18 Temmuz şehir stadı: 5000 seyirci kapasiteli 18 Temmuz şehir stadı Düzce ilinin kapasite bakımından en büyük stadıdır.

18 temmuz spor salonu: 1200 seyirci kapasiteli spor salonu depremler sonrasında bakım ve onarımdan geçti. Salonda masa tenisi, voleybol, basketbol , hentbol branşlarında müsabakalar yapılmaktadır.

Olimpiyat Gençlik Evi : 2000 yılında hizmete giren Olimpiyat Gençlik evinde hem sportif ve hem de kültürel, sanatsal faaliyetler yapılmaktadır.

Akçakoca Spor salonu : 500 seyirci kapasiteli spor salonunda salon sporlarına ait her türlü müsabakalar yapılmaktadır

Akçakoca Şehir stadı:.750 seyirci kapasiteli şehir stadyumunda bölgesel futbol ligi maçları oynanmakta ve bayram törenleri burada yapılmaktadır.

Çilimli Spor Salonu: 2005 yılında hizmete giren Çilimli Spor salonu bölgenin ihtiyacını karşılayacak kapasitedir. Salonunkapasitesi 500 kişiliktir.

Gölyaka Spor Salonu: İnşaatı devam eden Gölyaka spor salonunun 2007 yılı içerisinde hizmete girmesi bekleniyor. Spor salonu 500 seyirci kapasiteli ve bölgenin ihtiyacını karşılayacak, her türlü spor aktivitelerinin yapılabileceği nitelikte

Cumayeri Spor Salonu : 2007 yılında hizmete girmesi için çalışmaların devam ettiği Cumayeri Spor salonu diğer spor salonları gibi tek tip proje ve seyirci kapasitesi 500 kişi

A.K.V. Kaynaşlı Spor Salonu: 2003 yılında Anadolu Kalkınma Vakfı tarafından Kaynaşlı ilçemize kazandırılan Spor salonu bölge insanını ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte ve 600 seyirci kapasiteli.

Kaynaşlı Çim saha : Fifa tarafından Türkiye”ye yaptırılan ilk çim saha olan Kaşynaşlı şehir stadında özellikle kamp dönemlerinde ilimize ve yakın illere kampa gelen futbol takımları hazırlık maçları oynuyor, ayrıca statta amatör lig müsabakaları oynanıyor.

Elmacık Atış Poligonu: Dünya 2. ve Balkan şampiyonluğu bulunan sporcularımızın da faaliyet gösterdiği Atıcılık ilimizde her geçen gün aşama kaydediyor. 2004 yılında Elmacık köyü sınırları içine yapılan Atış poligonunda Türkiye şampiyonaları düzenlenmekte, çeşitli özel turnuvalar yapılmaktadır. Uygun yer bulunduğu taktirde ilimize olimpik atış poligonu yapılması planlanmaktadır.

Milli Takımlar Kamp Merkezi: Akçakoca ilçemizde daha önce mülkiyeti DSİ”ye ait olan tesis Milli Takımlar Kamp Merkezi olarak Gençlik Spor Genel Müdürlüğümüze tahsis edildi. Milli takımlarımızın kamp merkezi olarak kullanabileceği tesisle ilgili restorasyon çalışmaları sürmektedir.

Şıralık Spor Kompleksi : Çok amaçlı olarak yapımına başlanan spor kampleksinde futbol sahaları, yüzme havuzu, kapalı spor salonu, tenis kortları,koşu pistleri başta olmak üzsere bir çok spor branşı yapılabilecek. Henuz proje aşamasındaki kompleks için yerel imkanlarda kullanılıyor. Tesisin bir bölümünün 2007 yılı içerisinde hizmete girmesi hedefleniyor.

Dokuz Değirmen Rafting Tesisleri :Cumayeri Dokuzdeğirmen köyündeki tesis rafting sporuna gönül verenlere hizmetini sürdürmektedir.Tesiste gerek yurt içinden ve gereksi yurt dışından sporcular yararlanıyor.

Golf Merkezi: Henüz proje aşamasındaki tesisin Gölyaka ilçemize yapılması planmaktadır. Tesisin 2007 yılında hizmete girmesi hedefleniyor.

Kardüz Kayak Merkezi: 2007 yatırım programına alınması planlanan Kardüz kayak tesisleri için proje çalışmaları devam ediyor.

Futbol sahaları : Futbolun yaygın olduğu ilimizde tüm ilçelerde futbol sahaları vardır. İlçelerin yanı sıra beldelerde köylerimizin çoğunluğunda futbol sahaları mevcuttur.

düzce,düzce ili,düzce haber,düzce öncü,düzce damla,düzce belediyesi,düzce merkez,düzce gazetesi,düzce otel,düzce haritası,düzce akcakoca,düzce postası,bolu düzce,düzce gölyaka,düzce akçakoca,sakarya düzce,düzce rehberi,düzce harita,bursa düzce,eskişehir düzce,ankara düzce,düzce deprem

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3015
favori
like
share