İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)
Dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz planı yarına erteleyin. Sağlıklı görüntünüzün altında bir takım rahatsızlıklar olabilir. Doktor kontrolünü ihmal etmeyin.


Yengeç (22 Haziran - 22 Temmuz)
Kalıcı ilişkiler sizi mutlu edecektir. İkinci bir iş yapmayı düşünüyorsunuz. Önümüzdeki günler için bu imkan oluşacaktır. Maddi ferahlık için öncelikle harcamalarda standartı yakalamanız gerek.


Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Zirveye oynamak için gerekli şartların oluştuğu bir zaman dilimindesiniz. Kademe yükselmesi için şans size göz kırpıyor. Alacağınız toplu paradan güzel bir tatil için de pay ayırmalısınız.


Başak(24 Ağustos - 23 Eylül)
Son zamanlarda üzerinizde aşırı bir halsizlik var. Kafanızı toparlayıp kendinize biraz daha zaman ayırın. Borçlarınızın önüne geçmek için tasarrufa yönelin, aşırı harcamalardan kaçının.


Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
İş ve eğlenceyi bir arada götürenler için şanslı bir dönem başlıyor. Yaptığınız yatırımların meyvesini toplama zamanı geldi. Sevdiğiniz kişiyle olan mutluluğunuzu dedikodular yüzünden bozmayın.


Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Modayla ilgilenenler, ruha ve göze hitap eden yeni tasarımlar ortaya koyabilir. Bir toplantıda alacağınız bir teklif sizi onore edecektir. Elinize geçen parayla konut sorununuzu çözebilirsiniz.


Yay (23 Kasım - 21 Aralık)
Aşkta ayrılık yaşayanlar sakın üzülmeyin. Arayıp da bulamadığınız kişinin karşınıza çıkması an meselesi. Bir çok iş teklifi alabilirsiniz. Aile büyüklerinizle iletişiminizi güçlendirmelisiniz.


Oğlak (22 Aralıık - 20 Ocak)
Güven verici duruşunuz, çevreniz tarafından takdirle karşılanıyor. Ödemelerdeki aksaklıklar yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz. İkna kabiliyetinizi geliştirerek buna çözüm bulabilirsiniz.


Kova (21 Ocak - 19 Şubat)
Yeni tanışacağınız kişi hakkında edindiğiniz bilgiler kafanızı karıştırabilir. Unutmayın ki gönül işlerinde mantık kadar güven de şarttır. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin. Kendinize de zaman ayırın.


Balık (20 Şubat - 20 Mart)
Programlı bir sistemle çalışırsanız hem zamanınız daralmayacak hem de işten kalan vaktinizi özel hayatınızda kullanma fırsatını yakalayacaksınız. Bugün eski bir dostunuzdan maddi yardım geliyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 592
favori
like
share
Asiyan Tarih: 05.08.2007 12:40
teşekkürler :5: