ESET'ten online virüs tarama servisiGlobal Antivirüs pazarının önemli oyuncularından olan ESET, yeni online tarama servisini duyurdu. Gücünü ESET'in ödüllü antivirüs ürünü NOD32'den alan ESET Online Scanner, kullanıcılarının sistemlerini, herhangi bir program yüklemeye gerek kalmadan ve mevcut antivirüslerini kaldırmadan kapsamlı virüs taraması, kontrolü ve temizlemesine olanak sağlıyor.

Ayrıca, kayıt olmadan ve hiçbir kullanıcı bilgisi gerektirmeden bilgisayarınızı tarama imkanı sunan ESET Online Scanner, sürekli güncel virüs imzaları sayesinde virüslere karşı etkin bir koruma sağlıyor.

Tek tuşla yükleme ve tarama imkanı sunan ESET Online Scanner'ı kullanabilmek için Internet Explorer kullanıyor olmanız ve ActiveX denetimini etkinleştirmeniz gerekiyor. Kullanıcılar için "satın almadan önce-dene" düşüncesini benimseyen ESET'in Online Scanner sistemini, [url=http://www.eset.com/threat-center/cac.php]ESET Online Scanner[/url] adresinden deneyebilirsiniz.

ESET ONLINE SCANNER ÖZELLİKLERİ:

* Hızlı ve Kolay Kullanım: Tek tuşla yükleme ve tarama
* Sürekli Güncel: Tarama anında varolan tüm güncel virüs imzaları ve sezgisel tarama yöntemleri kullanılıyor.
* Kapsamlı Malware (Zararlı Kod) Tespiti: Virüsler,spywareler,ağ solucanları,trojanlar ve phishing saldırılarını da içeren bilinen ve bilinmeyen tüm zararlı kodlara karşı kapsamlı bir koruma sunar.
* Derinlemesine Tarama: Sıkıştırılmış arşiv dosyalarının, çalışma zamanı paketleyicileri ile paketlenmiş dosyaların ve e-posta mesajlarının içeriğini tarayabilir.
* Temizleme: Başka bir antivirüs çözümü çalışan sistemlerde virüslü dosyaları temizleyerek son kullanıcıların virüsten kaynaklanan sorunlarını çözmeyi sağlar.
* Anonimlik: Herhangi bir iletişim ve kimlik bilgisi girilmeden kullanılabilir.

yns_berk yns_berk
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1674
favori
like
share
kartalizmano Tarih: 14.07.2008 14:49
teşekkür
bagbasılı Tarih: 10.07.2008 15:15
teşekkürler güzel bir siteye benziyor.
asillli Tarih: 21.11.2007 00:02
emeginiz için teşekkürler hemen deniyorum...