Türkiye Ralli Şampiyonası lideri Ercan Kazaz, 7 yıl aradan sonra Doğu Avrupa Kupası için Bulgaristan'da start almaya hazırlanıyor. Bulgaristan'ın Plovdiv şehrinde 4-5 Ağustos tarihlerinde koşulacak olan Hebros Rallisi'nde start almaya hazırlanan 2006 Türkiye Ralli Şampiyonu Ercan Kazaz, Türkiye Ralli Şampiyonası'na verilen arayı değerlendirmek istiyor.

Toplam 219.92 km uzunluğundaki asfalt karakterli 16 özel etaptan oluşan Hebros Rallisi'ne 41 otomobil kayıt yaptırdı. Atölye Kazaz ekibinin yanı sıra Yağız Avcı-Ersan Alkır ikilisi de Türkiye'yi Bulgaristan'da temsil eden bir diğer Türk ekip olacak.

Subaru Impreza N12 ile Cem Bakançocukları'nın kopilotluğunda asfalt parkura alışmak hedefiyle yarışa başlayacağını belirten Ercan Kazaz, "Hebros Rallisi ile birlikte bu sene ikinci kez asfalt parkurda yarışma fırsatı bulacağım. 7 yıl sonra bizim için çok önemli bir pazar olan Bulgaristan'da tekrar pilot olarak start almak benim için müthiş bir heyecan. Lukoıl burada da bizi yalnız bırakmadı ve şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlememiz için bizim en büyük destekçimiz olduğunu bir kez daha kanıtladı. Çok zorlu rakiplere karşı elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 297
favori
like
share
hakan2230 Tarih: 09.08.2007 01:38
Emegine SagLıK