S.A.

Arkadaşlar forumumun hep veritabanını hemde tamamını yedek almak istiyorum plesk kullanıyorum ama veritabanını yedek alamadım forumun yedeğini ftpden alabilirim gaaliba ama veritabanını nasıl yedeklicem bilmiyoru yardımcı olurmusunz...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 721
favori
like
share
memocan1memo Tarih: 10.01.2010 12:00
Sağolasın "Numberone", şu konularda uzun zamandır kafam karışıktı.
Numberone Tarih: 26.12.2007 22:12
ÖncelikLe Ftp dosyaLarını Olduqu gißi Pc'nize yedekLediğinize Emin Olun.

Daha sonra Hostinginizin ; Phpmyadminine girip , Smf forumunuz iÇin oluşturduqunuz datebasenize girin.SoL Panelden üstüne bir kere tıklayınız $u $ekilde ßi görünüm karşınıza Çıkacaktır ;Soldaki Ok İşaretle gösterdiqim yere tıklayınca , SDağ taraftaki tablo karşınıza geecektir. Orda Dışarı Aktar veya Dönüştür diye bi secenek Vardır.Sizin phpmyadminde hanqisi yazıosa ona tıklayınız .* Daha sonra Resimdeki Ok işaretLi yerleri aynen işaretledikten Sonra GİT düğmesine basın ve bekleyin ekrana gelen dosyayı pc nize kaydedin. Siteniz başarıyla yeeklenmiş olacaktir.. Soru veya sorunlar için pmle yardımcı olurum.
Karakter sorunu veya buna benzer sorunlar yaşamak istemiosanız ;yedek almadan önce işlem ayarlarından dil seçenegini binary yapın ve git düğmesine basın. Kolay gele..