Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka Aralık'ta oynayacakları Kulüpler Dünya Kupası'nda şampiyonluk istediğini belirtti. Milan turnuvada Boca Juniors, Pachuca ve henüz belirlenmemiş 3 takımla şampiyonluk için mücadele edecek.

"Şampiyonlar Ligi, Serie A ve Coppa Italia şampiyonluklarını istiyorum. Ayrıca Aralık'ta Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda da zaferi hedefliyorum."

"Altıntop? Bunun için beklememiz gerekiyor ancak takımın performansı benim için çok daha önemli. Kişisel başarılar değil takımın elde edeceği başarılar beni çok daha fazla tatmin eder."

"Alexandre Pato'yu birebir olarak çok iyi tanımıyorum ancak yeteneği ortada. Çok genç bir oyuncu ve umarım İtalyan mentalitesine hemen uyum sağlar ve Avrupa'nın en önemli oyuncuları arasına girer."

"Pippo Inzaghi, Ronaldo ve Alberto Gilardino. Üçü de mükemmel golcüler. Onlar sakatlık yaşamadığı sürece Milan da sıkıntı çekmez."
Milan'ın Brezilyalı yıldızı Kaka Aralık'ta oynayacakları Kulüpler Dünya Kupası'nda şampiyonluk istediğini belirtti. Milan turnuvada Arjantin'den Boca Juniors, Meksika'dan Pachuca ve henüz belirlenmemiş 3 takımla şampiyonluk için mücadele edecek.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 291
favori
like
share