Şanlıurfa Emniyet Müdürleri

ŞANLIURFA'DA BUGÜNE KADAR GÖREV YAPAN EMNİYET MÜDÜRLERİ
Adnan ÇAKMAK 15.4.1955 - 20.9.1956
Zülfü AĞAR 30.9. 1956 - 03.01.1958
Talip ALBAYRAK 15.01.1959 - 23.6.1960
Yaşar TUĞ 23.12.1962 - 25.4.1965
Ali Rıza BÜLGÜTAY 25.4.1965 - 21.11.1966
Muhittin YÜKSELOĞLU 26.11.1966 - 15.9.1967
Abdullah PEKTAŞ 28.9.1967 - 24.5.1969
Zeki TULUN 25.5.1969 - 15.10.1970
Ahmet KARAKURT 16.10.1970 - 27.8.1973
Hüseyin KEMİKSİZ 28.8.1973 - 20.8.1976
Kenan KOÇ 23.6.1976 - 10.12.1977
Hikmet MİMAROĞLU 20.3.1978 - 23.12.1979
Abdullah SELVİ 23.12.1979 - 15.7.1980
Edip BULUT 16.7.1980 - 08.8.1983
Cemalettin ERTEM 21.8.1983 - 22.9.1985
Necdet YILMAZ 22.9.1985 - 10.11.1989
Fahrettin SÖKMENER 10.11.1989 - 20.10.1990
Mehmet CEBE 22.10.1990 - 24.01.1997
M.Salih TUZCU 03.02.1997 - 03.11.1999
Orhan OKUR 03.11.1999 - 26.7.2000
Sedat HASAY 07.8.2000 - 23.12.2001
Kutlay ÇELİK 24.12.2001 - .................

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 936
favori
like
share