Volkswagen Binek Araç, 2008 model yılıyla birlikte Polo ve Golf modellerine Tour adı verilen yeni bir donanım paketi ekliyor. Her iki modelin de temel donanım paketlerine oranla çok daha fazla özelliğin uygun fiyat ve çekici tasarım ile sunulduğu Tour donanım seviyesinde kullanıcılara ek konfor ve güvenlik avantajları sağlanıyor.

Polo Tour versiyonunda sürücü ve yolcu ön ve yan havayastıkları, alüminyum jantlar, ABS, uzaktan kumandalı merkezi kilit, alarm, 3 kollu deri direksiyon simidi, gövde rengi yan aynalar ve kapı kolları gibi aksesuarlar standart olarak sunulurken, Golf Tour versiyonunda ise arka park mesafe sensörleri, hız sabitleyici, alüminyum jantlar, tam otomatik klima, ABS, ön sis farları, ön kol dayama ve çok fonksiyonlu deri direksiyon simidi gibi aksesuarlar standart olarak sunuluyor. Tour donanım paketiyle birlikte 2008 model yılında Polo modelinin 1.4 lt 80 HP’lik benzinli motor versiyonunda ise artık konvansiyonel otomatik şanzımanın yerine 6 ileri vitesli Tiptronic şanzıman bulunuyor.

Ağustos ayı başı itibariyle satışına başlanan 2008 modellerde sunulan bir diğer yenilik ise Golf, Golf Plus, Eos, Passat ve Passat Variant modellerinde sunulan radyo/CD çalarlı müzik sistemine MP3 çalar özelliği olarak göze çarpıyor. Ayrıca Golf, Golf Plus, Jetta, Eos, Passat ve Passat Variant modellerinin Tiptronic vites versiyonlarında ise donanım seviyesine bağlı olarak direksiyondan vites kumandası müşterilere sunuluyor.


Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 792
favori
like
share
hakan2230 Tarih: 09.08.2007 01:34
Emegine SagLıK
eskitoprak Tarih: 07.08.2007 08:28
tesekkurler verdigin bilgiler icin