Ücretsiz Ad-Aware SE Personal kullananlar Lavasoft'un Ad-Aware 2007 sürümüne sevinecekler. Kullanımı ücretsiz olan Ad-Aware 2007 Free'de tarama motoru yeniden yapılmış. Code Sequence Identification (CSI) teknolojisinde ki geliştirmeyle, gömülü şekilde gelen kötü niyetli yazılımların algılanması sağlanarak kişisel gizliliğiniz güvence altına alınıyor.

Uygulamada "System Restore Point" alma seçeneği var. Sistemin o anki durumunu yedekleyip daha sonra acil durumlarda spy/spam bulaşmamış haline geri dönebilmenizi sağlıyor. Bulunan tehditlerden dilediğinizi silip silmemenizi seçebiliyorsunuz. Gerçek zamanlı koruma sağlayan (spy bulaşmasına engel olan) monitör özelliği "Ad-Watch" ise uygulamanın ücretli sürümünde kullanılabiliyor.

Uygulamanın TrackSweep özelliği (ücretsiz sürümde kullanılabiliyor) Internet Explorer, Firefox ve Opera'da internet sörfünün ardından tek tuşla bırakılan izleri silebiliyor (geçici internet dosyaları, cookieler, url listesi). Son olarak yeni kullanıcı grafik arayüzüyle Ad-Aware 2007 Free, indirilip (17.16mb) denenmeyi bekliyor.

Not: Ad-Aware 2007 şuan Vista desteği sunmuyor. Ancak bu geçici bir süre böyle olacak çünkü yazılım firması Lavasoft, Vista desteği üzerinde çalışıyor.


Download
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 528
favori
like
share
serper Tarih: 29.08.2007 11:30
tesekkurler arkadasım