70 ve 80'lerin modası kemerler bu yılın trendi oldu.

Kemer, geçmişten gelen yansımalarla bu yıl altın çağını yaşıyor. 70'li ve 80'li yıllarda olduğu gibi uzun kürk paltoların üzerinde dahi gördüğümüz kemerler adeta tari- he bir yolculuk yaptırıyor. Sonbahar-Kış sezonunun belki de en belirgin trendi olan kemerler, belleri sıkı- ca sarıyor...

Deri daima gözde
Tabii bu yılın gözdesi kemerlerin hepsi kalın değil; inceler de revaçta... Tek tokalı, çift tokalı, eskitilmiş, örme, işlemeli, metal, pullu ve sezonun 'in'lerinden zımbalı kemerler, kıyafetle- ri tamamlıyor. Daha çok deri modellerin ilgi gördü- ğü kemerlerin plastik, hasır ve bez olanları da var. Feminen siluetler yaratan kalın kemerler, özellikle ince belli kadınların tercihi olabilir. Be- liniz dolgun ise daha çok ince kemerleri kullan- malısınız. Hem klasik hem de spor kı- yafetlerinizde takacağınız uygun kemer modelleriyle şık ve zarif kombinler yaratabilirsiniz. İster fe- minen, ister romantik, isterseniz de maskulen olmak sizin elinizde.

Tuniklerle kombin
Çok şık gece elbisenizi kalın, ışıltılı bir kemerle süsleyebilirsiniz. Jean üzerine giyeceğiniz uzun bir gömleği ya da trend tuniğinizi de kemerle kombin ederek belinizi ortaya çıkartabilirsiniz.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 553
favori
like
share
missx Tarih: 30.07.2007 23:23
teşekkürler..