Dünyaca ünlü yıldızların kulübü Real Madrid'de Teknik Direktör Jose Antonio Camacho'nun istifası kabul edildi ve yerine Mariano Garcia Remon getirildi.. İspanyol kulübü'nde teknik adam adayları arasında Vosque de bulunuyordu..


''Takımın randımanı benimle iyiye gitmiyor. Daha kötüye gitmemesi için istifa ettim'' diyen Camacho, sadece ligin ilk 3 haftasında Real Madrid'te kalarak, en kısa zamanda Real Madrid'ten ayrılan teknik direktör oldu.

Camacho'nun Real Madrid Kulübü'ne bağlı olarak başka mevkilerde çalışmalarına devam edeceği belirtildi.

Camacho'nun yerine teknik direktör olan yardımcı antrenör Garcia Remon ise ''Benim için çok üzücü bir gün. Çünkü bunun anlamı, çok iyi çalışılmış ancak sahada karşılığı görülmemiş bir işin sonu demek'' dedi.

Jose Antonio Camacho ve Kulüp Başkanı Florentino Perez'in kendisinden istediği için teknik direktör olmayı kabul ettiğini söyleyen Remon, kulüp üyelerinin ve taraftarların desteğini istedi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 377
favori
like
share
lostmaze Tarih: 21.09.2004 20:30
Real Madrid ten bu sene hiçbir şey olmaz bence. Futbolda kazanmak için önemli olan yıldız futbolcuları bir araya toplamak de il. Bir takım halinde oynatmayı başarabilmektedir. Bence real madrid asla bir takım olarak oynayamaz. İşleri çok zor.
cagriozel Tarih: 21.09.2004 11:06
hayrılı olur işşallah severim real madridi :12: