rezidansı 'Pan Peninsula Tower 1'de bir daire, iki cip, bir otomobil, bankada yüklü bir nakit. .. haber7

SİBEL CAN: İstanbul'da 50 daire, Nakkaştepe'de, Levent'te villa, Bodrum'da 2 villa, Miami'de villa, yarış atı, 1 cip, otomobil, bankada hatırı sayılır nakit. ..

MUAZZEZ ABACI: Tuzla'da villa, Kuzguncuk'ta daire, Sişli'de daire, bankada nakit, bir otomobil, bir cip. ..

ORHAN GENCEBAY: Baltalimanı'nda yalı dairesi, Etiler'de iki daire, Bodrum'da villa, Unkapanı'nda ofis, Etiler'de villa, Mercedes otomobil, Suziki otomobil, bankada hatırı sayılır para.

EMEL SAYIN: Wolksvagen turbo jeep, Demirciköy'de bir villa, Datça'da bir yazlık, Nişantaşı'nda bir dükkan, bankada bir miktar para, altın takı seti. ..

MÜSLÜM GÜRSES: Passat 2005 model otomobil, Bakırköy'de bir daire, Beylikdüzü'nde iki adet 150'şer metrekare daire, Şişli'de bir daire, bankada 350 bin YTL ve 300 bin euro nakit. .. haber7

TARKAN: Beykoz Öğümce Köyü'nde çiftlik, Tarabya Sümer Korusu'nda 2.1 milyon YTL değerinde villa, Arnavutköy'de tarihi köşk, Newyork'ta daire (Manhattan'da 1999 yılında 'mortgage' sistemiyle 450 bin dolara aldığı dairenin değeri 4 milyon dolara ulaştı. Sanatçı yüzde 5 gibi düşük bir faiz oranıyla satın aldığı dairenin borcunu toplam 24 yılda ödeyecek), Los Angeles'ta studio daire, iki cip, bir otomobil. ..

SEZEN AKSU: Sarıyer'de villa, Kanlıca'da villa, Bodrum'da villa, Ankara'da daire, İzmir'de iki daire, iki at, bir cip, İki otomobil, bankada nakit para. ..

TÜRKAN ŞORAY: Etiler-Boğaz sırtlarında bir villa, Beşiktaş'ta bir iş hanı, 2003 model bir otomobil. ..

GÜLBEN ERGEN: 50 tane ticari taksi, Feneryolu'nda daire, Antalya'da iki daire, Zekeriyaköy'de villa. ..

KAYAHAN: Acar sitesinde villa, Gömeç'te villa, Etiler'de daire, bir cip, bir otomobil, bankada hatırı sayılır nakit.

ESİN MORALIOĞLU: Seba sitesinde 3 ev, Ulus'ta bir ev, Maslak Mashattan'dan bir ev, Cabrio bir araba, Kuşadası'nda yazlık.

TUĞBA ÖZAY: Suzuki bir motosiklet, 1999 model cip, Antalya'da bir milyon YTL değerinde 13 dönüm çiflik, İstanbul'da villa, bankada hatırı sayılır nakit.

DENİZ AKKAYA:Bebek'te yalı dairesi, Audi Q7 cip.

ÇAĞLA ŞİKEL: Ulus'ta bir ev, Range Rover marka cip, bankada hatırı sayılır nakit.

AZRA AKIN: Kemer Country'de ev, 2006 Audi araç, bankada nakit.

NEFİSE KARATAY: Gökçeada'da ev, Erenköy'de daire, Range Rover cip.

SEMA ŞİMŞEK: Maltepe'de eşi Burak Hakkı ile ortak aldığı bir ev, Peugeot 406 araba.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 2148
favori
like
share
naziktar Tarih: 19.08.2007 15:48
aaaaaa bu kadarmiymisv varliklari
eskitoprak Tarih: 28.07.2007 08:45
:72::72::85:[/center]
EyLüL Tarih: 27.07.2007 18:32
bu dünyada işleri iş öbür dünyayaı bilmemde hepsının sorgusunu tek tek verırken bu kadarda kazançlı olmaları dileklerimle
eskitoprak Tarih: 27.07.2007 08:15
kimi sarar bir araba :72::72::72:
crazy_boy Tarih: 27.07.2007 02:34
way be 1 arabada sarmıyo adamları