JAY HERNANDEZ









Name: Jay Hernandez
Born: February 20, 1978
Real Name: Javier
Ethnicity: Mexican-American
Hobbies: sports and reading

Films:
Crazy Beautiful (2001)
Joy Ride (2002)
The Rookie (2002)
Torque (2004)

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 492
favori
like
share
elma kurdu Tarih: 04.01.2008 18:34
saolasın
emilija Tarih: 03.01.2008 18:41
selam ben yeni uye oldum benim merak ettigim birsey de olmak jay evlı mi?
cagriozel Tarih: 24.09.2004 13:38
:21:
FaToSh Tarih: 23.09.2004 22:33
Ya hicmi kimse bu adami tanimiyor?? Ben bu adama bayiliyorummm :2: :5: :21: