İstediğimizi aldık
4 Ağustos 2007


[FONT="Arial Black"]FENERBAHÇE - ANDERLECHT

[FONT="Arial Black"]BEŞİKTAŞ/[FONT="Arial Black"]SHERiFF - FC ZÜRiH

[FONT="Arial Black"]GALATASARAY - S.KOPRiVNiCA

[FONT="Arial Black"]K.ERCiYESSPOR - MACCABi TEL AViV

Şampiyonlar Ligi’nde F.Bahçe, 3. elemede Belçika takımıyla eşleşti. Beşiktaş, Sheriff’i elerse İsviçre temsilcisiyle oynayacak. 14-15 ve 28-29 Ağustos’taki maçlarda F.Bahçe ilk sınavı evinde, Beşiktaş deplasmanda verecek.

UEFA Kupası’nda G.Saray, 2. elemede Hırvat temsilcisiyle eşleşirken, K.Erciyes’in rakibi seribaşlarından İsrail takımı oldu. G.Saray ve Erciyes 16 Ağustos’taki ilk maçları deplasmanda 30 Ağustos’taki rövanşları evlerinde oynayacak.

AVRUPA Kupaları’nda kuralar dün İsviçre’nin Nyon kentinde çekildi. Ülkemizi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Fenerbahçe 3. Eleme Turu’nda Belçika’nın Anderlecht takımı ile eşleşirken, seribaşı olan Beşiktaş, Moldova’nın Sheriff takımını elediği taktirde İsviçre’nin FC Zürih takımı ile karşılaşacak. Fenerbahçe, iyi bir kura çekerek seribaşları arasındaki Arsenal, Liverpool, Valencia, Sevilla, Werder Bremen gibi güçlü takımlarla eşleşmedi. 3. eleme turunda ilk maçlar 14-15 Ağustos, rövanşları ise 28-29 Ağustos’ta oynanacak. Fenerbahçe ilk maçta Anderlecht’i ağırlarken, Beşiktaş, Zürih’te konuk olacak. Temsilcilerimiz bu turu geçmeleri halinde Şampiyonlar Ligi gruplarında mücadele etme hakkını elde edecek.

G.Saray seribaşıydı

UEFA Kupası’nda ülkemizi temsil eden Galatasaray, 2. eleme turunda Hırvatistan’ın Slaven Koprivnica, Kayseri Erciyesspor ise İsrail’in Maccabi Tel Aviv takımıyla eşleşti. Kura çekimine seribaşı olarak katılan Galatasaray, 16 Ağustos’taki ilk maçı Hırvatistan’da oynarken, Kayseri Erciyes de İsrail’de mücadele edecek. Bu kupadaki iki temsilcimiz de 30 Ağustos’taki rövanş maçlarını ise evinde oynayacak. Temsilcilerimiz rakiplerini elerse UEFA Kupası’nda grup maçları öncesi ilk turda mücadele edecek.[FONT="Arial Black"]
Ben Fenerbahce liyim ama benim gönülden istegim, tüm türk takimlari nin gruplara karmasi ve grupdan da cikmasi ve yoluna devam edmesi:1::85:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 319
favori
like
share
tekkursun68 Tarih: 04.08.2007 18:29
birsey degil !!!
BURSALI1963 Tarih: 04.08.2007 08:53
Saolasın....