Daha henüz 18 yaşındaydı, ama hayatının sonundaydı. Tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir kansere yakalanmıştı. Kahır içinde eve kapamıştı kendini.. Sokağa çıkmıyordu. Annesi.. Bir de kendisi.. O kadardı bütün hayatı.. Bir gün fena halde sıkıldı, dayanamadı, attı kendini sokağa..
Bir yığın vitrinin önünden geçti.. Tam bir CD satan dükkanı da geride bırakmıştı ki, bir an durdu. Geri döndü, kapıdan içeri, gözüne hayal meyal takılan genç kıza bir daha baktı. Kendi yaşlarında harika bir genç kızdı tezgahtar..

Hani ilk bakışta aşk derler ya, öyle takılıp kalmıştı işte.. İçeri girdi.. Kız gülümseyerek koştu ona.. "Size nasıl yardım edebilirim" diye.. Nasıl bir gülümsemeydi o.. Hemen oracıkta sarılıp öpmek istedi kızı... Kekeledi, geveledi, sonra "Evet" diyebildi.. Rastgele bir plağı işaret ederek.. "Evet.. Su CD'yi bana sarar mısınız?.." Kız CD'yi aldı, içeri gitti. Az sonra paket edilmiş geri geldi. Aldı paketi, çıktı dükkandan, evine döndü, açmadan dolabına attı...

Ertesi sabah gene gitti aynı dükkana.. Gene bir CD gösterdi kıza, sardırdı, aldı eve getirdi, attı paketi dolaba, gene açmadan.. Günler hep alınıp sardırılan CD'lerle geçti..

Kıza açılmaya bir türlü cesaret edemiyordu. Annesine açıldı sonunda.. Annesi "Git konuş oğlum, ne var bunda" dedi.. Ertesi sabah bütün cesaretini topladı. Erkenden dükkana gitti. Bir CD seçti. Kız gülerek aldı plağı. Arkaya gitti, paketlemeye. Kız içerdeyken bir kağıda "Sizinle arkadaş olabilir miyiz" diye yazdı, altına telefon numarasını ekledi, notu kasanın yanına koydu gizlice.. Sonra paketini alıp kaçtı gene dükkandan..

İki gün sonra evin telefonu çaldı.. Anne açtı telefonu.. CD dükkanındaki tezgahtar kızdı arayan.. Delikanlıyı istedi.. Notunu yeni bulmuştu da.. Anne ağlıyordu.. "Duymadınız mı?" dedi.. "Dün kaybettik oğlumu.."

Cenazeden birkaç gün sonra, anne oğlunun odasına girebildi sonunda... Ortalığa çeki düzen vermeliydi. Dolabı açtı... Oraya atılmış bir yığın açılmamış paket gördü... Paketleri aldı, oğlunun yatağına oturdu ve bir tanesini açtı.. İçinde bir CD vardı, bir de minik not.. "Merhaba... Sizi öyle tatlı buldum ki.. Daha yakından tanımak istiyorum.. Bir akşam birlikte çıkalım mı?.. Sevgiler.. Jacelyn!." Anne bir paketi daha açtı.. Onda da bir CD ve bir not vardı.. "Siz gerçekten çok tatlı birisiniz, hadi beni bu gece davet edin, artık.. Sevgiler.. Jacelyn!.."


EDİT ßy KAHiN
NEdeni : KarakterLer Düzqün ÇıkMamı$..ßu Konunun aynıSından Açılmı$tır Ama ßu Konudan Sonra (KOnuyu aÇan Ki$i ßaßy GirL)...Ordaki KarakterLer iLe Deqi$tiriLmi$tir...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1004
favori
like
share
DİDEM Tarih: 27.01.2006 22:25
çok duygulandım . üzülmemek elde degil. :67: :19: :19:
SU-PERISI Tarih: 20.01.2006 20:07
ellerine sağlık pascal kardeş güzel bir hikaye
mozaik Tarih: 20.01.2006 01:16
cok güzel bir hikaye sagolasin...

hersey nasiptir onun önüne gecilmiyor. selamlar...
Sadık-70 Tarih: 19.01.2006 21:25
teşekkürler kardeşim
duygulandım gerçekten :79:
refik Tarih: 19.01.2006 13:19
çok teşekkürler ellerine sağlık arkadaşım harika. zamanında cd leri açıp baksa belki tanışma imkanı bulacaktı. Nasipten öteye yol gitmez derler ya iş öyle bir şey olmuş
serhatbey_066 Tarih: 19.01.2006 06:41
ellerine yüreğine kalbine sağlık arkadasım süper olmuş
ağlamamak elde değil tutmayın beni ağlayacam :79: :19:
elevitli Tarih: 17.01.2006 14:02
paylaşımın için sağol
dostbildiklerim Tarih: 14.10.2005 04:14
Ellerine Yüregine Saglik
Cok Tesekkürler
hOney Tarih: 14.10.2005 02:01
Ben bunu ilk okudugumda baska bi sitede aglamaya baslamisdim,
ki baya koymusdu bana..
Sagolasin arkadasim..