VE BÜLENT DEMİRLEK BİTTİ!!!Demirlek'in Trabzon-Sivas maçındaki tutumu, hakemliğini büyük tehlikeye soktu. Hakkında soruşturma açılan Bülent Demirlek'in lisansının iptali söz konusu.2005-2006 Fortis Türkiye Kupası Finali’ndeki Fenerbahçe-Beşiktaş karşılaşmasında, Siyah-Beyazlı ekibin iki oyuncusuna kurallar gereği kırmızı kart çıkartması gerekirken pozisyonları geçiştirdiği gerekçesiyle eleştirilen Bülent Demirlek, geçen sezona da damgasını vurmuştu. 33. haftadaki Galatasaray-Fenerbahçe maçında taraftarların fiili eylemlerine rağmen oyuna devam kararı veren Demirlek hedef tahtası olmuştu. Buna rağmen federasyonun sahip çıktığı FiFA kokartlı hakem, son haftaki kader karşılaşmalarından biri olarak nitelendirilen Vestel Manisa-Denizli sınavında düdük çalmıştı. Ancak Demirlek’in Trabzon-Sivas maçındaki tutumu, hakemliğini büyük tehlikeye soktu. Hakkında soruşturma açılan Bülent Demirlek’in lisansının iptali söz konusu.

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 2343
favori
like
share
eskitoprak Tarih: 30.07.2009 15:50
OLAY ÇIKTI!

MHK tarafından düzenlenen 49. Uluslararası Hakem Semineri'nde olay çıktı !.. MHK tarafından uzun süredir kendilerine maç verilmeyen ama klasman da düşürülmeyen Bülent Demirlek ve Vedat Yüksel, adeta semineri bastı !..


Klasman hakemi olmalarına rağmen kendilerine maç verilmeyen, seminerlere çağrılmayan 2 hakem, MHK'nin seminerine avukatlar ve noter eşliğinde geldi !..

2 hakem konuşmak için izin istediği sırada kürsüden "Toplantıya ara verilmiştir" açıklaması yapıldı !.. MHK Başkanı Oğuz Sarvan ve yetkililer hızla salonu terkederken Bülent Demirlek ve Vedat Yüksel Lig TV'nin canlı yayınında çok sert açıklamalar yaptılar !..
ALiNa Tarih: 31.08.2007 09:38
Sorun güvenlik değildi, Sivaslılar'dı...Federasyon'un Trabzonspor-Sivas maçının tekrarı yönünde kararında baş aktör hakem Bülent Demirlek olduğu ortaya çıktı. Yönetim toplantısına çağrılan maçın temsilcileri Metin Demir ile Tufan Öktüren, hakem Bülent Demirlek?in aleyhine verdikleri ifadelerde "Güvenlik önlemleri alındıktan sonra hakem soyunma odasına gittik. Ancak Demirlek, maçı tatil ettiğini, sahaya çıkamayacağını belirtti. Buna gerekçe olarak da, ?sahaya çıkarsam, Sivassporlu 5 ya da 6 oyuncuya kırmızı kart göstermem gerekir. Eğer bunları atmazsam, benim başım derde girer. Eğer atarsam, bu kez saha karışır, üstelik Sivasspor hükmen mağlup olur' Yani Demirlek, güvenlik önlemlerinin yetersiz oluşundan değil, biraz da kendisini düşündüğü için sahaya çıkmadı" diye konuştular.
ZeuS Tarih: 30.08.2007 17:37
qec ßiLe oLdu asLında
shag Tarih: 30.08.2007 08:57
geçmiş olsun
eskitoprak Tarih: 30.08.2007 08:35
:78::78::78: