Stephen KING - Ruhlar Dükkani

Siz daha önce de buraya gelmistiniz.Tabii gelmistiniz ya… tabii. Ben gördügüm yüzü asla unutmam. Buraya gelin de elinizi sikayim! Bir sey söyleyeyim mi? Sizin yüzünüzü bile görmeden, yürüyüsünüzden tanidim. Castle Rock’a dönmek için bundan daha iyi bir gün seçemezdiniz. Ne harika degil mi? Av mevsimi yakinda basladiginda ormanlardaki ahmaklar turuncu giysileri olmayan ve kimildayan her seye ates edecekler. Bunlari sonra kar ve sulusepken izleyecek. Ama hepsine daha çok zaman var. Simdi Ekim ayindayiz ve biz Rock’a Ekimin istedigi kadar kalmasina izin veririz.
Stephen KING - Çilginligin Ötesi

Korunmasiz bir kadin için böylesi dehsetli bir dünyada yasamanin zorlugunu bilenleriniz vardir mutlaka. Siz de Rose gibi kötülük timsali bir kocaya sahipseniz çikis yollariniz tek bir noktada birlesecektir. Kaçista!.Ne var ki Rose diger kader arkadaslarindan farkli
olarak, pesine düsen kocasinin artik aklinin sinirlarini çoktan astigini ve çilginligin ötesine geçtigini biliyordu. Her solukta tehlikeli bir dönmedolaba binmis gibi yasamla ölüm, hayalle gerçek arasinda dönüp duruyordu… Dehsetin soguk parmaklarina dokunmaktan çekinmiyorsaniz, haydi!
Stephen KING - CEP

Ekim ayinin siradan bir günüydü, borsa 10.140 seviyesinde, uçaklarsa normal seferlerine devam ediyorlardi. Boston’da Boylston Caddesinde sevinçten adeta uçarcasina yürüyen Gay-ton Riddell içinse hayat çok daha mutlu ve umut vericiydi. Iyi bir çizgi roman anlasmasi yapmis, gelecegin umut dolu kapilan artik önünde açilmaya baslamisti.
Ancak, her sey bir anda olup bitti. Tahribatin nedeni, herkesin cep telefonlarindan yayilan ve sonradan Frekans adiyla anilacak olan fenomendi. Clay ve bu faciadan canini kurtaran birkaç kisi, kendilerini medeniyetin zifir karanlik çaginda, etraflanni saran kaos ve inanilmaz bir katliamin içinde bulurlar. Frekans yüzünden insanlar akildan yoksun bir sürüye dönüsürler. Ve onlar için evrim baslar…
Yalnizca Amerika’da 193.000.000 cep telefonu vardir. Zaten kimin yok ki? Stephen King’in dile getirdigi bu ilginç, tüyler ürpertici ve büyüleyici roman yalnizca “Simdi beni duyuyor musun?” sorusunu sormakla kalmiyor, cep telefonlarinin neden oldugu «im olumsuzluktan intikam alircasina gözler önüne seriyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1171
favori
like
share
ceset_x Tarih: 01.09.2007 19:36
dostum link bozuk. "file not found"

yinede

paylaşım için tşk.ler