Aşkı dinledim bir martıdan..dediki; aşk bazen vazgeçmektir usta..aşk bazen vazgeçmektir.


Gönüller bir olunca samanlık seyran olurda, bir kibrit çöpü yeter dedi her şeyi bir anda yakıp yıkmaya..samanlığın seyranlığı kısa sürer usta..


Aklıma sen geldin birden….hatırlar mısın ne samanlıklar yaktık seninle..? samanlıklarda yandığımızda oldu bazı günlerde..ama en nihayetinde; anladık ki sevgi yetmiyor her şeye..


Nasılda ağlardın omuzlarımda…gözyaşların tenime düşerdi…sıcacık nefesin yüzümde..sarılmışız,sanki dünya sadece o odanın içinde..ağlardın…. sen en güzel ağlayandın…Burnun tıkanırdı hani..Yanakların pembe..Yeşil gözlerinden düşen damlalardı hayatımın anlamı..Nasıl sevdim seni be!Hiç susuz yangınlar olur ya…Aynen öyle.. Ve o ne gidişti be! Hani bir şimşek gelirde tam üstüne düşer ya… aynen öyle..


Gidişinin üstünden çok zaman geçti..Çoook ..Şimdi neredesin? Kiminlesin.?.Yada kimi terk etmektesin bilmiyorum..Her gece yaprak düşüyor,martı geliyor,kayıklar sallanıyor ve ben


ağlıyorum… Vazgeçtim çalıyor radyoda…Hava soğuk oluyor deniz kenarında..Ve hiç martı olmuyor gecenin bu berbat karanlığında..


Aşkı dinledim bir martıdan..dediki;aşk bazen vazgeçmektir usta..gönüller bir olunca samanlık seyran olurda..bir kibrit çöpü yeter dedi her şeyi bir anda yakıp yıkmaya..samanlığın seyranlığı kısa sürer usta..


Eyvallah!! Aşıklara en çok şahit olan sensin..Aşkı en iyi sen bilirsin.Ne desen inanırımda... Bi sözde ben söylemeliyim sana…Aşk zaten vazgeçmektir usta..Aşk zaten vazgeçmektir… Gönüller bir olmaz.. Samanlıkta seyran…Kibrit çöpleri de en etkisiz eleman bu masalda..Ne ben? Ne de o kız?Bu masalda tek gerçek sensin aslında….

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 517
favori
like
share
Nerqish Tarih: 05.09.2007 22:16
Aski ask yapan zaten ask icin herseyden vazgecebilmektir boyle bir ask su an belki dunyada kalmadi herkeste bi hirs beklentiler sevgiliden farkli hersey ucuza indi..
Sozler cok dogru paylasim icin tesekkurler..
CADIKIZ Tarih: 05.09.2007 10:25
[COLOR="YellowGreen"]Kesinliklebu kelmeler cok dogru yazilmis..
Hani bazen deriz hersey ask,cok seviyoruz birbirimizi ama inanin hepsi yalan cok severken bile yine sonu husran cikiyo,o guzel asklar cokkk eskide kaldi simdi bu zamanda ask kalmadi askin yerini cok sey aldi..:85:
sponge_bob Tarih: 03.09.2007 15:41