Haftalarca süren baş ağrıları baş ağrısı olamaz, bir doktora gidin.

Alışveriş yapmak zevkli değildir ve asla da olmayacak.

"Beni seviyor musun?" diye sormayın. Emin olun ki sevmesek yanınızda bir saniye bile durmayız.

Bir probleminiz olduğunda bizden sorunu çözmek için yardım isteyin. Bizden sizinle aynı üzüntüyü çekmemizi beklemeyin, o sizin kız arkadaşlarınızın işi.

Bir yere gittiğimizde, hangi kıyafeti giyerseniz giyin, size çok yakışıyor, yemin ederiz. O yüzden bir daha sormayın.

Biz erkekler basitizdir. Mesela sizden ekmeği getirmenizi istiyorsak, aslında ekmeği getirmenizi istiyoruzdur. Bundan "ekmek masada değil" diye bir iğneleme yaptığımız sonucunu çıkarmayın. Bunda ne bir dolaylı anlam ne de bir iğneleme var.

Eğer şişmanladığınızı düşünüyorsanız büyük ihtimalle şişmanlamışsınızdır zaten. Bize sormayın, cevap vermeyi reddediyoruz.

En karmaşık durumda bile bizim için temel kural şudur: "En kolayını seç". Bizden komplike şeyler beklemeyin.

Erkeklerin çoğunun en fazla 3 çift ayakkabısı vardır. tekrar ediyoruz, biz basitiz. O yüzden 30 çift ayakkabınızdan hangisininkıyafetinize uyacağını sormayın, bilmiyoruz.

"Evet" ya da "hayır" gibi cevaplar yeterlidir; soru ne olursa olsun. Başka anlamlar aramayın, "evet" ya da "hayır" işte.

Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol bol yemek yemek, arkadaşlarla muhabbet, futbol, bira. Bizden başka bir şey beklemeyin. İster deprem, ister yangın, ister sel, ister dolunay olsun bizim için hafta sonları budur.

Siz el çantalarını ne kadar seviyorsanız biz de birayı o kadar seviyoruz. Bunu anlamanızı beklemiyoruz, çünkü biz de sizinkini anlamıyoruz.

Size "neyiniz var" diye sorduğumuzda, "hiç bir şeyim yok" derseniz size inanırız, bizim için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin.

Sizi düşünmediğimiz zamanlar da olabilir. Bu kötü bir şey değil, buna alışmalısınız. Bize ne düşündüğümüzü sakın sormayın, çünkü bu bizim için sizin politika, ekonomi, felsefe, futbol, kafa çekmek, göğüsler, kalçalar ve arabalar hakkında muhabbet edebileceğinizi gösterir, ama edemezsiniz.
Yeteri kadar ayakkabınız ve elbiseniz var. Bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi değildir

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 583
favori
like
share
çikolata_meltem Tarih: 08.09.2007 17:09
erkekler her zaman işin kolayına kaçarlar şunana kadar bize hak verenide görmedim..ah şu erkekler var ya...
yeliz_ Tarih: 08.09.2007 11:44
bu erkekler nie bole yha
angel_beril Tarih: 15.08.2007 21:45
İletişim kurmayı hep reddediyorlar zaten
tuzla_buz Tarih: 08.08.2007 13:24
[COLOR="Purple"]waşş beahh..kendilerini savunacak ne çok cümleleri warmış...