FENERBAHÇE (Türkiye) - RSC Anderlecht (Belçika)
FC Zürih (İsviçre) - Sheriff (Moldova)-BEŞİKTAŞ maçının galibi
Hafnarfjordur (İzlanda)-BATE Borisov (Belarus) maçıyla Zaglebie Lubin (Polonya)-FC Steaua Bükreş (Romanya) maçının galibi
Tampere United (Finlandiya)-Levski Sofia (Bulgaristan) maçıyla Astana (Kazakistan)-Rosenborg (Norveç) maçının galibi
Spartak Moskova (Rusya) - Celtic FC (İskoçya)
Werder Bremen (Almanya) - Domzale (Slovenya)-Dinamo Zagreb (Hırvatistan) maçının galibi
FK Ventspils (Letonya)-Salzburg (Avustrya) maçıyla Pyunik (Armenistan)-Shakhtar Donetsk (Ukrayna) maçının galibi
AFC Ajax (Hollanda) - MSK Zilina (Slovakia)-SK Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) maçının galibi
Valencia CF (İspanya) - Debreceni (Macaristan)-Elfsborg (İsveç) maçının galibi
Genk (Belçika)-Sarajevo (Bosna Hersek) maçının galibiyle Dinamo Kiev (Ukrayna)
Glasgow Rangers (İskoçya)-Zeta (Karadağ) maçıyla Red Star Belgrad (Sırbistan)-Levadia Tallinn (Estonya) maçının galibi
Toulouse FC (Fransa) - Liverpool FC (İngiltere)
Benfica (Portekiz) - FC Copenhagen (Danimarka)-Beitar Jerusalem (İsrail) maçının galibi
Lazio (İtalya) - Dinamo Bükreş (Romanya)
Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti) - Arsenal (İngiltere)
Sevilla (İspanya) - AEK Atina (Yunanistan)

UEFA Kupası 2. ön eleme turu eşleşmeleri şöyle:

Slaven Koprivnica (Hırvatistan)-GALATASARAY
Maccabi Tel Aviv (İsrail)-KAYSERİ ERCİYESSPOR
Otelul Galati (Romanya)-Lokomotiv Sofya (Bulgaristan)
CFR Cluj (Romanya)-Anorthosis (Güney Kıbrıs Rum Kesimi)
Rabotnicki (Makedonya)-Zrinjski (Bosna-Hersek)/Partizan Belgrad (Sırbistan)
Leiria (Portekiz)-Maccabi Netanya (İsrail)
Hajduk Split (Hırvatistan)-Sampdoria (İtalya)
Besa (Arnavutluk)-Litex (Bulgaristan)
Atletico Madrid (İspanya)-Vojvodina Novi Sad (Sırbistan)
Siroki Brijeg (Bosna-Hersek)-Hapoel Tel Aviv (İsrail)
Omonia Nicosia (Güneyl Kıbrıs Rum Kesimi)-CSKA Sofya (Bulgaristan)
Basel (İsviçre)-Mattersburg (Avustrya)
Ried (Avustrya)-Sion (İsviçre)
FC MIKA (Ermenistan)-Artmedia (Slovakya)
Dnipro Dnipropetrovsk (Ukrayna)-Belchatow (Polonya)
Honved (Macaristan)-Hamburg (Almanya)
Young Boys (İsviçre)-Lens (Fransa)
Tobol Kostanay (Kazakistan)-Groclin Grodzisk (Polonya)
Avustrya Vienna (Avustrya)-Jablonec (Çek Cumhuriyeti)
Zlate Moravce (Slovakya)-Zenit St. Petersburg (Rusya)
Rapid Vienna (Avustrya)-Dinamo Tiflis (Gürcistan)
MyPa (Finlandiya)-Blackburn Rovers (İngiltere)
Drogheda United (İrlanda)-Helsingborg (İsveç)
Metalurgs (Letonya)-AIK (İsveç)
HJK Helsinki (Finlandiya)-Aalborg (Danimarka)
Ekranas (Litvanya)-Valerenga (Norveç)
Dunfermline (İskoçya)-Hacken (İsveç)
Brann Bergen (Norveç)-Suduva (Litvanya)
Haka Valkeakoski (Finlandiya)-Midtjylland (Danimarka)
Dinamo Minsk (Belarus)-Odense (Danimarka)
Kaerjeng (Lüksemburg)-Standard Liege (Belçika)
Fredrikstad (Norveç)-Hammarby (İsveç)

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 651
favori
like
share